İKV'ye Geri Dönme Fikri

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SahraALMORA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

İKV'ye Geri Dönme Fikri

Mesaj gönderen SahraALMORA »

Arkadaşlar merhaba ben İlayda,
Bu oyuna 11-12 yaşlarımda başlamıştım bundan 7 yıl önce falan. O zamanlar küçücük bir çocuktum elbet..Fakat yine de oyunun zevkine yeterince vardığımı düşünüyorum o yaşımda bile. Mükemmel dostluklar,hoş sohbetler,kalıcı arkadaşlıklar ve daha fazlası.. Bilenler çıkar diye en alta şimdiye kadarki karakterlerimin isimlerimi de yazacağım :)
Konuya geliyorum.. Ben yaklaşık 2 yıldır İKV'ye girmiyorum. Çünkü kimsem kalmadı, oyunu bana güzel kılacak dostlarım oyunu bıraktılar.Ben de League of Legends'a başladım :)) Her neyse, İKV'ye yeniden başlamak ve güzel bir dönüş yapmak istiyorum fakat oyun şu anda ne durumda,tanıdığım kaldı mı kalmadı mı hiçbir fikrim yok. Sizce yeniden başlamalı mıyım? Tavsiye verebilecek olanların yanıtlarını bekliyorum :)

[ - Sahra - Cadıcım - Delixchiqolata - ALMORA - Paşaxalmora - Paşaxsahra - Paşaxsunshine - BABYDOLL - ]
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: İKV'ye Geri Dönme Fikri

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

POSTaci yazdı:Kendine yazık edersin , başlama.
bana post kasıyorsun diyen şalaklaya bak.her konunun altında yorumunu görüyorum.densiz
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

POSTaci yazdı:
KARADAVUTs yazdı:
POSTaci yazdı:Kendine yazık edersin , başlama.
bana post kasıyorsun diyen şalaklaya bak.her konunun altında yorumunu görüyorum.densiz
Post kasmaya çalışsaydım foruma girmeye yüzün tutmazdı.Post öyle kasılmaz evladım onu bile beceremiyorsun.
Demek ki post kasmıyorum. Ben post kasmaya kalksam gördüğün her konuda ismim geçerdi. yavru kurt.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

Anlamadım yani. Milletin Derdi sende yan etki mi yapıyor.Yoksa kendini fenomen biri olarak mı göstermeye çalışıyorsun.Sende ki dert ne biliyor musun ? bu adamı nasıl ezerim. ama merak etme benim gücümün ulaştığı yerler oyun değil. Sen oyunun da kral olmaya bak güzel kardeşim.

senin gibi sadece babasının parasıyle geçinenleri kaale alacak kadar küçülüp artık sana mesaj yazma kuruntusunda kalmayacam.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

SahraALMORA yazdı:Arkadaşlar merhaba ben İlayda,
Bu oyuna 11-12 yaşlarımda başlamıştım bundan 7 yıl önce falan. O zamanlar küçücük bir çocuktum elbet..Fakat yine de oyunun zevkine yeterince vardığımı düşünüyorum o yaşımda bile. Mükemmel dostluklar,hoş sohbetler,kalıcı arkadaşlıklar ve daha fazlası.. Bilenler çıkar diye en alta şimdiye kadarki karakterlerimin isimlerimi de yazacağım :)
Konuya geliyorum.. Ben yaklaşık 2 yıldır İKV'ye girmiyorum. Çünkü kimsem kalmadı, oyunu bana güzel kılacak dostlarım oyunu bıraktılar.Ben de League of Legends'a başladım :)) Her neyse, İKV'ye yeniden başlamak ve güzel bir dönüş yapmak istiyorum fakat oyun şu anda ne durumda,tanıdığım kaldı mı kalmadı mı hiçbir fikrim yok. Sizce yeniden başlamalı mıyım? Tavsiye verebilecek olanların yanıtlarını bekliyorum :)

[ - Sahra - Cadıcım - Delixchiqolata - ALMORA - Paşaxalmora - Paşaxsahra - Paşaxsunshine - BABYDOLL - ]

Bıraktığın gibi burdayız. Yalniz değilsin yanındayız. Tut elimi tut yanındayım
Bir kaç gün içinde dön ne olur. :)
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim
Kullanıcı avatarı
UgLyMeeDLy
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen UgLyMeeDLy »

İkv ' yi bırakalı yıllar oldu.. yıllar sonra foruma bakmak aklıma gelirken bu konuyu gördüm.
Umut efendi hala bu oyunu oynuyorsa bence sende dönüp oynamalısın .. :D
Eskilerden birilerini yıllar sonra forumda görebilmek güzel.

UgLyLİDER - MeeDLy - IIRoTiNDaII - AzAd
Kullanıcı avatarı
KuTSaLGeNc
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen KuTSaLGeNc »

UgLyMeeDLy yazdı:İkv ' yi bırakalı yıllar oldu.. yıllar sonra foruma bakmak aklıma gelirken bu konuyu gördüm.

Ahmet Susar mısın =)

KuTSaLGeNc TEŞKİLATIN İLK VE TEK KUTSAL'I
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

UgLyMeeDLy yazdı:İkv ' yi bırakalı yıllar oldu.. yıllar sonra foruma bakmak aklıma gelirken bu konuyu gördüm.

Vayy be . Ahmetim i forumda görmek ne güzel :D Geri dön la . O Eski Günleri özledim la ben :) Savaşları, bölgeleri , muhabbetleri vs. vs . özledim özellikle dostlarımı oyunda sadece görmek yetiyordu bana 8-)
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
SahraALMORA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

QSOMEGOSALENQ yazdı:
SahraALMORA yazdı:Arkadaşlar merhaba ben İlayda,

Bıraktığın gibi burdayız. Yalniz değilsin yanındayız. Tut elimi tut yanındayım
Bir kaç gün içinde dön ne olur. :)
hahah teşekkür ederim başlamaya karar verdim zaten birkaç gün oldu da baya unutmuşum çoğu şeyi :oops: :)
Kullanıcı avatarı
SahraALMORA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

KARADAVUTs yazdı:

Vayy be . Ahmetim i forumda görmek ne güzel :D Geri dön la . O Eski Günleri özledim la ben :) Savaşları, bölgeleri , muhabbetleri vs. vs . özledim özellikle dostlarımı oyunda sadece görmek yetiyordu bana 8-)

aah ah güzel olan da o dostluklardı zaten müthiş vakit geçiyordu yahu ben de çok özledim :| dönüş yaptım bikaç gün önce ama eskilerden tanıdıklarım kalmamış tabii pek.. yine de tam gaz devam ! :D