Kocaman bir KESKE!!!!

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Karamsarlik
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Kocaman bir KESKE!!!!

Mesaj gönderen Karamsarlik »

Merhaba arkadaşlar, burada çoğu kişiyi ilgilendirmeyen fakat bazı kisileri ilgilendiren bir yorum atacağım bir gerçeği yıllar sonra açıklığa kavusuracagim. Bunun sebebi ise tesadüfen birinin bana özel mesaj atmış olup onun bile bu gerçeği bilmemesidir " o kendini biliyor " Mesele şu ki genclikte yaptığım hatalar pesimi hiç bırakmadı. Vicdanı
açıdan hâlende öyle ve öyle kalacak hırs sevilme hırsı , hep güç isteyip bulamamak fazla ilgi beni buna sürüklediğini düşünüyorum yetinememek ve herşeyden öte CAHILLIK!!!!! HEPINIZDEN Özür diliyorum hepinize evet ben öldüm diyerek kandirdigim için ve aslında ben gerçekten o zaman Ölmüşüm çok Üzgünüm çok kırdım kırıldım... ve Pişman oldum. Yıllar sonra hicbirsey telafi etmeye değil birşeyleri kazanmaya değil hatami anladım fakat bunu hiçbir zaman dile getiremedim çünkü o zaman çok CAHILLIK yaptım anlayamadım bilinçli olamadım kimin kalbini kirdiysam Özür diliyorum Hakkınızı helal edin demeye bile utanıyorum... BENIAFFETNEOLUR
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
İletişim:

Re: Kocaman bir KESKE!!!!

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

:( kendini bu kadar uzmenin ne anlamı var buradasın şimdi önemli olanda bu olan olmuş artık her insan hata yapar önemli olan hatasını anlamak ve düzeltmek sen bunu yaptın zaten kendini bu kadar hirpalama.
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim
Kullanıcı avatarı
ExTaCy
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ExTaCy »

Merhaba
yıllar önce bahsi geçen bir olay ve bir yalandan bahs ediyoruz. üzerinden yıllar geçmiş ve yeni yalanlar ile pişmanlığından bahs ediyorsun. Bu tip konular açıp ne durumu gündeme getirmeye gerek var.

Sonuç olarak kendini üzmene de gerek yok. O zaman sen böyle bir yalan söyleyerek Hem kendini bitirdin hem de dönüp şimdi yalandı diyerek, affedilmek istediğini söylüyorsun.

Senin yalanına ortak olan MERT'te de ayrıca Sinirliyim şuan...

Sana bundan sonraki, hayatında başarılar...

Artık hiç birimiz çocuk değiliz :)

bu benim yeni çarım şuan bulunduğun sunucuda buna rastlayabilirsin :) Ölümsüzxwanpir
SaYGıLaRıMLa!!!
ExTaCyII
LONCA...

GöLGe HaRaMiLeRi...
Karamsarlik
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Karamsarlik »

Bir şey demiyorum ben bunları zaten hak ettiğimi düşünüyorum. Yıllar boyunca hiç çıkmadı aklimdan dalga da geçebilirsin umrundada olmayabilir ki olması için bir çaba gostermiyorum, düşüncem yoktu foruma yazmak gibi... Bir rastlantı buna itti beni bu benim Günahım cahilligim.. Adını vermedim keşke yazmasaydin o ASIL nickin buralara kirlenmetseydi...

Merte gelince hicbir ilgisi yok inandırmak zorunda değilim yalan olarak göre bilirsin ben bunları kabul ederek göze alarak yazdım pişman değilim ALLAH yolunu açık etsin Sunucuma gelince umrumda DEGIL ...
Kullanıcı avatarı
KuTSaLGeNc
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen KuTSaLGeNc »

ExTaCy yazdı:Merhaba
yıllar önce bahsi geçen bir olay ve bir yalandan bahs ediyoruz. üzerinden yıllar geçmiş ve yeni yalanlar ile pişmanlığından bahs ediyorsun. Bu tip konular açıp ne durumu gündeme getirmeye gerek var.

Sonuç olarak kendini üzmene de gerek yok. O zaman sen böyle bir yalan söyleyerek Hem kendini bitirdin hem de dönüp şimdi yalandı diyerek, affedilmek istediğini söylüyorsun.

Senin yalanına ortak olan MERT'te de ayrıca Sinirliyim şuan...

Sana bundan sonraki, hayatında başarılar...

Artık hiç birimiz çocuk değiliz :)

bu benim yeni çarım şuan bulunduğun sunucuda buna rastlayabilirsin :) Ölümsüzxwanpir

ÖLEN ÖLMÜŞ KALAN SAĞLAR BİZİMDİR =)
KuTSaLGeNc TEŞKİLATIN İLK VE TEK KUTSAL'I
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Sorun Yok.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Karamsarlik yazdı:Merhaba arkadaşlar, burada çoğu kişiyi ilgilendirmeyen fakat bazı kisileri ilgilendiren bir yorum atacağım bir gerçeği yıllar sonra açıklığa kavusuracagim. Bunun sebebi ise tesadüfen birinin bana özel mesaj atmış olup onun bile bu gerçeği bilmemesidir " o kendini biliyor " Mesele şu ki genclikte yaptığım hatalar pesimi hiç bırakmadı. Vicdanı
açıdan hâlende öyle ve öyle kalacak hırs sevilme hırsı , hep güç isteyip bulamamak fazla ilgi beni buna sürüklediğini düşünüyorum yetinememek ve herşeyden öte CAHILLIK!!!!! HEPINIZDEN Özür diliyorum hepinize evet ben öldüm diyerek kandirdigim için ve aslında ben gerçekten o zaman Ölmüşüm çok Üzgünüm çok kırdım kırıldım... ve Pişman oldum. Yıllar sonra hicbirsey telafi etmeye değil birşeyleri kazanmaya değil hatami anladım fakat bunu hiçbir zaman dile getiremedim çünkü o zaman çok CAHILLIK yaptım anlayamadım bilinçli olamadım kimin kalbini kirdiysam Özür diliyorum Hakkınızı helal edin demeye bile utanıyorum... BENIAFFETNEOLUR
Kullanıcı avatarı
olypower
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen olypower »

İnsanoğluyuz sonuçta hataya düşebiliriz fakat kul hakkı çok ağırdır.Helallik alman şart bilgin olsun.İnşaallah bir anlayışla haklarını helal ederlerde sende bu büyük yükten kurtulmuş olursun.Oyun diyerek geçme herşeyde bir hak hukuk vardır, onlarda emek çünkü.

Hakkında hayırlısı...
[→]ukde
[→]Ukde
[→]IIıUKDEıII

⌂ Yıldım Kahpe Dosttan.Aşığım Düşman Mertine..

Resim

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)