ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
eskimeyenler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Mesaj gönderen eskimeyenler »

29 seviyelerde taş kanat yarışması vardı ozamanlar bi rekabet vardı ortalıklarda leonnı nexxus falan vardı hatta leonun ismi kaan nexxusunda gökhan olması gerek hatırladığım kadarıyla bunlar eminönündeki o sarı örümceklerin ordaki örste vs atmıştı gündüz bütün teşkilat ordaydı aradan kaç sene geçti dün gibi hatırlıyorum aklımda ozamanlardan kalan isimler var söyliyim onlarıda

LEONNİ-( Bİ TANE JİPİ VARDI ESKİ MODEL ŞİMDİ HURDA OLMUŞTUR

NEXXUS- ( ÇOK BİRE BİR MUHABBETİM OLDU BERABER KAMERA FALANDA AÇMIŞTIK TANIDIĞIM KADARIYLA İYİ Bİ İNSAN

CIZIK-(29 SEVİYEDEKİ ZAMANLARDA ÇOK BİLMİŞTİ BU NE YAPSA Bİ CEVABI VARDI HEP O HAKLIYDI ÖZÜNDEDE BÖYLEMİ BİLMİYORUM ONUN GÖZÜNDE HERKES CAHİLDİ)

CCMM-(ÇOK İLGİNÇ Bİ İNSANDI BEN BUNA BAKIR VERİYORDUM OYUNDA SÜREKLİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR BAKIR TOPLAYIP SATIYORDUM ÇOK CİMRİYDİ BU ÜÇÜN BEŞİN DAVASINI GÖRÜYORDU AKŞAMA KADAR

ELMYRA- (İYİ BİRİYDİ SADIKTI ÇOK MUHABBETİM OLDU SEVERİM ONU)

SEDANTER- ( ARZIN COCUGUYDU HATIRLADIGIM KADARIYLA HOŞ BİRİ )

YASEMEN - ( ÇOK ÇİRKEFTİ ORTALIĞI KARIŞTIRMAYI ÇOK SEVİYORDU UMARIM RESMİ HAYATINDA BÖYLE DEĞİLDİR )

MUNASEF - ( ÇOK ÖNCEDEN Bİ YAKINLAŞMAM OLMUŞTU ÇIKACAKKEN DİREKTEN DÖNMÜŞTÜK ONDAN SONRA OYUNDA BİRİYLE ÇIKMAYA BAŞLADI KENDİSİ ÇOK HARİKA Bİ İNSAN DÜZGÜN KARAKTERLİ

GRİGANDALF - ( KENDİSİNİ BİLDİM BİLELİ BU ADAM BÜYÜCÜYDÜ BÜYÜCÜ KARAKTERLERİN BAŞIYDI BU ADAM )

PATASANA - (ÇOK ZEKİ Bİ ÇOCUKTU UMARIM İSTEDİĞİ YERE GELİR)

XXBREZEEXX - (TİPİNİ HEP MERAK ETTİĞİM BİRİYDİ Bİ SEMPATİ DUYUYORDUM ONA SÜREKLİ BİR TÜRLÜ TANIŞAMAMIŞTIM AMA SESSİZDİ PEK KONUŞMUYORDU ŞUAN OYNUYORMUDUR BU OYUNU BİLMİYORUM

İNFAZTEAMLEADER - (İSMİ ESER OLMASI LAZIM HİÇ AMA HİÇ SEVMEM ÇOK ÇİRKEFTİ KİMSEYLE GEÇİNEMEZDİ HERKESLE KAVGA EDERDİ BEN BUNU ÖLDÜRÜYORDUM BÖLGE KANALINDAN YAZIP BANA KÜFÜR EDİYORDU :) HEP Bİ POLEMİK YARATMA ÇABASINDAYDI

