Bu ezikler size ne yapıyor

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: Bu ezikler size ne yapıyor

Mesaj gönderen Windowss »

pegasusejder yazdı: 13 Şub 2018 13:05
FiratCakiroglu yazdı: 13 Şub 2018 12:41 Fakir olan her zaman ezilir. Sistem acımasız. Tüm bunlara aldırış etmeden sabredip Karaköy'ü beklemeni öneririm.
Bu sefer inat ettim şuan kıyamet basacam D sonra ya m1 yada y2 almaya çalışcam D
ama Karaköy gelsede bişey değişceğini sanmıyorum sonuçta çar hiç dizili değil orda da dayanmaz D
Sen en önce kendini ezik diye adlandırmaktan vazgeç sonra hepsini yaparsın dostum :)
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
behelit
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen behelit »

pegasusejder yazdı: 15 Şub 2018 00:37
behelit yazdı: 14 Şub 2018 09:45 Bende sırf bu yüzden bırakma kararı aldım oyunu oynamayı istiyorum ama bu çok sıkıyor adamı . En güzeli hiç takmamak almıyorlar mı gruba tamam okey almayın de geç git maden çek para falan kasmaya çalış takılma yani bu oyun böyle . Full çarım olmadığından demiyorum full çarım olsa bile bir insanın itemi varmış yokmuş takmam bu insanın yapısıyla ilgili , 15 dakikada biten bölgeyi bir 10 dakika geç bitir yani ne oldu öldünüz mü arkadaş evinize bazuka mı atacaklar 10 dakika geç bitirseniz . Ben oyunu bıraktım sırf bu muhabbetlerden dolayı , eğer başlarsam bu sefer hiç takılmam bu tarz şeylere ne yapalım yani oturup millete abi ne olur al ne olur al abi diye yalakalık edecek halimiz de yok .
ya zaten artık maden topluyorum arada giriyorum grup varmı diye soruyorum kimse cevap vermiyo zaten çıkıyorum sonra :D
En güzeli dostum bende eğer sıfırdan başlarsam oyuna tekrar , aynı bunu yapıcam en temizi bu çünkü .
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen pegasusejder »

Bari insanın insana biraz saygısı olsa. Full olunca maalesef herşey olunmadığını bu görselden anlıyorum ben
Resim
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Lothbrok »

Ezik kiyafetli (kendiside ezik aslinda ) bir karakterim var biraksam kimse grub atmaz yazi yazmaz sohbet etmez ama klana bolgeye degerli madenler yansitinca birseyler alip satinca reis baba gibi hitap sekilleri ile karsilasiyorum.Bu devirde para konusuyor en bariz ornegi
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen pegasusejder »

lodos san ve karaköye giremiyosan ben elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım ':) kenan ve junon atabaliriz . Şuan bi kaç arkadaşım var sürekli giriyoruz

Benimde şansızlığım çok fazla
1000 er tane elmas kalsedon ametist çektim bir tane bile saf maden düşmedi
70 kenan attım sadece alternatör kolye düştü 70. motor da anca ma ayak düştü
15-20 junon attım bir şey düşmedi :(
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

pegasusejder yazdı: 08 Mar 2018 07:34 lodos san ve karaköye giremiyosan ben elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım ':) kenan ve junon atabaliriz . Şuan bi kaç arkadaşım var sürekli giriyoruz

Ben sadece kıyamet asa için 100 un üstünde Gaffar attım. Kolye.yuzuk için attığım.junonlari unuttum
Kullanıcı avatarı
Jemor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Jemor »

pegasusejder yazdı: 08 Mar 2018 07:34 lodos san ve karaköye giremiyosan ben elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım ':) kenan ve junon atabaliriz . Şuan bi kaç arkadaşım var sürekli giriyoruz

Hocam, teşkilatta bir savaşçı ve bir şifacı hesabım var. Kenana 3-5 kere girebildim ona da gece bilmem kaçta adam yok diye acıyıp aldılar resmen junon'a hiç giremedim eğer alacaksanız yanınıza gelmek isterim oyunu gerçekten oynamak istiyorum ama tanıdık yok diye oynayamıyorum tek başına gerçekten çekilmez bir hal almış.
Oyundaki adım da Jemor, buraya da bakıyorum yazarsanız çok sevinirim...
Kullanıcı avatarı
mustafasyrk
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Perde Arkasi

Mesaj gönderen mustafasyrk »

Üzülerek belirtmek isterim ki güncel. Maalesef oyunda herkes paraya göre iteme göre yargilar olmus. Eskiden item degil tecrübe konusurdu. O kadar görevlerine yardim ettigimiz adamlar 59 olup biz onlardan yardim isteyince bizi yasakliya ekliyor. Maalesef oyunun bu hale gelmesi beni üzüyor.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Çoğu kişi gibi tek takıl sonra yavaş yavaş ortam yaparsin