gerçekten yazık

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
dunfiato
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

gerçekten yazık

Mesaj gönderen dunfiato »

öncelikle herkese merhaba.oyunu ilk çıktığında bir kaç ay oynayıp bırakmıştım.ondan sonra yaklaşık 7-8 yıl önce tekrar başlamıştım ve çok uzun bi süre boyunca oynadım.oyunda her daim yardımlaşma vardı çünkü herkes yardımsız bu oyunun bi hiç olduğunun farkındaydı.yıllar önce bırakmışken şu sıralar tekrar girip eskileri hatırlamak istedim ama eskiler gerçekten çok eskide kalmış belli ki..Sunucuların neredeyse bomboş denilecek kadar az oyuncuda olmasını bi kenara bıraktım o oyuncularından hiçbir yardıma cevap vermemesi ya da işim var diye geçiştirmesi beni çok şaşırttı.oyun gerçekten çok başarılıydı zamanında.belki bi ümit diyerek girdim görüceğimi gördüm.bu şekilde de bu saatten sonra bırakın bu oyuna yeni başlamak isteyenleri bizim gibi eski oyuncular bile önünden geçmez.
dunfiato
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: gerçekten yazık

forum da cevap bile veren yok düşünün :D
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Bence herşey tıkırında. 1 yıl evvel ben de tekrar başladıydım, tanıdığım kimse yoktu. Tek başıma belli bir yere geldim. Sonra güzel arkadaşlıklar kurup kuşkusuz oyunun en at gibi loncası, en nezih ailesi RoA'dayım şuan.
Armut piş ağzıma düş misali olmaz bu işler. Gayret et, yapamadığın görevleri tekrar tekrar dene. Arkadaşlıklar edin. 1-2 gçrev yapamayınca yahut 1-2 kişi tersleyince hemen gemileri yakma.
Ayrıca bu platformu yani forumu da sıklıkla kullanmanı tavsiye ederim.
Şansın bol olsun.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
dunfiato
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Peki şansımı şöyle denesem profilinde gördüğüme göre eminönünde oynuyosun o sunucu da bi karakter açsam yardımcı olur musun ? :twisted:
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Sana bu konuda katılıyorum. 2012'den bu yana hiç oyuna girmemiştim. Karakter zaten kenan ve junon itemleri tam olan bir karakter. 1 haftadır çemberlitaşa gireyim diyorum, gaffar görevim var diyorum, yardım eden yok. 1380 şifa var diyorum, yetmez diyor. Bilmiyor ki bu yeni yetme 2012 yılında farklı karakter şifacımla tankı 800 şifa ile tuttuğumu. Oyun artık loncaların olmuş. Üstü dizili adamlar sürekli çemberlitaş, junon vs giriyor. Dizili olmayanlar öyle boş boş geziyor mecbur. Bende maden çekiyorum
FiratCakiroglu yazdı:Bence herşey tıkırında. 1 yıl evvel ben de tekrar başladıydım, tanıdığım kimse yoktu. Tek başıma belli bir yere geldim. Sonra güzel arkadaşlıklar kurup kuşkusuz oyunun en at gibi loncası, en nezih ailesi RoA'dayım şuan.
Armut piş ağzıma düş misali olmaz bu işler. Gayret et, yapamadığın görevleri tekrar tekrar dene. Arkadaşlıklar edin. 1-2 gçrev yapamayınca yahut 1-2 kişi tersleyince hemen gemileri yakma.
Ayrıca bu platformu yani forumu da sıklıkla kullanmanı tavsiye ederim.
Şansın bol olsun.
Armut piş ağzıma düş olayını zaten loncalar yapıyor. Gayret et yapamadığın görevleri tekrar dene dediğin görevler grupsuz yapılamayacak görevler.
En son AFRASiYAB tarafından 20 Mar 2017 18:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: İleti düzenlendi.
Senior Software Engineer