Teşkilatın enleri

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Şehitler Ölmez

Re: Teşkilatın enleri

Mesaj gönderen xDELIYUREKx »

acaba neden en iyi büyücü Piriapos du CIZIK ' a sormalı :)
Ahmet Kaya'nın dediği gibi; Yaşayanlar bir gün ölür elbette, Ağlayanlar bir gün güler elbette, Kısa çöpte uzun çöpten hakkını alır elbette..

deLiyüReK.

HellGuarD.^
Kullanıcı avatarı
YaLnIzKaLp
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen YaLnIzKaLp »

xDELIYUREKx yazdı:acaba neden en iyi büyücü Piriapos du CIZIK ' a sormalı :)
Çünkü cızzz yeteneğini konuşturuyordu ;)
Resim
IIIYaLnIzKaLpIII(49)
IIYaLnIzKaLpII(49)
Ilxyalnızkalpxll (49)

'
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Şehitler Ölmez

Mesaj gönderen xDELIYUREKx »

tabi tabi ne yetenekleri vardı carın ;)
Ahmet Kaya'nın dediği gibi; Yaşayanlar bir gün ölür elbette, Ağlayanlar bir gün güler elbette, Kısa çöpte uzun çöpten hakkını alır elbette..

deLiyüReK.

HellGuarD.^
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bourne »

Atyarışlarını takip eden bilir bazen olağanüstü başarılar elde eden arap atlarının daha sonra yapılan araştırma sonucu soy kütüğünün ingiliz atına dayandığı bulununca yarışlardan menedildiğini duyarız.Priapos böyle bir sürece taabi olan bir chardı.Ancak asıl önemli konu bu değil.Bundan daha önemli birşey var.Bu charın böyle olması CIZIK in bu oyundaki playerlığına gölge düşürmez.Yıllardır bu forumda en iyi listesi yapılr.Şifa şu,büyü şu,savaşçı şu diye.Nerde charını dizen var onu yazarlar.Playerlık bölgeler gelince öldü arkadaşlar hu hu uyanın artık.Bu oyunda playerlığının dibine vurmuş biri varsa oda CIZIK tir.Adam 39 zamanı iki grupla zor kesilen Cevriyeyi şifa olarak tek başına kesti.39 zamanı bunu düşünmek bile delilikken.Lodoslar Gaffarı kesmemişken geldi lodoslara Gaffarı kestirdi.Çemberdeki bütün bossların güçleri indirilmemişken ve grupta charlarda taş çatlasa 3 parça çember itemi varken ki çoğunda yoktu.Forumda olsun oyunda olsun CIZIK hakkettiği saygıyı hiçbir zaman görmedi.Oda hıncını oyundan aldı.Bu kadar basit.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
YaLnIzKaLp
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen YaLnIzKaLp »

Bourne yazdı:Atyarışlarını takip eden bilir bazen olağanüstü başarılar elde eden arap atlarının daha sonra yapılan araştırma sonucu soy kütüğünün ingiliz atına dayandığı bulununca yarışlardan menedildiğini duyarız.Priapos böyle bir sürece taabi olan bir chardı.Ancak asıl önemli konu bu değil.Bundan daha önemli birşey var.Bu charın böyle olması CIZIK in bu oyundaki playerlığına gölge düşürmez.Yıllardır bu forumda en iyi listesi yapılr.Şifa şu,büyü şu,savaşçı şu diye.Nerde charını dizen var onu yazarlar.Playerlık bölgeler gelince öldü arkadaşlar hu hu uyanın artık.Bu oyunda playerlığının dibine vurmuş biri varsa oda CIZIK tir.Adam 39 zamanı iki grupla zor kesilen Cevriyeyi şifa olarak tek başına kesti.39 zamanı bunu düşünmek bile delilikken.Lodoslar Gaffarı kesmemişken geldi lodoslara Gaffarı kestirdi.Çemberdeki bütün bossların güçleri indirilmemişken ve grupta charlarda taş çatlasa 3 parça çember itemi varken ki çoğunda yoktu.Forumda olsun oyunda olsun CIZIK hakkettiği saygıyı hiçbir zaman görmedi.Oda hıncını oyundan aldı.Bu kadar basit.
Hay ağzına sağlık arkadaşım ,
Bu saydıklarının bizzat şahidiyim 8 yıllık bir arkadaşlığım var CIZIK ile Playerliğine kimse laf söyleyemez.
NOKTA (!)
Resim
IIIYaLnIzKaLpIII(49)
IIYaLnIzKaLpII(49)
Ilxyalnızkalpxll (49)

