ESKİLER

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Teşkilat

Re: ESKİLER

Mesaj gönderen ZowieN » 23 Oca 2019 01:44

Galaktoz yazdı:
20 Haz 2018 04:25
Sana da merhaba Enes. Sen bizi unutsanda biz seni unutmadık :)
(Listende UMUTGFB var ama sonuçta Umutun çarı o bayadır bende olsa da )
Selamlar Allaha emanet ✋
Vay Mesut abi sende mi buralardasın? :D Beni hatırlamazsın belki ama beraber çok grup bölgesi yapardık Ali abilerle (Woldemort ve MeMaT).Az yardım etmemiştin çemberlitaş zamanında :D.Eskileri görmek güzel burda.Gerçi ben senin Ergenekon çarını çok eskiden beri hatırlıyorum 39 lvl zamanında da vardı sanırım.
Why won't you die? Why do you keep ressisting?

Nisan 2007'den beri..

Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Teşkilat

Re: ESKİLER

Mesaj gönderen ZowieN » 23 Oca 2019 01:46

MaHKuMII yazdı:
08 Nis 2018 13:03
BLaDeII yazdı:
08 Nis 2018 03:29
Hey gidi. Şu listeye ve yorumlara bakınca insan hüzünleniyor .. onlarca dostluk ve güzel zamanlar geçirdim. Yıllar sonra geri döndük ama şuan asla eski tad yok. Kendini bilmez , emek hırsızı insanlar boss kaçırmaktan oyundan soğuttu milleti. Şu isimleri görünce tebessüm ediyor insan çünkü o zaman böyle birşey mümkün değildi . Herkes farklı klanda olsa dahi birlikte haraket ederdi..
Nofiko = arzvelodosks
Kingxmage= Köpürtbenipakize bunlar boss kaçıran kişilerdir. Türk dünya yetmez loncasnın yarışı boss kaçırıyor kanka ifsalar forumda artık. Demek birbirlerini yemeye başladılar ki printlerle artık kendi kendilerini ifşa ediyorlar 😁
Kingxmage bundan yıllar yıllar evvel öncesi elmas madeninde farm yaparken (ondan hızlı çekiyordum madeni :D) sinirlenip bölgeden Conquerrorxll hırszıdır diye yazmıştı.Hiç unutmam onu hala aklımda vay anasını :D
Why won't you die? Why do you keep ressisting?

Nisan 2007'den beri..

“Genel Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir