Revenge Of Nobility 9: İntikam Alındı! [Sezon Finali]

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kars
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Revenge Of Nobility 9: İntikam Alındı! [Sezon Finali]

Mesaj gönderen Kars »

Rapid yazdı:her zaman ki gibi mükemmel, oyun ruhunu tam anlamıyla yaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
Trendd
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Trendd »

justine yazdı:
Kulu yazdı:
justine yazdı:Kulu karşımda olsan sana acıyarak bakardım içindeki hasetlik duygusu nedeniyle ama Allahtan sanal alemdeyiz de sadece okuyup gülüyorum sana :)
Sen ilk önce kendini bi doyur kendini bi elestir sonra sıra bana gelsin.
1.ÖSS sınavına yogun bir hazırlık icerisine girdim o yüzden ne dersen de ilgilenmiyorum.
2.Eger hakarek edersen Forum yoneticileri sana gerek cezayı verir ve icim rahat .
3.Sen bana gülecek kdr büyük degilsin veya seviyeme ulasamdın anlatabildimi eger insanlar birseyler yapmıs ise bunu iyi yanlarını ve kötü yanlarını elestirmek o insanlara düsmez.Ayrıcı ben elestirimi yaptım ister arkadas dikkate alır ister hiç takamdan devam eder.

HAYAL PEREST OLMAYALIM İKV2MİZE KATKIDA BULUNALIM ....
Geçenlerde oyunda "-Hocam , -Abi " ayakları çekerken öyle demiyodun ama :)
Benden sana bir tavsiye hem de Mevlana'dan alıntıyla :
- Ya olduğun gibi görün , ya göründüğün gibi ol !!
Oyun karakterini dizene ve ortama göz kulak olana kadar ağabey takılırlar genelde.Bunlar çoğunlukla oyuna emek vermiş kişi ve kişilerin parazitidir.Zarar vermezler ama sonu şekil-A 'mızda görüldüğü üzre belli gibi.Oyuna katkı derken neyden bahsediyor acaba keşke daha açıklayıcı olsa imiş zat-ı muhterem :lol: Aylık 6,50 bilmem ne liraya düşen plus paketlemi acaba..Umut fakirin ekmeği,neyse deveye hendek atlamayı seçiyorum iyi forumlar :twisted:
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Kulu
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Kulu »

justine yazdı:
Kulu yazdı:
justine yazdı:Kulu karşımda olsan sana acıyarak bakardım içindeki hasetlik duygusu nedeniyle ama Allahtan sanal alemdeyiz de sadece okuyup gülüyorum sana :)
1.ÖSS sınavına yogun bir hazırlık icerisine girdim o yüzden ne dersen de ilgilenmiyorum.
2.Eger hakarek edersen Forum yoneticileri sana gerek cezayı verir ve icim rahat .
3.Sen bana gülecek kdr büyük degilsin veya seviyeme ulasamdın anlatabildimi eger insanlar birseyler yapmıs ise bunu iyi yanlarını ve kötü yanlarını elestirmek o insanlara düsmez.Ayrıcı ben elestirimi yaptım ister arkadas dikkate alır ister hiç takamdan devam eder.

Arkadasım Hocam diyebilirim bunu benden ufak veya büyük olan herkeze diyorum ama abi bu oyunda 1 kisi dedim sadece 1 kisiye cünkü gercekten agabeylik yapmıstı baska kmseye abi demedim. ama justine eger benden büyük isen ben her sekilde saygımdan ve göreneklerimden agabey derim. bunun neresi yanlıs veya aqabey desem bile ne olacak ? yanı agabey dedim diye ezikmiyim . eger yanlıs bi kelime ise bilmiyorum artık sanırım senle ufak bi sohbetimiz gecmisti oyunda ve ögretmen oldugunu ögrenmistim o yüzden hem yasın geregince hemde bulundugun konum itibari ile sana gereken saygıyı göstermis olabilirim. Ama anlasılan sen bu saygıyı hak etmemisin.
TEŞKİLAT

-Artıonsekızz-

Yasin EROĞLU /// ANKARA
Resim
Resim

Tertemiz Yeni Bir Sayfa RoA
Kullanıcı avatarı
Kulu
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Kulu »

Trendd yazdı:
justine yazdı:
Kulu yazdı:

Oyun karakterini dizene ve ortama göz kulak olana kadar ağabey takılırlar genelde.Bunlar çoğunlukla oyuna emek vermiş kişi ve kişilerin parazitidir.Zarar vermezler ama sonu şekil-A 'mızda görüldüğü üzre belli gibi.Oyuna katkı derken neyden bahsediyor acaba keşke daha açıklayıcı olsa imiş zat-ı muhterem :lol: Aylık 6,50 bilmem ne liraya düşen plus paketlemi acaba..Umut fakirin ekmeği,neyse deveye hendek atlamayı seçiyorum iyi forumlar :twisted:
Trendd oyuna emek demisin arkadasım ben bu oyunu betaden beri oynuyorum karekterimin adı KuLu idi ve uzun zmn önce emek hırsızları caldı.bu oyuna verdigim emegi baska hic bir MMO oyuna vermedim.ayrıca arkadasım oyuna katkı dedigim sey acıksa ikvdestege bi mail atar öneri sikayet bölümüne orada mesela migrat grub bölgesinin mesela surası degisin playerler (oyuncular) isi kolaylasır gibi bazı öneriler..ben plus almıyordum bu seneye kadar cünkü kendi görüsüme dayanarak oyunu protesto ediyorum anlayabildinmi.
TEŞKİLAT

