Gaffar hakkında

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Maxitec
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Gaffar hakkında

Mesaj gönderen Maxitec »

Öncelikle herkese hayırlı geceler.Biliyorsunuz karaköye girmek için çemberli görevleri bitmesi gerekiyor bende yaklaşık 1 senedir oynamıyordum ve şu durumda gaffar grubu bulmak neredeyse imkansız hale gelmişti.Holde kasmaya başladım bende gaffar grubu bulana kadar ve 53 level oldum.Ama artık holde kasmak neredeyse imkansız hale geldi yeni haritaya girmek istiyordum.Daha sonra grup toplamaya çalıştım bas bas bağırdım yani hiç bir insan mı takmaz 45 dakika 1 saatini ayıramayacak kadar 59 olma hırsıyla kasıp kavruluyor etraf.Bide bu kadar bağırıp çağırırken birisi tank olarak gelebileceğini 20 tane shen iksir istedi yani bu kadar menfaat dünyasındamıyız biz.İstanbul Kıyamet Vakti oynuyoruz hani oyuncuların iç içe yaşadığı saygı anlayışın olduğu oyundan bahsediyorum ama böyle bir pm gelmesine o kadar üzüldüm ki.Bu bağırıp çağırmalarıma 1 2 saat devam ettim ve anlayışlı 5 arkadaş buldum gerçekten hepsine teker teker teşekkür ediyorum.Stuart kestik ama gaffar kesemedik yaklaşık 2.5 saat içerde kaldık 5 6 kere denedik olmadı ama canları sağolsun.En azından anlayışlı olan insanların olduğunu görmek beni mutlu etti.Kimisi jeton görev grubundan çıkıp geldi haykırışlarımı duydu.Bu anı ölümsüzleştirmek istedim.

Resim

Burda bulunan tüm arkadaşlara gönülden teşekkür ederim.Bazı level hırsında olan ben yaşayayım gerisi ölsün umrumda değil insanlara ders olması dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Gaffar hakkında

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Level hırsında olan bazı kişiler diyorsun . Bu durumda sende o hırsa kapilanlardansin 😅 53 olmuşsun ben 3 gündür 52 olamadım daha
Maxitec
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Gaffar hakkında

Mesaj gönderen Maxitec »

3 günlük boş zamanım var ve yapacak hiç birşey yok grup ararken holde maden ve akrep keserken 53 oldum ':)