deLiyüReK 'den ELVEDA :)

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Şehitler Ölmez

deLiyüReK 'den ELVEDA :)

Mesaj gönderen xDELIYUREKx »

Öncelikle selamun aleyküm. uzun süredir ıkv oynuyor bulunmaktaydık 4 5 aydır pek akftif oldugum söylenemez arada girip cıkıyoruz bundan sonra hiç giremeyeceğim normalde konu açmayı seven birisi degilim maksat herkez ögrensin ıkv serüvenine son vermiş bulunmaktayım senelerdir konuştugum muhabbetım olan arkadaşlarıma veda etmek için buraya konu açtım tanıdık tanımadık herkez allaha emanet olun dostlar.güzel günlerimiz geçti güzel dostluklar edindik kötü oldugumuz kısılerde oldu oyun ortamı işte oluyor herşey neyse..herşey gönlünüzce olsun

Bir varmışız bir yokmuşuz hayat :)
Ahmet Kaya'nın dediği gibi; Yaşayanlar bir gün ölür elbette, Ağlayanlar bir gün güler elbette, Kısa çöpte uzun çöpten hakkını alır elbette..

deLiyüReK.

HellGuarD.^
BARON
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: ZapZap

Re: deLiyüReK 'den ELVEDA :)

Mesaj gönderen BARON »

Hakkına hayırlısı kardeşim istanbul kıyamet bitti artık eskiler yok bir iki arkadaşlar kalmıştı onlarda bıraktı sende bırakmışsın sunucumuzu iyi temsil ettiniz vs konusunda olsun felan bazı arkadaşlarla birlikte unutulmazsın kardeşim inş birgün başka oyunda görüşürüz.

YareNN-
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Gitmene üzüldüm burak. xDAVUT senide unutmayacak. Geri kalan ikv' siz hayatında başarılar dilerim. Umarım başka oyunlarda beraber oluruz.
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

eyv saolun arkadaşlar sizde unutulmazsınız davut ;)
Ahmet Kaya'nın dediği gibi; Yaşayanlar bir gün ölür elbette, Ağlayanlar bir gün güler elbette, Kısa çöpte uzun çöpten hakkını alır elbette..

deLiyüReK.

HellGuarD.^
Kullanıcı avatarı
KuTSaLGeNc
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen KuTSaLGeNc »

Yaw Bırak Bu İşleri Burak...
KuTSaLGeNc TEŞKİLATIN İLK VE TEK KUTSAL'I
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

haha :) yok be reis cidden bitti artık girmiyoruz zaten 4 5 aydır binde bir giriyorduk artık komple yokum bikaç defa denedık bırakmadıkda bu defa kesin gitti yani kalacagıda kalmadı :) senin olmadıgın yerde bende olmam

deLiyüReK.

HellGuarD.^
Kullanıcı avatarı
LAEDRIMAHLAS
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen LAEDRIMAHLAS »

xDELIYUREKx yazdı:Öncelikle selamun aleyküm. uzun süredir ıkv oynuyor bulunmaktaydık 4 5 aydır pek akftif oldugum söylenemez arada girip cıkıyoruz bundan sonra hiç giremeyeceğim normalde konu açmayı seven birisi degilim maksat herkez ögrensin ıkv serüvenine son vermiş bulunmaktayım senelerdir konuştugum muhabbetım olan arkadaşlarıma veda etmek için buraya konu açtım tanıdık tanımadık herkez allaha emanet olun dostlar.güzel günlerimiz geçti güzel dostluklar edindik kötü oldugumuz kısılerde oldu oyun ortamı işte oluyor herşey neyse..herşey gönlünüzce olsun

Bu kacinci birakisin :D
L A E D R I M A H L A S

Süreçlere Değil, Sonuçlara İhtiyacamız Var. Bütün Süreçleri Yak, Sonuç Senin Olacak.

-TEŞKİLAT-
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

LAEDRIMAHLAS yazdı:
xDELIYUREKx yazdı:Öncelikle selamun aleyküm. uzun süredir ıkv oynuyor bulunmaktaydık 4 5 aydır pek akftif oldugum söylenemez arada girip cıkıyoruz bundan sonra hiç giremeyeceğim normalde konu açmayı seven birisi degilim maksat herkez ögrensin ıkv serüvenine son vermiş bulunmaktayım senelerdir konuştugum muhabbetım olan arkadaşlarıma veda etmek için buraya konu açtım tanıdık tanımadık herkez allaha emanet olun dostlar.güzel günlerimiz geçti güzel dostluklar edindik kötü oldugumuz kısılerde oldu oyun ortamı işte oluyor herşey neyse..herşey gönlünüzce olsun

Bu kacinci birakisin :D
Zaten yukarda bahsetti ya
:)
xDELIYUREKx yazdı:bikaç defa denedık bırakmadıkda bu defa kesin gitti yani kalacagıda kalmadı :)
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

ortak bikaç kere yapalım dedik olmadıda bu defa bitti zaten en degerli varlıgım savaşcımı bile verdim gitti :) ıkv bitti artık bende darısı başınıza :) bu arada whatsapdan bi ara msj atsana bişi soracam

deLiyüReK.

HellGuarD.^
Kullanıcı avatarı
sSuVaRI
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen sSuVaRI »

Böyle devam ederse herkesin yapıcağı bu olucak. Görüşürüz burak.
Teşkilat____Eminönü____Beyazköşk____Kuklacı______Meran______Tılsım____Sancak______Anka
Süvaribey__Süvarıbey___Süvarıbey___Süvaribey____Süvaribey___Süvaribey__Süvarıbey__Süvaribey
SüVaRI_____SÜVARI______Suvarı______Suvari_______Suvari______Süvari_____Süvarı_____Süvari
SüVaRİ_____SüVaRİ