Teşkilatın enleri

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Teşkilatın enleri

Mesaj gönderen Bourne »

Fancy.
Bu char bence ikv için bir tek şey ifade ediyor.Çöküş.
Char sahibi Çağrı arkadaşımız sahip olduğu Hayal-et loncasıyla oyunun bir açığından yararlanıp büyük paralar kazandı.İkv yetkilileri olayı araştırdı paraların toplandığı banka hesaplarına kadar ulaşılıp paralara el koydular ve bu işe bulaşmış bütün charları banladılar.Buraya kadar herşey normal.Ama bu Çağrı daha sonra şaka gibi destek takımında görevli Ferdi(Patasana) nın loncası RoN da ortaya çıkıyor.Loncanın başkan yardımcısı olarak hemde :). Yani ikv yetkilileri ya derin bir uykuya dalıyor yada bir şekilde işin içindeler.Başka izahı yok.
Daha sonra RoN loncası çemberlitaş günceli geldikten sadece 2 hafta sonra test sunucusunda görevli Patasanın önderliğinde ve Çağrı ile beraber Gaffarı kesip forum sayfasında adeta destan yazdık diye yayınlıyorlar.Forumda yayınlanır yayınlanmaz büyük bir tepki oluşunca bu Gaffar kesimi ikv yönetimi tarafından iptal oluyor iyimi :).
Bir sene Gaffar oyunda kesilemiyor.Bu arada Patasanaya bu kadar büyük icraatı olan Çağrının senin loncanda ne işi var diye soran bir yetkili çıkmıyor.
Patasana bakıyor Gaffarı kimse kesemiyor sanırım Gölge Haramilere ufaktan bir destek verip kesmelerini sağlıyor.Peki biz bu kanıya nerden varıyoruz.RoN bu kesimden sonra hergün Gaffar kesip eşya yansıtırken.Gölge Haramiler Gaffarın gücü düştükten çok sonraları bizle üstlerini dizdilerde ondan.
Ama bu oyunun çivisi sökülürken kaderde RoNlara çok güzel bir ders vermekle meşkulmüş.Kanuni Yatağanı yapılan etkinlikte hertürlü hile hurdaya rağmen İstanbul Loncasına kaptırdılar.Bu oyunun içine ettikten sonra bu olayla beraber dağıldılar.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Gölge haramileri ile ron loncası hiçbir zaman beraber olmadı. Ben gh den olduğum için diyorum. Gaffarı kestiğimiz zaman tam 3 ay boyunca günde 15 saat boyunca uğraştık. En sonunda bir gece yarısı uzun uğraşlarımız ile kesildi. Ayrıca patasana sırf fancy ile birlikte olduğu için aramız açılmıştı.
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bourne »

MaHKuMII yazdı:Gölge haramileri ile ron loncası hiçbir zaman beraber olmadı. Ben gh den olduğum için diyorum. Gaffarı kestiğimiz zaman tam 3 ay boyunca günde 15 saat boyunca uğraştık. En sonunda bir gece yarısı uzun uğraşlarımız ile kesildi. Ayrıca patasana sırf fancy ile birlikte olduğu için aramız açılmıştı.
İyi niyetle bu oyunu oynayan herkese saygı duyuyorum.Gölge Haramiler,belkide Türkiyede ilk defa Diyarbakırlı gençlerin kendilerini oyunun kuralına göre ifade etmeye çalışıp bunu siyasetede bulaşmadan yapabildikleri bir loncaydı.Bu kaos ortamında belkide sırf bu yüzden ikv camiasının Gölge Haramilere ayrı bir teşekkür borcu vardır.

Konuya gelince istersen şöyle açıklamaya çalışayım; Çemberlitaş güncelinden 2 hafta sonra RoNlar gaffara bodozlama dalmalarını forumda ifşa edince bu kesimin ne kadar adaletsiz bir kesim olduğu eleştirileri üzerine yönetimde kesimi iptal etti.Çıkan eşyayı ve kazanımlar geri alındı.Kuvvetle ihtimaldirki bir daha normal kesilene kadar kesim yapmamaları üzerinede ihtar almışlardır.Gaffar yaklaşık bir sene kesilmedi hatırlarsanız.Sen RoN loncası yerinde olsan ne yaparsın? Nasıl olsa leblebi gibi kesecekler bir loncaya kestirir(Grupta olmasalar bile verecekleri taktikle)daha sonra hergün birkaç defa kesip loncanın üstünü dizersin.Zaten Gölge Haramiler kesimi üzerine hafta dolmadan RoN Loncası üstünü dizmişti.

Şimdi bu çivisi çıkmış oyunda adalet diye bişey kalmamış adamlar her türlü şeytanlıkla iş çeviriyor hesap soran yok ondan sonra müstamel kesimi sana bana bırakıp kıs kıs gülüyorlar.Acı olan bu.