'
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

CIZIK ilk başladığım zamanlarda örnek aldığım biri.Allah razı olsun yardımı çok oldu.39 lvl görevlerimde çok yardım etti bana.Oyuna ilk başladığım zamanlar en çok yardımı dokunan insalardan biriydi.3 haftada bulamadığım işlenmiş gümüşü bana beleşe karşılıksız vermişti..Sahi oyunu temelle bıraktı sanırım hiç giriyor mu?
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
FRTaDa
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Bedr-in Aslanları

Mesaj gönderen FRTaDa »

Bourne yazdı:Atyarışlarını takip eden bilir bazen olağanüstü başarılar elde eden arap atlarının daha sonra yapılan araştırma sonucu soy kütüğünün ingiliz atına dayandığı bulununca yarışlardan menedildiğini duyarız.Priapos böyle bir sürece taabi olan bir chardı.Ancak asıl önemli konu bu değil.Bundan daha önemli birşey var.Bu charın böyle olması CIZIK in bu oyundaki playerlığına gölge düşürmez.Yıllardır bu forumda en iyi listesi yapılr.Şifa şu,büyü şu,savaşçı şu diye.Nerde charını dizen var onu yazarlar.Playerlık bölgeler gelince öldü arkadaşlar hu hu uyanın artık.Bu oyunda playerlığının dibine vurmuş biri varsa oda CIZIK tir.Adam 39 zamanı iki grupla zor kesilen Cevriyeyi şifa olarak tek başına kesti.39 zamanı bunu düşünmek bile delilikken.Lodoslar Gaffarı kesmemişken geldi lodoslara Gaffarı kestirdi.Çemberdeki bütün bossların güçleri indirilmemişken ve grupta charlarda taş çatlasa 3 parça çember itemi varken ki çoğunda yoktu.Forumda olsun oyunda olsun CIZIK hakkettiği saygıyı hiçbir zaman görmedi.Oda hıncını oyundan aldı.Bu kadar basit.

;) ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
ReaLMADRID
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReaLMADRID »

Priaposu hatırlarım sağlam oynardı neyse sığınak miğratın geldiği ve ondan sonraki 1 yıllık süreç için konuşacağım büyücü sınıfı için diğer sınıfları bilmem.

Fancy
vardı ayrıca sanırım makine adlı çarla da arada vs atardı boldmanst ı da tanırım cuma ve yanında hellaslım falan vardı fancy nin karşısına çıkamazlardı o sıralarda Fancy cidden iyi büyücüydü.
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Fancy hatırladım Kadim ilk çıktığı zamanlar hayalxet loncasıda vardı beraber kadim kesmiştik görevi olanlar için yardım etmiştim 10 kişi vardı yaklaşık yanlış hatırlamıyorsam :).Çağrıydı galiba ismi hayâl meyal hatırlıyorum :D. xETTEx arz çarı vardı o mu değil mi tam bilemeyeceğim ama forumda Burasıqistanbul'la vs fotoğrafları vardı Fancy diye hatırlıyorum.Yanlışta olabilir tabii. :)
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Fancy iyi bir büyücüydü evet ama hileyle iyi büyücü olmuştu ve en sonunda game masterler olaya uyandı. Fancy süresiz banlandı. Öyle biliyorum. Ama gerçekten bir zamanlar hayalxet ler oyuna büyük nam salmışlardı haklarını yememek lazım.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kilitli