TEŞKİLAT SUNUCUSUNDA OYUN İÇİ TEPKİME SÜRESİ

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
REVER
İskele Babası
İskele Babası

TEŞKİLAT SUNUCUSUNDA OYUN İÇİ TEPKİME SÜRESİ

Mesaj gönderen REVER »

Teşkilatta oynayan arkadaşlar ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklar. Bu tarz oyunlarda tepkime sürelerinin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruzdur. Gel gör ki diğer sunucularda akıcılık varken nedense teşkilat sunucusunda tepkime süresi çok fazla yavaş.

Mesela Beyazköşk sunucusunu ele alalım. Bir noktaya tıkladığınızda ya da yetenek kullandığınızda aldığınız tepkime süresi 2 salise diyelim. Teşkilat sunucusunda bu tepkime süresi 5 salise gibi düşünün. Ne düzgün vsler atılabiliyor ne de düzgünce klan savaşları oluyor.

Savaşçılar bu tepkime süresi yüzünden büyücülerin, şifacıların peşinde dolanıp duruyorlar. Büyücüler desen yetenek kullandıklarında bu tepkime süresi yüzünden sizi geriye atması gibi bir kötü huyu var ve bu da ölmenize sebep oluyor.

Teşkilat sunucusunun en az %90'ı bu konudan şikayetçi. Sunucu içerisine girip insanlara bunu direkt olarak sorabilirsiniz. Şikayetçiler mi yoksa bu tepkime süresinden memnunlar mı sorabilirsiniz. Neden bu konuda herhangi bir düzeltme yoluna gidilmiyor? Yönettiğiniz sunucunun ne durumda olduğunun farkında değil misiniz? En azından bizlere bu kolaylığı sağlayın.
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: TEŞKİLAT SUNUCUSUNDA OYUN İÇİ TEPKİME SÜRESİ

Mesaj gönderen snapdragon »

Teşkilat sunucusunun en az %90'ı bu konudan şikayetçi

Kardeş sunucuda toplasan 20 kişi var mı ki? ':) :') O:-)
REVER
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen REVER »

snapdragon yazdı: 12 May 2019 12:43 Teşkilat sunucusunun en az %90'ı bu konudan şikayetçi

Bir kişi bile olsa bu sorunun çözülmesi hakkında konuşmak benim hakkımdır ki 20 kişiden fazla kişi var.

Bir loncada zaten 20 kişi dolaşıyor ortalıkta 20 kişiden bahsediyorsun. Ben nelerden bahsediyorum sen nelerden bahsetmeye çalışıyorsun. Bugünde espiriler yaptım diye mutlu oluyor musun acaba kendi kendine. Güldük tamam mutlu ol
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Geçen bir arkadaşım başka Sunucudan teşkilata geldi, bir kaç gün takıldı neyse.
Bana dedi ki bu sunucu da çok lag oluyor aşırı derecede geri atıyor filan dedi, bende öyle şey mi olur bütün sunucular aynıdır muhtemelen. (ki 8 yıl meranda oynadım)

Bu arkadaş karakterleri geri eski sunucusuna aktardı, bi kaç gün sonra bana bi hesabı verdi girdim, o sunucuya.

Gözlemledim, gerçekten '' X '' sunucusu mükemmeldi, teşkilat diğer sunuculara göre gerçekten de çok ağır kalmış...

Ofans savaşı ile büyücü kesmeyi bırak bi tane vuramıyorum bile bazen...
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
emrullah197
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen emrullah197 »

ben bunu defalarca yazdım desteğe bana gönderdiklerı yok driveri gücelle yok sizinle alakalı yok şudur yok budur diye diye oyaladılar ama akçe cekerken hiç geçikme yaşatmıyorsunuz bu mıllet sizden hizmet beklıyor babanızın hayrına birşeyde istemıyor madem para alıyorsunuz herşey için iy bi hizmet vermek zorundasınız
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

snapdragon yazdı: 12 May 2019 12:43 Teşkilat sunucusunun en az %90'ı bu konudan şikayetçi

Akşam saatlerinde gir savaşı gör tılsım sunucusa döndü sunucu.
HAYATResimDIR
REVER
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen REVER »

02ARMA02 yazdı: 13 May 2019 06:58 Geçen bir arkadaşım başka Sunucudan teşkilata geldi, bir kaç gün takıldı neyse.
Bana dedi ki bu sunucu da çok lag oluyor aşırı derecede geri atıyor filan dedi, bende öyle şey mi olur bütün sunucular aynıdır muhtemelen. (ki 8 yıl meranda oynadım)

Bu arkadaş karakterleri geri eski sunucusuna aktardı, bi kaç gün sonra bana bi hesabı verdi girdim, o sunucuya.

Gözlemledim, gerçekten '' X '' sunucusu mükemmeldi, teşkilat diğer sunuculara göre gerçekten de çok ağır kalmış...

Ofans savaşı ile büyücü kesmeyi bırak bi tane vuramıyorum bile bazen...
Aynen öyle. Hep bu sunucuda oynayan kişiler için bu normalleşmiş bir durum. Ancak başka bir sunucudan gelip teşkilattaki bu tepkime süresini görünce bunu dillendiriyor. Gerçi ne kadar dillendirsek boşa, buna yönelik hiçbir çalışma yapılmıyor.
REVER
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen REVER »

emrullah197 yazdı: 13 May 2019 09:46 ben bunu defalarca yazdım desteğe bana gönderdiklerı yok driveri gücelle yok sizinle alakalı yok şudur yok budur diye diye oyaladılar ama akçe cekerken hiç geçikme yaşatmıyorsunuz bu mıllet sizden hizmet beklıyor babanızın hayrına birşeyde istemıyor madem para alıyorsunuz herşey için iy bi hizmet vermek zorundasınız
Çok haklısın. Bizler bu oyunun iyiliğini isteyen en azından yenilikler olmasa bile oyunun hali hazırdaki durumunu daha iyi hale getirmelerini isteyen kişileriz. Her türlü desteği yönetime veriyoruz ancak onlardan da beklentimiz bizlere destek göstermeleridir. Teşkilat sunucusu oyuncuların ne suçu var ki böyle bir durumla karşı karşıya kalıyorlar.

Umarım en kısa zamanda bu konuda çalışmalar olur
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Bi bitmediniz var ya.
...COMANDANTE...

... Semsûr...