Grup bölgeleri

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
kalyon
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Grup bölgeleri

Mesaj gönderen kalyon »

Kendi emeğimle bir yere kadar geldim ama grup bölgeleri için çevre şart,genel olarak grup bölgelerine yardımcı olacak klan varmıdır ?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: Grup bölgeleri

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Eğer grup bölgesinden kastın kenan veya junon ise grup bulmanın sorun olacağını sanmıyorum
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Bittersteel
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Bittersteel »

TOLGARDA yazdı: 16 Tem 2017 00:19 Eğer grup bölgesinden kastın kenan veya junon ise grup bulmanın sorun olacağını sanmıyorum
Şifacı dışında her karakter için çevreniz yoksa girmek tamamen şans meselesi Teşkilat sunucusunda.
Garrosh
Krueger
Krank
Akçeşme
Kullanıcı avatarı
kalyon
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen kalyon »

evet kenan ve junon ama sadece bunlarla hesap fullenmiyor tılsımlar olmuş 250-280 m arasında ben bu parayı kasabilecek olsam zaten hesap dizilmiş olur gaffara girmek imkansız olmuş bizim için,oyuna bir süre ara vermiştim hala bıraktığım gibi herkes oyuncu azlığından yakınıyor ama forumda kaç tane yeni gelen yardım istemiş hiç birinde cevap göremedim demek ki sadece yönetimden kaynaklı değil burdaki sorun oyunun temel problemi burada arkadaş tutun milleti biraz görevine grubuna yardım etmek bu kadar zor olmamalı,tabiki kimse yardım etmek zorunda değil ama herşeyin suçunu sadece yönetime atmak çok kolay