Yazdıklarımda illaki eksik yanlış birşeyler vardır herşeyi yemiş yutmuş kahin değilim.Varsada kusura bakmayın.

İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Bourne yazdı:
MaHKuMII yazdı:Gölge haramileri ile ron loncası hiçbir zaman beraber olmadı. Ben gh den olduğum için diyorum. Gaffarı kestiğimiz zaman tam 3 ay boyunca günde 15 saat boyunca uğraştık. En sonunda bir gece yarısı uzun uğraşlarımız ile kesildi. Ayrıca patasana sırf fancy ile birlikte olduğu için aramız açılmıştı.
İyi niyetle bu oyunu oynayan herkese saygı duyuyorum.Gölge Haramiler,belkide Türkiyede ilk defa Diyarbakırlı gençlerin kendilerini oyunun kuralına göre ifade etmeye çalışıp bunu siyasetede bulaşmadan yapabildikleri bir loncaydı.Bu kaos ortamında belkide sırf bu yüzden ikv camiasının Gölge Haramilere ayrı bir teşekkür borcu vardır.

Konuya gelince istersen şöyle açıklamaya çalışayım; Çemberlitaş güncelinden 2 hafta sonra RoNlar gaffara bodozlama dalmalarını forumda ifşa edince bu kesimin ne kadar adaletsiz bir kesim olduğu eleştirileri üzerine yönetimde kesimi iptal etti.Çıkan eşyayı ve kazanımlar geri alındı.Kuvvetle ihtimaldirki bir daha normal kesilene kadar kesim yapmamaları üzerinede ihtar almışlardır.Gaffar yaklaşık bir sene kesilmedi hatırlarsanız.Sen RoN loncası yerinde olsan ne yaparsın? Nasıl olsa leblebi gibi kesecekler bir loncaya kestirir(Grupta olmasalar bile verecekleri taktikle)daha sonra hergün birkaç defa kesip loncanın üstünü dizersin.Zaten Gölge Haramiler kesimi üzerine hafta dolmadan RoN Loncası üstünü dizmişti.

Şimdi bu çivisi çıkmış oyunda adalet diye bişey kalmamış adamlar her türlü şeytanlıkla iş çeviriyor hesap soran yok ondan sonra müstamel kesimi sana bana bırakıp kıs kıs gülüyorlar.Acı olan bu.

Yazdıklarımda illaki eksik yanlış birşeyler vardır herşeyi yemiş yutmuş kahin değilim.Varsada kusura bakmayın.
Loncamız hakkında zarif düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim.
Çemberlitaş ilk çıktığında ron loncası lideri patasana gaffarın zaten kesim testini güncellemeden evvel tt iken yapmıştı. Dediğin gibi birilerinin kesimini bekleyip üstlerini 1 hafta dizmeleri lazımdı.
Fancy ede fırsat doğmuştu. Kendini Birileriyle aklayıp
Masum görünümü vermesi lazımdı. Ron da bunun için bir kukla oldu maalesef. Ama ne kadar batıl galip gelirse gelsin, bir gün mutlaka gerçekler galip gelir...
Reus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Reus »

Bourne yazdı:Fancy.
Char sahibi Çağrı arkadaşımız sahip olduğu Hayal-et loncasıyla oyunun bir açığından yararlanıp büyük paralar kazandı.İkv yetkilileri olayı araştırdı paraların toplandığı banka hesaplarına kadar ulaşılıp paralara el koydular ve bu işe bulaşmış bütün charları banladılar.Buraya kadar herşey normal.Ama bu Çağrı daha sonra şaka gibi destek takımında görevli Ferdi(Patasana) nın loncası RoN da ortaya çıkıyor.Loncanın başkan yardımcısı olarak hemde :). Yani ikv yetkilileri ya derin bir uykuya dalıyor yada bir şekilde işin içindeler.Başka izahı yok.
Daha sonra RoN loncası çemberlitaş günceli geldikten sadece 2 hafta sonra test sunucusunda görevli Patasanın önderliğinde ve Çağrı ile beraber Gaffarı kesip forum sayfasında adeta destan yazdık diye yayınlıyorlar.Forumda yayınlanır yayınlanmaz büyük bir tepki oluşunca bu Gaffar kesimi ikv yönetimi tarafından iptal oluyor iyimi :).
Bir sene Gaffar oyunda kesilemiyor.Bu arada Patasanaya bu kadar büyük icraatı olan Çağrının senin loncanda ne işi var diye soran bir yetkili çıkmıyor.
Patasana bakıyor Gaffarı kimse kesemiyor sanırım Gölge Haramilere ufaktan bir destek verip kesmelerini sağlıyor.Peki biz bu kanıya nerden varıyoruz.RoN bu kesimden sonra hergün Gaffar kesip eşya yansıtırken.Gölge Haramiler Gaffarın gücü düştükten çok sonraları bizle üstlerini dizdilerde ondan.
Ama bu oyunun çivisi sökülürken kaderde RoNlara çok güzel bir ders vermekle meşkulmüş.Kanuni Yatağanı yapılan etkinlikte hertürlü hile hurdaya rağmen İstanbul Loncasına kaptırdılar.Bu oyunun içine ettikten sonra bu olayla beraber dağıldılar.
Hikayede bağzı yanlışlar var

Fancy dediğimiz arkadaşın ismi çağrı değil bir çoğumuz oyle bilirken adam kendini 28 yaşında derken 19 yaşında adı tümay olan bir arkadaş çıkıyor güzel ws attığından şüphemiz yok
Ron loncası olarak gaffarı ilk kestiğimiz tarih 22.06.2011 grubun fotorafı da altta

Resim

kesimi gece yapmış foruma konuyu açıp yatmıştık ancak sabah kalktıgımızda forumdan konuların kaldırıldığını fark ettık

hile olayı dediğin şey para basmaydı basıldı karakterler bloklandı Fancy nin rona katılması Eylül ayını buluyor yanı ilk gaffarı kestiğimizde tarihler Haziranı gösteriyordu
Reus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Reus »

Ayrıca hiç bir zaman başkan yardımcısı gibi yetki almadı kendisi loncamızda bir süre bulundu bir kavgadan sonra adının tümay yaşının 19 olduğu nu ogrendıkten sonra sırra kadem bastı
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bourne »

Reus yazdı:Ayrıca hiç bir zaman başkan yardımcısı gibi yetki almadı kendisi loncamızda bir süre bulundu bir kavgadan sonra adının tümay yaşının 19 olduğu nu ogrendıkten sonra sırra kadem bastı
Bir üstte yansıttığın resimde gruptaki xxTİCEYxx Çağrıdır.Ve Fancy charınında sahibir.RoN da Patasanadan sonraki adam xxTİCEYxx di.Resim sana ait olduğuna göre büyük bir ihtimalle sen Çağrısın.Olan oldu burada sadece adın birkaç kez geçti diye konuyu açtım.xxTİCEYxx charınla tartışırken bir ara Fancy charınla gelip benle bankanın orda konuştuğun aklında kalmadığı için boşuna mavra yapma istersen.Yapılan yapılır biride bunları kayıt tutar.Çokta kafana takma ikv bitti zaten.

İyi Seyirler !
Reus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Reus »

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
RRaTeD
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Revenge Of Nobility

Teşkilatın enleri

Mesaj gönderen RRaTeD »

Bourne yazdı:Fancy.

Merhabalar..

Oyuna uzun zamandır girmiyorum. Ne olup,ne bitmiş forumdan takip ediyorum.
Teşkilatın 'En'leri diye yola çıkıldı. Bakıyorum konu nerelere kadar gelmiş.
Bir tartışma haline çevrilmesini istemeyiz.
Konu hakkında hiç bir bilgisi olmıyan ne diye leke atar.?
Bak genç Gaffar Bey'in kesimin'deki doğruları sadece bunu yaşıyanlar bilir siz degil!
Resim
CLİSTONS-RRaTeD
Diyojen
İNFAZTEAMTNTYTWO-AydınBey
REVENGE OF NOBİLİTY
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bourne »

RRaTeD yazdı: Merhabalar..

Oyuna uzun zamandır girmiyorum. Ne olup,ne bitmiş forumdan takip ediyorum.
Teşkilatın 'En'leri diye yola çıkıldı. Bakıyorum konu nerelere kadar gelmiş.
Bir tartışma haline çevrilmesini istemeyiz.
Konu hakkında hiç bir bilgisi olmıyan ne diye leke atar.?
Bak genç Gaffar Bey'in kesimin'deki doğruları sadece bunu yaşıyanlar bilir siz degil!
Yönetim tarafından iptal edilmiş bir kesim üzerine bir benim yazdıklarıma bak,bir kendinin yazdıklarına bak,birde bir üstteki loncanızdaki arkadaşın yazdıklarına bak.Hangisi bu hikayenin akışına daha uygun ? Sıkılmadan birde leke atmaktan bahsediyorsun :) .
Konu hakkında hiçbir bilgim yokmuş,Gaffar kesimindeki doğruları sadece bunu yaşayanlar bilirmiş :) .

Bu konu hakkında bu son yazım.Allah ıslah etsin ;) .

İyi Seyirler !
Kilitli