Oyuna Geri Dönüş

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Oyuna Geri Dönüş

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Öncelikle herkese merhaba,
Forumdan ya da oyundan beni tanıyanlarınız vardır.2006 yılında daha ortaokula giderken başladığım İstanbul Kıyamet Vaktini, dolu dolu 7 senenin ardından üniversiteye girdiğim sene bırakmıştım(2013).Oyunun büyük çoğunluğunu Anka sunucusunda oynadım ve edindiğim bütün dostluklar bu sunucudaydı.Fakat oyunu bırakmadan önce ani bir kararla karakterlerimizin bir kısmını Teşkilat sunucusuna aktarıp burda kısa da olsa bir gelişim sağlamıştık.

Oyunu bıraktığım bu süre zarfında, birikimler, itemler ve tılsımlar boşa gitmesin diye hesabı bir arkadaşa teslim etmiştim.Geçen bu 3 sene de hesaba giren çıkan tanımadığım kişiler olmuş ve karakterlerin ismi falan değişmiş.
Karakterlerin şuan ki isimleri:

IARESI (Büyücü)
Aris (Şifacı)

şeklindedir.Bu 3 sene boyunca bu karakterler ile edindiğiniz dostluklar,kötü anılar ile hiç bir alakam yoktur.İsim değiştirmeye para harcamak istemiyorum.Bu saatten sonra bu karakterler sadece benimdir.

Söylediğim gibi.Beni tanıyan kişiler vardır forumda ve oyunda büyük geçmişim var.İsmim Furkan ve sosyal medya bağlantılarım imza bölümünde bulunuyor.21 yaşındayım.Şu an teşkilatta tanıdığım kişi sayısı çok az olduğu için bu konuyu açtım.Sohbetim mubabbetim iyidir.Naçizane tavsiyelere açığım.Zamanında Anka da kurduğum ilişkileri burda da kurmak isterim.Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ReaLMADRID
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Re: Oyuna Geri Dönüş

Mesaj gönderen ReaLMADRID »

Hoşgeldin hocam bende oyunun başından beri teşkilatta oynuyorum uzun süredir üniversiteden dolayı ara ara giriyorum. Oyunda görürsem pm lerim veya görürsen yazarsın sohbet ederiz.

nick: OKALİPTUS
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Re: Oyuna Geri Dönüş

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

ReaLMADRID yazdı: Hoşgeldin hocam bende oyunun başından beri teşkilatta oynuyorum uzun süredir üniversiteden dolayı ara ara giriyorum. Oyunda görürsem pm lerim veya görürsen yazarsın sohbet ederiz.

nick: OKALİPTUS
eyvallah hocam