PrenSAmir - (İSMİNİ UNUTTUM AMA ÇOK SEVDİĞİM Bİ İNSANDI

xXKARADAYIXx - (YARDIMSEVER TEMİZ Bİ İNSANDI AĞIR BAŞLIYDI

Yalnızkalp - (İYİ COCUKTU OZAMANLAR ŞİMDİ TABİ COCUKLUKTAN CIKMISTIR KARDEŞİM :)

EvReNxI - (ÇOK FIRLAMAYDI BEN BUNU GECENİN Bİ YARISI Bİ KIZLA HOŞ SOHBETLER YAPARKEN YAKALAMIŞTIM HEMEN ÜSTÜNDEN KALKTI KIZIN:)) FIRLAMAYDI BU

EsEskızılcıklı- (ARAM ÇOK İYİDİ AMA ŞUAN İSMİNİ CİSMİNİ BİLE HATIRLAMIYORUM)

xTRaBZoNx- (İYİ BİRİYDİ)

SEYYUBİ - (SELİM OLMASI LAZIM İSMİ YARDIMSEVER İYİ Bİ İNSANDI

GREYWOLF - (TEK BAŞINA TAKILIRDI GÜÇLÜ Bİ SAVAŞÇI KARAKTERİ VARDI)

BURSAJ - (PEMBE AMESTİSTMİDİR NEDİR AKŞAMA KADAR DÜŞÜRMEYE ÇALISIRDIK BU HERİFİN ELİ ÇOK HIZLIYDI HEP BU ALIYORDU ONLARI

TRAYN - (HİÇ HATIRLAMIYORUM NİCKİNDEN BAŞKA)

AnKaRa - (YAKIŞIKLI ÇAPKIN BİRİYDİ :) Ladysu diye bi bayanla çıkıyordu en son )

HePYeK - ( MADENLERİN BAŞINDAN KALKMIYORDU)

RADİKAL - ( AĞIR BAŞLIYDI YÜZ GÖZ OLMAZDI KİMSEYLE

KARAKOL - (ÇOK SEVDİĞİM SAYGI DUYDUĞUM BİR İNSANDIR KENDİSİ

XeRsİnX - ( AH ERSİN ŞUAN İSMİMİ SÖYLESEM ADRESİME KADAR İSTERSİN :)) )

DuuR - ( BU KIZMIYDI ERKEKMİYDİ OZAMANLAR ŞÜPELENİYORDUM BEN BUNDAN TUHAF BİRİYDİ BU

MOCAS- ( KARAKTERLERİ HEP KELDİ BEN ONA KELTOŞUM DERDİM :))

CRAZYGRİL - ( EMİNÖNÜNDE ÇOK KURTADAM TEPEGÖZ KESTİK ONUNLA :)

EBUHAN - ( ARZ OLDUĞUNU HATIRLIYORUM SADECE )

GECEMAVİSİ - ( ÇOK ESKİYDİ EN SON OYUNU BIRAKMIŞTI HİÇ BİŞEYİNİ HATIRLAMIYORUM )

1453 - ( OYUNDAN ZİYADE FORUMDA ÇOK GÖRÜYORUM ARKADAŞI:) )

ELBETTE UNUTTUĞUM İSİMLER VAR AFFETSİNLER BENİ YALNIZ ŞUNUDA SÖYLEMEK İSTİYORUM DADAŞKENTTİR İKVTEAMTURKUDUR GÖKTÜRKLERDİR BEN HİÇ GÖRMEDİM O SENELER OYUNA ARA VERİP GELDİĞİMDE 39 SEVİYEYE YÜKSELMİŞTİ VE O BÖLÜMDE TANIMAYA BAŞLAMIŞTIM DADAŞKENTİ VS

OYUN SON 29 SEVİYEYKEN GÜZELDİ EĞLENCELİYDİ Bİ AİLE ORTAMI VARDI SEVİYELER YÜKSELDİKCE OYUNUN KAPASİTESİ ARTTIKCA BOZULMAYA BAŞLADI YENİ İNSANLAR GELDİ KİMİSİ KÜFÜRBAZDI İLLAKİ BÜYÜYECEKTİ OYUN BÖYLE KALMICAKTI SONUÇTA HERKES EKMEĞİNDE:) SELAMETLE
Kullanıcı avatarı
CIZIK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Bedr-in Aslanları

Re: ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Mesaj gönderen CIZIK »

Çok bilmiş olarak bile olsa hatırlanmak güzel :)
Oyun az oyuncu varken güzeldi aradan yıllar geçsede unutulmayacak tipten.
sonra etraf çocuk bezleriyle doldu :mrgreen: doğal olarak altlarını bezlemek bize düştü
artık çocuklar büyüdü oyun yine ilk zamanlardaki gibi sessizleşti. O yıllar oyunun ilkbaharıydı herşey güzel ve yeni
ama artık oyun sonbaharına girdi. Yaprak dökümünü bekleyen ağaçlar gibi solgun ve durgun.
Resim
leones non capit muscas
Kullanıcı avatarı
HaNdSoMe
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen HaNdSoMe »

Oyuna ilk başladığım zamanlar SUPERVISORSEYUBİ'den para istemiştim bana 140 bin vermişti :) O zamanlar için 140 bin iyi paraydı :)

Şimdi oyuna uzun zamandır girmiyordum madenlerin piyasası ne diye sorayım dedim birkaç kişi dışında kimse cevap vermedi :(
xXHaNdSoMeXx-İkvteamhandsome
Kullanıcı avatarı
xsedanterx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen xsedanterx »

Geçen gün bir bakınayım dedim oyunda, muhafız vs kesesim gelmişti;) Ama ne yazık ki mouse bulamadım evde, o derece pc başından uzağım:) çizonun dediği gibi bebe bezleriyle meşgulüm ama benim ki gerçek hayatta:) hoş biri olarak hatırlanmak da güzelmiş bu arada, arz olup da hoş olmamak mümkün müdür????:p .......
Ateş, kış meyvesidir....
Kullanıcı avatarı
eskimeyenler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

CIZIK yazdı:Çok bilmiş olarak bile olsa hatırlanmak güzel :)
Oyun az oyuncu varken güzeldi aradan yıllar geçsede unutulmayacak tipten.
sonra etraf çocuk bezleriyle doldu :mrgreen: doğal olarak altlarını bezlemek bize düştü
artık çocuklar büyüdü oyun yine ilk zamanlardaki gibi sessizleşti. O yıllar oyunun ilkbaharıydı herşey güzel ve yeni
ama artık oyun sonbaharına girdi. Yaprak dökümünü bekleyen ağaçlar gibi solgun ve durgun.
Çok egoluydun sen varya :) , çocuğun olmuş allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun
HaNdSoMe yazdı:Oyuna ilk başladığım zamanlar SUPERVISORSEYUBİ'den para istemiştim bana 140 bin vermişti :) O zamanlar için 140 bin iyi paraydı :)

Şimdi oyuna uzun zamandır girmiyordum madenlerin piyasası ne diye sorayım dedim birkaç kişi dışında kimse cevap vermedi :(
Aynen öyle kardeşim ama sen yinede kimseden bişey isteme :)
xsedanterx yazdı:Geçen gün bir bakınayım dedim oyunda, muhafız vs kesesim gelmişti;) Ama ne yazık ki mouse bulamadım evde, o derece pc başından uzağım:) çizonun dediği gibi bebe bezleriyle meşgulüm ama benim ki gerçek hayatta:) hoş biri olarak hatırlanmak da güzelmiş bu arada, arz olup da hoş olmamak mümkün müdür????:p .......
Konuyu açtıktan sonra öyle bi yükledim oyunu gireyim dedim çekilecek dert değil , sizi çok kesiyorduk biz ya lodosun farkını hep koruduk :P bide bunu dava haline getirenler oluyordu isim vermek istemiyorum :) taş kanat ödülünüde biz almıştık zaten hatırlatırım :)
Kullanıcı avatarı
YaLnIzKaLp
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen YaLnIzKaLp »

Kimliği belirsiz arkadaş tarafından hatırlanmak ziyadesiyle beni mutlu etti :)
Tabii 9 yıl oldu cocuktuk ozamanlar 16 yaşlarındaydik şimdi kocaman adamlar olduk .. :D
Cızo nun dedigi gibi az oyuncu varken çok güzeldi unutulmayanlar..
Her kimsen saygi ve selamlarimi iletiyorum sana :) :P
Eskilerin ismini görmek o güzel günleri bir nebzede olsa hatırlattığın için teşekkürler.. :)
Eee İkv ozamanlar kanlı canlı bir neferdi.. şu sıralar son nefesini tüketmekte ayakta durmakta zorluk çekiyor..
:oops:
Oyunu bıraktık bize kalanda çok nadide dostluklar oldu..
Oyun disinda gorustugumuz gorusmeye devam ettigimiz pirlanta gibi insanlar..
Bu arada cızo başkan ve zeda özlendiniz be.. :geek:
Resim
IIIYaLnIzKaLpIII(49)
IIYaLnIzKaLpII(49)
Ilxyalnızkalpxll (49)

'
Kullanıcı avatarı
xsedanterx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen xsedanterx »

Ee lodos olduğunu itiraf edince ben de yeni hatırladım handsımı, sadece karakter ismini biliyorum ben de tolga:) arzın farkı şöyle anlaşılıyor tabi bir lodos tarafından yadedilmektir arz olmak hehe:) kesilmek dert değildir önemli olan dik durabilmektir arz olmak :) arz damarına basmamalıydın handsım:p
Ateş, kış meyvesidir....
Kullanıcı avatarı
eskimeyenler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

YaLnIzKaLp yazdı:Kimliği belirsiz arkadaş tarafından hatırlanmak ziyadesiyle beni mutlu etti :)
Tabii 9 yıl oldu cocuktuk ozamanlar 16 yaşlarındaydik şimdi kocaman adamlar olduk .. :D
Cızo nun dedigi gibi az oyuncu varken çok güzeldi unutulmayanlar..
Her kimsen saygi ve selamlarimi iletiyorum sana :) :P
Eskilerin ismini görmek o güzel günleri bir nebzede olsa hatırlattığın için teşekkürler.. :)
Eee İkv ozamanlar kanlı canlı bir neferdi.. şu sıralar son nefesini tüketmekte ayakta durmakta zorluk çekiyor..
:oops:
Oyunu bıraktık bize kalanda çok nadide dostluklar oldu..
Oyun disinda gorustugumuz gorusmeye devam ettigimiz pirlanta gibi insanlar..
Bu arada cızo başkan ve zeda özlendiniz be.. :geek:
bende seni selamlıyorum canım kardeşim:)
xsedanterx yazdı:Ee lodos olduğunu itiraf edince ben de yeni hatırladım handsımı, sadece karakter ismini biliyorum ben de tolga:) arzın farkı şöyle anlaşılıyor tabi bir lodos tarafından yadedilmektir arz olmak hehe:) kesilmek dert değildir önemli olan dik durabilmektir arz olmak :) arz damarına basmamalıydın handsım:p
mesele tabiki kesmek kesilmek değil bana 8-9 yıl öncesini ver bana sabah akşam gel kes gıkım çıkmaz :) ve kesildikten sonra dik durmanın bi anlamı yok :D karakter ismini hatırladım derken benimi hatırladın :o
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Listede Çok Fazla Eksik Var.

Kullanıcı avatarı
eskimeyenler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

MaHKuMII yazdı:Listede Çok Fazla Eksik Var.

ne yapıcaz peki aradan 9 yıl geçmiş hadi benim eksiklerimi tamamla kardeşim