Oyunu Boş Boş Oynayan Kişiler

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: I Ergenekon I

Oyunu Boş Boş Oynayan Kişiler

Mesaj gönderen karanlikprens »

Merhaba arkadaşlar,

Oyuna 2 seneden fazla bir süredir girmiyordum. Yeni bölge karaköyle beraber oyuna vakit buldukça giriyorum. Bu sabah Lodos Klanında oyunu anladığını sanan boş boş bilgisizce oynayan insanlara şahit oldum. Şöyle ki, iddamın arkasındayım Oğuz Kağan kılıç bu oyunda çöptür. Oyunu bilen, anlayarak oynayan insanlar zaten ne demek istediğimi anlar. Oyunda efsun önemli önemli değil demiyorum lakin en önemlisi silah hasarıdır ve Hafif silah mı Ağır silah mı olduğudur. Arkadaşlar benimle iddalaşıyor bu hususta :) Yıllarımı verdim bu oyuna, millet bir karakterine yüklenirken ben her daim üç karaktere de yüklendim. Bütün sınıfları oynuyorum. Şöyle örnek verelim. Bir geçmişe dönelim 39 seviye zamanına...

39 Seviyede ne vardı?

Islık Çalan: Oyunda olmazsa olmazdı, ama kimse kullanmazdı seri bir vurucu silahtı lakin silah hasarı 16-31 hafif silahtı, Saldırı hızı saniyede 1 olduğu için kudret bittiğinde kullanılacak bir silahdı...

Kütük Yaran: Oyunda işi bilen savaşçıların vaz geçilmezi idi kriptazlısı 24-74 silah hsarı verirken bir üst seviyesi gümüşi ise 27-77 silah hasarı veriyordu, o dönemlerin en iyi savaşçı silahıydı.

49 Seviye ne vardı? (Kadım Hidra Dönemi)

Kafa Koparan: O dönemin en popüler silahıydı hem hafif silahtı hemde hasar oranı palalara göre daha yüksekti. Tabi ki Ecel Getiren üretile bilir olana kadar.

Ecel Getiren: Savaşçının vazgeçilmezi Hafif silah ve 49-99 silah hasarıyla kafa koparanı çöpe attıran bir yakın dövüş silahıydı.

Latif: Yine 39 seviyede ki ıslık çalan, kütük yaran ilişkisi gibi göre biliriz. (Sırf mükemmel tipi için ürettiğim bir kılıç)

Rünlü Balyoz: Ağır bir silahı bir savaşçı neden kullansın ki? Tank ise belki :)

49 Seviye (Çemberli Taş Dönemi)

Bıçak Sırtı Kılıç: 59-89 silah hasarı ve biraz daha yüksek max hasarı ile eceli bir tık geride bıraktı. (Daha iyi olabilirliğini düşündüm her daim)

Gelelim 59 Karaköy'e;

Mor engerek ve Pers Palaları: üzerinde konuşulmayacak kadar gereksiz. Üreten arkadaşlara da baya bi gülüyorum :grinning:

Üçgen: Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. Ağır silah olmasına rağmen silah hasarında bile tomruğu geçemiyor. (Ağır silahlar her zaman hafif silahları geçmiştir hasan konusunda, ama bu bölgede öyle bir silah var ki aşağıda bahsedeceğimiz şaheser) Üçgen bir savaşçının en son tercih edeceği silahlardan birisidir. Tekrarlayalım. Bir savaşçı neden ağır silahla oynamak istesin ki?

Oğuz Kağan Kılıç: İsmi şahane kendisi çöp olan, tipiyle de çok tartışılan bu kılıcı oyunu gerçekten anlayarak oynayan hiç bir oyuncu üretmez :) Samimi söylüyorum piyasanın bu kadar yüksek olduğu bir dönemde Mikro Çip istemese daha üretmeyeceğim bir kılıç... Neden mi bir bakalım özelliklerine silah hasarı 21-31 :grinning: Şaka gibi gerçekten :) Hafif silah olmasına rağmen, saldırı hızı ve SVH sini bile önemsemediğim bir silah... Gerçekten söylüyorum üzerinde konuşulmaya bile gerek görmediğim bir silah. Ama bu konuyu sırf bu yanlış bilgisi olan kişiler tarafından açtım. Asıl konumuz bu yani...

Tomruk Yaran: Oyunun gelmiş geçmiş en iyi savaşçı silahı Tomruk Yaran! Hem hafif silah hem ağır silahların bile silah hasarından yüksek, Tipi her ne kadar kasap satırı olsa da verdiği muazzam hasarla Savaşçının bu dönemde ki en iyi silahı. Neden mi? Silah Hasarı 56 seviye olan Bor da 104-154 Saldırı hızı:3.00 olmasına rağmen mevcut sistemde var olan kudretle kan kusa bilecek bir silah. SVH: 43.14 kritik vuruşuda 2 ye 2 çarpıyor daha ne olsun :) Lantan olan 58 seviyede ise 108-158 borla arasında gözle görülür bir fark olduğunu düşünmüyorum ama Lantan varsa tabi ki daha iyi olur...

Not: Lodos Klanında oyunu boş boş oynayan bir kaç kişi var isim vermek istemiyorum.Eskiden beri çoluk çocuğun durak yeri olan lodos klanı artık tahammül edilemez bir hal almıştır. Kaç yıldır bu oyundayım artık ciddi ciddi düşünmeye başladım arza geçmeyi. Biraz bilgili oynayın şu oyunu. O kişiler kendilerini biliyor. Okusunlarda biraz oyunun eskilerinden ders alsınlar. Gerçi kime sorsan betacı biz yeniyiz zaten bu oyunda :grinning: Neyse! İyi oyunlar...
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Oyunu Boş Boş Oynayan Kişiler

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Oğuz Kagan kılıç tam bir hayal kırıklığı zaten. O karaktere hafif ve 5 para etmeyen bir silah vermişler. Üstelik 10 mikroçip😂😂
Tomruk yaran ile arasında patlatıldı da 150 mi ne hasar farkı oluyor. Tomruk üretim ondan daha iyi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Yararlı bir konu olmuş, keşke genel etkileşime açsaymışsın. Bu silahlar arasında savaşçıya gerçekten güçlü bir maks. hasar şaheseri vermeyeceklerini zaten tahmin etmiştim. Forumda büyücüler sürekli ağlıyor çünkü.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
TANRIKUTLUG
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Akıncıları

Mesaj gönderen TANRIKUTLUG »

Üçgen konusuna katılmıyorum. Tomruk Yaran yerine Üçgen kullanıyorum Def23 ile, büyücülere çok iyi hasarlar veriyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

TOLGARDA yazdı: 02 Tem 2018 10:20 Yararlı bir konu olmuş, keşke genel etkileşime açsaymışsın. Bu silahlar arasında savaşçıya gerçekten güçlü bir maks. hasar şaheseri vermeyeceklerini zaten tahmin etmiştim. Forumda büyücüler sürekli ağlıyor çünkü.
" Forumda büyücüler sürekli ağlıyor çünkü "

Sonuna kadar katılıyorum. Savaşçıya getirilen Nadide silah tam anlamıyla fiyasko , keşke adam akıllı bir şey getirselerdide görseydik.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