ÜCRETLİ GÖREV VS

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

ÜCRETLİ GÖREV VS

Mesaj gönderen yun1010 »

İyi günler,
Adım Yunus, nick:legendKUKLUX ; Ücret karşılığında görev yapımı, tecrübe kasımı, ve grup bölgeleri turu düzenliyorum:

Bütün görevlere(materyal keşif vs) yardımcı olurum.(Huzursuzluğum demeyin cehennem asayı kafanızda kırarım)

Ücretli seviye kasımı:Seviye fark etmez, 100% xp pluslu kişilere 500 bin, plussuz kişilere 1 milyon

Grup Bölgeleri: Sığınaklar, Motorin 3 Kenan 5 milyon
Migrat, Junon 10 milyon
Çemberlitaş, Gmb X 10 Gaffar Bey 15 milyon

-------------------------------------------------NOTLAR-----------------------------------------------------------
GÖREV YAPARKEN DÜŞERSENİZ GİRDİĞİNİZ ZAMAN DEVAM EDERİZ, GRUP BÖLGESİNDE DÜŞERSENİZ VEYA ÇIKMANIZ GEREKİRSE TELAFİSİ OLMAYACAKTIR.

GRUP BÖLGELERİNDE AFK KALACAKSANIZ FİYATLAR YAZILDIĞI GİBİDİR KALMAYACAKSANIZ ÇEMBERLİTAŞ FİYATLARINDA İNDİRİM MEVCUTTUR.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: ÜCRETLİ GÖREV VS

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Köşeyi ne taraftan dönüyorsun ?
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

FiratCakiroglu yazdı: 26 Ağu 2017 22:27 Köşeyi ne taraftan dönüyorsun ?
Bana kalırsa fiyatlar gayet uygun 15m alıyorum bi gaffardan 5 kişilik ekipte kişi başı 3m düşüyor😄. 3 milyon ile köşeyi dönmek 😄😄
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Kullanıcı avatarı
uLeMaII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen uLeMaII »

Önce ve sonrasında duş var değil mi ?
BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ
uLeMa
KADI
<Estergon Ailesi>

Sen hala burada mısın ?
Tek yapman geren Alt+F4 akabinde hayatın da elle tutulur bir şeyler yap sonrası Allah Kerim.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

uLeMaII yazdı: 27 Ağu 2017 04:17 Önce ve sonrasında duş var değil mi ?
Sığınaklarda mevcut 😄
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

İnsanlık ölmüş kaldıran yok mu?
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

CHAPPIE yazdı: 27 Ağu 2017 11:40 İnsanlık ölmüş kaldıran yok mu?
500bin'e ücretli kaldıranlar var.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ARON »

Konunun başlığını görünce iki türlü düşünerek içeriği okudum, keşke ilk düşüncem gibi "ücretli görev" yapan arkadaşlara karşın sizin ücretsiz yardımcı olabileceğiniz olsaydı.Bu konularda gerek Eminönü sunucusu gerek Tılsım sunucusunda çok uğraştık tabii o zamanlar daha çoktu sizin gibi ücretli olarak yapan oyuncu arkadaşlar bizde bunlara karşın çok direnmiştik lakin son gemi alabora olana dek..

Yazdıklarınıza " emeğinize,dakikalarınıza,saatlerinize" her ne kadar olumsuz bir şey söyleyemesem de en azından görev amaçlı yardımcı olduğunuz kişilerden ücret almamanızı rica etmek isterim. Şöyle bir düşünün 14. Seviye'de bir oyuncu Büyük Azul'u öldüremiyorum dedi şimdi siz bu görev için ne gibi bir ücret talep edebilirsiniz ki? 5 dakikanızı dahi alamayacak ve 14. Seviye'de ki bir oyuncuda talep ettiğiniz miktarda para olabilecek mi? Ve ya daha Sığınaklar Bölgesi'ni dahi ziyaret edememiş bir oyuncuda o ücreti bulabilmek?Sizin için fiyatlar makul olabilir de yeni başlayan veya oyuna yeniden geri dönüş yapan bir oyuncu için asla.

Siz ne yaparsanız yapın çevrenizdekilerde onu yapar!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
MrDexter1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Zouka

Mesaj gönderen MrDexter1 »

ARON yazdı: 28 Ağu 2017 01:07 Konunun başlığını görünce iki türlü düşünerek içeriği okudum, keşke ilk düşüncem gibi "ücretli görev" yapan arkadaşlara karşın sizin ücretsiz yardımcı olabileceğiniz olsaydı.Bu konularda gerek Eminönü sunucusu gerek Tılsım sunucusunda çok uğraştık tabii o zamanlar daha çoktu sizin gibi ücretli olarak yapan oyuncu arkadaşlar bizde bunlara karşın çok direnmiştik lakin son gemi alabora olana dek..

Yazdıklarınıza " emeğinize,dakikalarınıza,saatlerinize" her ne kadar olumsuz bir şey söyleyemesem de en azından görev amaçlı yardımcı olduğunuz kişilerden ücret almamanızı rica etmek isterim. Şöyle bir düşünün 14. Seviye'de bir oyuncu Büyük Azul'u öldüremiyorum dedi şimdi siz bu görev için ne gibi bir ücret talep edebilirsiniz ki? 5 dakikanızı dahi alamayacak ve 14. Seviye'de ki bir oyuncuda talep ettiğiniz miktarda para olabilecek mi? Ve ya daha Sığınaklar Bölgesi'ni dahi ziyaret edememiş bir oyuncuda o ücreti bulabilmek?Sizin için fiyatlar makul olabilir de yeni başlayan veya oyuna yeniden geri dönüş yapan bir oyuncu için asla.

Siz ne yaparsanız yapın çevrenizdekilerde onu yapar!
Erdoğanın grup bölgesine girmek için bile para ödediğini gördüğümüz bu oyunda bence herşey normal :)
Erdogan yazdı: 17 Ara 2013 18:23 Sunucu: Eminönü
Karakter Adı: ??????
Tarih: 17.12.2013
Sığınaklar'a gelebileceğimi söyledim ve durumumu da kısaca izah ettim, hemen grup teklifi geldi.
Daha sonra başka bir gruba beni gruba alıp almayacaklarını sordum. Gruba aldılar, ancak girmeden önce öğrendim ki giriş ücreti talep ediyorlarmış. Ne olacağını merak edip 500.000 ücreti ödemeyi kabul ettim.
300.000 küsür param kalmıştı. Paranın ne kadar çabuk harcanabileceğini, elimde tutmazsam hedeflerime daha da zor ulaşabileceğimi anladım. Artık eşya satın alabilmek için maden satmam şarttı.
Kesimi çok rahat olmasa da tamamladık. Açıkçası 500.000 lik bir kesim değildi.
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
KURT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen KURT »

En yakında oyunu bırakmanız dileğiyle.
Börü