-Artıonsekızz-

Yasin EROĞLU /// ANKARA
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Kulu
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Kulu »

hahaha
TEŞKİLAT

-Artıonsekızz-

Yasin EROĞLU /// ANKARA
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Trendd
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Trendd »

Kulu yazdı:
Trendd yazdı:
justine yazdı:
Kulu yazdı:

Oyun karakterini dizene ve ortama göz kulak olana kadar ağabey takılırlar genelde.Bunlar çoğunlukla oyuna emek vermiş kişi ve kişilerin parazitidir.Zarar vermezler ama sonu şekil-A 'mızda görüldüğü üzre belli gibi.Oyuna katkı derken neyden bahsediyor acaba keşke daha açıklayıcı olsa imiş zat-ı muhterem :lol: Aylık 6,50 bilmem ne liraya düşen plus paketlemi acaba..Umut fakirin ekmeği,neyse deveye hendek atlatmayı seçiyorum iyi forumlar :twisted:
Trendd oyuna emek demisin arkadasım ben bu oyunu betaden beri oynuyorum karekterimin adı KuLu idi ve uzun zmn önce emek hırsızları caldı.bu oyuna verdigim emegi baska hic bir MMO oyuna vermedim.ayrıca arkadasım oyuna katkı dedigim sey acıksa ikvdestege bi mail atar öneri #@!? bölümüne orada mesela migrat grub bölgesinin mesela surası degisin playerler (oyuncular) isi kolaylasır gibi bazı öneriler..ben plus almıyordum bu seneye kadar cünkü kendi görüsüme dayanarak oyunu protesto ediyorum anlayabildinmi.

Rahat ol canısı bende betadan beri oynuyorum.Karakterlerimde sapasağlam duruyor.Gerek eminönü sunucusu olsun gerek teşkilat sunucusu olsun sapasağlam ve yerliyerindeler.=) İstersen bir gün sana gösterebilirim.Ama oynamıyorum o karakterlerle sıkılıyorum anlıyomusun değişiklik iyidir diyorum :D Ve senin gibide ''BEN BETACIYIM ,BETA BENİM, BEN BUYUM ESKİYİM BEN ESKİ'' diye bağırmıyorum.Karakterin için üzüldüm geçmiş olsun.İkv-katkı ile ilgili hiç birşeye değinmemişsin ki ben başka şeyler söylersin diye umud ediyordum.İkv destek'e mail atmak katkı mı sence.Tabi sence katkı haklısın :D (( Ben sana bir örnek veriyim; bulunduğun bölge,semt cafelerinde İKV'nin adını duyurmak adına paylaşımlarda bulunma ve cafede oynanabilirliği sağlama.))Katkı farklı birşey,destek farklı birşey her ne kadar kelime anlamları olarak yakın olsalarda umarım ki algılarsın.. Bu arada gerek Ron Loncası olarak,ron loncası üyelerinin kendileri adına ve ben şahsım adıma gereken ilgi,alaka,öneri,paylaşım ve oynanabilirlik durumlarını güzel bir iletişimle sağlıyoruz zaten.Rahat ol sen kafanı yorma, önündeki öss maratonuna odaklan.Ayrıca plus paket almayarak balta vurmaktasın bindiğin dala.Bla bla bla..Bahanesi olmaz ;).Bu sene plus alanların sayısı yükseldi,evet :D Neyse ikv destek'e mesaj bırakıp ikv'ye katkıda bulunmaya devam kardeş..
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Patasana
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Patasana »

Öss ye hazırlanıyorum diyorsun
Ögretmen(justine) oldugunu ögrendim diyosun
Hem benden büyükmüsün bilmem ne diyorsun

DipNoT : Kululu artik mesaj YAZMA!. Aksi tardirde konu tartışma konusuna dönmesi sebebiyle kapatılacak!.
Resim

http://pic1.resimupload.com/r3/resim_129876180.JPG
http://img195.imageshack.us/img195/1395/5handanldj.jpg
http://pic1.resimupload.com/r8/resim_510193426.JPG
http://pic1.resimupload.com/r4/resim_362352276.JPG
Kullanıcı avatarı
Kulu
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Kulu »

Ben bugüne kdr ne betacıyım nede bu oyunda eskidim demedim gerek forumda gerek ise oyunda.Benim bu oyunda yaklasık oturdugum semten 25 arkadasım var.Gerektiginde destekde veririm katkıda saglarım sen canını sıkma arkadasım. ben nelerden bahsediyorum sen neler diyosun sacma saban konulara deginiyosun ben sadece yapılmıs olan bir emege kendi görüslerimle elestirdim bu seni ilgilendirmez fikir özgürlügü denilen birsey var.

pata sana gelince arkadasım ewt öss hazırlanıyoru eger justinein ögretmen oldugunu biliyorum ewt yasının benden büyük oldugunuda biliyorum ve gereken cvp veriyorum Saygımı Hak etmemis.

LÜTFEN DAHA FAZLA UZATMAYALIM. RİCA EDİYORUM.
TEŞKİLAT

-Artıonsekızz-

Yasin EROĞLU /// ANKARA
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
aldatmaz2012
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen aldatmaz2012 »

Baş fedaı enerjısı=420.000 (4 buyucu ıle 30 sanıyede kesılıyor)
İsmet bey enerjısı 620.000(40 buyucu ıle kesılmesi zor olmazsa gerek)
Alayına Gidermiş Sen Önce Korkmadan Bakkalla Git

-Burasıqistanbul-
Kullanıcı avatarı
Kable
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Kable »

Kars yazdı:
Rapid yazdı:her zaman ki gibi mükemmel, oyun ruhunu tam anlamıyla yaşıyoruz.
MezarKabul...
xMzrKbL...
xxMzRKbL...