Yapacağınız oyun Bu kadar olur

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Samet199020
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Yapacağınız oyun Bu kadar olur

Mesaj gönderen Samet199020 »

Ben bu oyunu açıldı açılalı oynuyorum destekse destek paraysa para verdiğime yanmıyorum fakat karşılığınıda beklemek doğal hakkımız az önce bölgeye girdim oyundan çıkıp tekrar gireyim dedim launcher yüklenmiyor sunucu listeleri yok ne kadar saçma birşey yapıyorsunuz daha Önceleri Böyle hatalar hiç almıyordum oyunu silip tekrar kurana kadarda yetişmiyor bölge süresi ya bölgeden komple düşme süresini kaldırın yada oyunu geliştirin Milletin Emeğinede Girmeyelim .

Josep & Chelsea & Irmaak
Britneyspears
Mmonsterhunter

ÇAMUROSMAN
eXeLanS
monsterhunter
scripto
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Yapacağınız oyun Bu kadar olur

Mesaj gönderen scripto »

Şuan bende bu durumu yaşıyorum bu nedir ya Allah'tan bölgede değilim Oyuna giriyorum kritik bir hata oluştu! yazıyor bu olay lütfen çözülsün

EMEĞE SAYGI! :evil: :cry:
Kullanıcı avatarı
efsane56
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Yapacağınız oyun Bu kadar olur

Mesaj gönderen efsane56 »

Samet199020 yazdı:Ben bu oyunu açıldı açılalı oynuyorum destekse destek paraysa para verdiğime yanmıyorum fakat karşılığınıda beklemek doğal hakkımız az önce bölgeye girdim oyundan çıkıp tekrar gireyim dedim launcher yüklenmiyor sunucu listeleri yok ne kadar saçma birşey yapıyorsunuz daha Önceleri Böyle hatalar hiç almıyordum oyunu silip tekrar kurana kadarda yetişmiyor bölge süresi ya bölgeden komple düşme süresini kaldırın yada oyunu geliştirin Milletin Emeğinede Girmeyelim .

Josep & Chelsea & Irmaak
Vardır BseyLer SabırLa BekLeyeLım BakaLım Ne oLacak :)