sunucu teşkılat acilen yetkililer bakın lütfen ? !!!

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
cimbomua05
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: A T A

sunucu teşkılat acilen yetkililer bakın lütfen ? !!!

Mesaj gönderen cimbomua05 »

sayın yetkililer büyücünüzGANDALF nickli karakterım 18.11.2021 06:40 tarihine kadar bu sabah 999 gün ban yemiştir nedeni bilmiyorum ama kime sorsam ya boss kaçırmak yada kopyalama yapmakdan diyorlar boss kaçırma yapmadım fakat al sat çok yapıyorum oyunda ticaret olarak büyük al sat larda her sattıgım malzemenin kime sattım hangı tarihte sattıgımın video su SS i bulunmaktadır 3 yıl ban yiyecek hiçbir şey yapmadım dün ben en son EPE sattım ve epeyi yi 200 adet 10 m lik bono ve birkaç malzeme karşılığında sattım satarken videomu çektim ve ne olduysa o epeyi satarkenki aldığım bonolar ile oldu aynı olay birçok kişide olmuş satışı dün gece yani 22.02.2019 tarihinde yaptım çektiğim videoda kime sattıgım açık bir şekilde gözüküyor bazı insanların yüzünden mağduruz suçsuz bir şekilde hesabımın bloklanması söz konusu burada.kim bono kopyalaması yapmış bilmiyorum ama birinin sahte yaptıgı bonolar ile alısverıs yaparak benım çantama geçme sebebiyle oldu herşey suçsuz yere hesap bloklanmış. gerekli videoyu SS i atabilirim haksız yere hesabım banlandı desteğe mesaj attım ceza itiraz kısmına hayla cevap gelmedı lütfen bana yardım edebilirmisiniz ?
ayrıca buradanda ikv halkına sesleniyorum hiçbirşekilde bono alarak alısverıs yapmayınız ne satıyorsanız nakit olarak satın yoksa sizde suçsuz yere böyle ban yiyip bi köşeye geçip çaresizce düşüneceksiniz < !!!
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Re: sunucu teşkılat acilen yetkililer bakın lütfen ? !!!

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Aldığınız ceza hakkında İletişim Destek Formu > Ceza İtiraz başlığı altında bildirimde bulunarak aldığınız cezaya itiraz edebilirsiniz.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli