ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
İletişim:

Re: ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ » 21 Kas 2017 20:35

ZowieN yazdı:
13 Kas 2017 01:50
ASKUPA yazdı:
08 Kas 2017 18:49
7 yıl sonra foruma bir göz atayım dedim eski isimlerin hepsini görmek gerçekten beni çok duygulandırdı. Cızık Patasana Ottoman bu isimler ile gerçekten güzel dostluklar. Yapmıştık keske oyun eski günlerine geri dönebilse ama artık çok geç oldu ne bizim eski zamanımız nede öyle bir oyun olacak selam olsun tüm dostlarıma Acrox KAYİİ
Aynı şeyi bende hissettim..Çok duygulandım gözlerim yaşardı yemin ederim.Anlatılması çok uzun sürer ama İKV benim için bir oyundan fazlasıydı.Anılarımı anlatmaya başlarsam gözlerim dolar ağlamaya başlarım..Eskilerin yarısını hatırlıyorum,
görmüşlüğüm var.Ama oraya birileri daha eklenmesi gerek.Hatırladığım kadarıyla yazayım ''QSOMEGONZALENGQ (böyleydi sanırsam kendi Gölge Haramileri loncasının en baba lideriydi ve çok özendiğim biriydi :) ).Ömrümm,DADASKENT,MahkuMII, xXxEsCoBaRxXx,EFTELYA,MeMaT,EstergonxPaşa.Şuan aklıma gelen bunlar.Bu yazdığım isimler oyuna ilk başladığım zamanlar en çok denk geldiğim insanlardı.O zamanlar ortaokuldaydık şimdi büyüdük..Hepsi abim,ablam.Bütün eskilere selam olsun yolunuz açık olsun güzel insanlar..
Selamün aleyküm öncelikle benim için böyle güzel hisler taşıman beni çok mutlu etti. bu güzel hisleri insanların içinde bırakmak güzel bir duygu oyun eskiden çok ama çok güzeldi bazıları çok ciddiye alırdı kimileri ilgilenmezdi çeşit çeşit insan vardı ve hep birlikte orda bir yaşantı sürdürdük keşke şuan oyunda olsam ve eski günlerde geri gelse ama devir çok değişti artık giremiyoruz iş güç sebepleriyle dediğin gibi büyüdük bizde ama hatırlanmak güzel selam olsun hepinize.
Gölge haramlerine bir selam çak..
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim

Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Teşkilat

Re: ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Mesaj gönderen ZowieN » 21 Kas 2017 23:12

QSOMEGOSALENQ yazdı:
21 Kas 2017 20:35
ZowieN yazdı:
13 Kas 2017 01:50
ASKUPA yazdı:
08 Kas 2017 18:49
7 yıl sonra foruma bir göz atayım dedim eski isimlerin hepsini görmek gerçekten beni çok duygulandırdı. Cızık Patasana Ottoman bu isimler ile gerçekten güzel dostluklar. Yapmıştık keske oyun eski günlerine geri dönebilse ama artık çok geç oldu ne bizim eski zamanımız nede öyle bir oyun olacak selam olsun tüm dostlarıma Acrox KAYİİ
Aynı şeyi bende hissettim..Çok duygulandım gözlerim yaşardı yemin ederim.Anlatılması çok uzun sürer ama İKV benim için bir oyundan fazlasıydı.Anılarımı anlatmaya başlarsam gözlerim dolar ağlamaya başlarım..Eskilerin yarısını hatırlıyorum,
görmüşlüğüm var.Ama oraya birileri daha eklenmesi gerek.Hatırladığım kadarıyla yazayım ''QSOMEGONZALENGQ (böyleydi sanırsam kendi Gölge Haramileri loncasının en baba lideriydi ve çok özendiğim biriydi :) ).Ömrümm,DADASKENT,MahkuMII, xXxEsCoBaRxXx,EFTELYA,MeMaT,EstergonxPaşa.Şuan aklıma gelen bunlar.Bu yazdığım isimler oyuna ilk başladığım zamanlar en çok denk geldiğim insanlardı.O zamanlar ortaokuldaydık şimdi büyüdük..Hepsi abim,ablam.Bütün eskilere selam olsun yolunuz açık olsun güzel insanlar..
Selamün aleyküm öncelikle benim için böyle güzel hisler taşıman beni çok mutlu etti. bu güzel hisleri insanların içinde bırakmak güzel bir duygu oyun eskiden çok ama çok güzeldi bazıları çok ciddiye alırdı kimileri ilgilenmezdi çeşit çeşit insan vardı ve hep birlikte orda bir yaşantı sürdürdük keşke şuan oyunda olsam ve eski günlerde geri gelse ama devir çok değişti artık giremiyoruz iş güç sebepleriyle dediğin gibi büyüdük bizde ama hatırlanmak güzel selam olsun hepinize.
Gölge haramlerine bir selam çak..
Valla abi ne yalan söyleyeyim bu yoruma cevap vermen bile mutlu etti :).Seninle hiç muhabbetimiz yoktu ama ikv ye başladığım andan beri takip ederdim seni.Forumda dahil.. Hatta bir postta askerdeyken resimlerini paylaşmıştın hey gidi ':) Seninle en son yıllar önce Ali abi,Burçin abla beraber (MeMaT,oOoKyPrİsoOo) ile Çemberlitaş yapmıştık.Grupta görmek bile bir mutluluktu seni.Zaman çok çabuk geçiyor, o an bile yıllar olup gitti..
En son TiberSeptim tarafından 22 Kas 2017 08:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yanlış alıntı düzenlendi
Why won't you die? Why do you keep ressisting?

Nisan 2007'den beri..

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir