öğrende gel!!!

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
themeddler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

öğrende gel!!!

Mesaj gönderen themeddler »

Herkese merhaba öncelikle bana bu konuyu açtırma zorunluluğunda bırakan arkadaşlara teşekkür ederim.
Başka bir sunucudan teşkilat sunucusuna ws için geldim ve amacım için geldiğim sunucuda işimi yapmaya çalışıyorum aksam üzeri ws ci ararken özelime gelen pm de öncelikle hasanbeyll sonrada Donttouchme yazdılar önce hasanbey ile 3el 5m ws attık ve geçip ödedi sonra donttouchme ile atmaya başladık 10m başlayalım dedi ve kaybetti ödedi bir çok hırsız gördüğüm için ilk attıkları wsde kaybedip kaçan çok olmuştu ama donttouchme hem ilk ws yi hemde sonraki wsleri ödemişti toplamda 50m ödeyen donttouchme zaman kaybı olmaması için bana en son hallederiz dedi bende tamam dedi öncelikle 40m kaybetti sonra bir 40m daha kaybetti toplamda 80m oldu sonra 80m atalım dedi tamam sana güveniyorum verirsin dedim attık ve toplamda 160m oldu. :arrow:

Resim

Resim

ve bin bir çeşit arkadaşlara gelince bir dedikleri diğerini tutmuyor.

Resim

Resim

Resim

Resim

kimseyi küçük düşürmek ve karalamak amacım değildir sunucuda geçici biriyim ama birilerine bunları anlatmak gerek saygılarımla.
Furkanseaho
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Re: öğrende gel!!!

Mesaj gönderen Furkanseaho »

Yok Kardeşim Yok Oyunda Eskisi Gibi Kaliteli Oyuncular Kalmadı Artık Herkes Yalan Dolan Ben Eminönü Sunucusundan Geldim Teşkilat a Birçok Adam Yalan Konuştu 49 level Dextermorgan ws atalım 2m sine dedi Tamam Dedim Kestim Para Yok :D O Yüzden Boş İş
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Şehitler Ölmez

Re: öğrende gel!!!

Mesaj gönderen xDELIYUREKx »

Sen hangi sunucudan geldin dostum vs ciyim ben bıraktım oyunu gırmıyorumda tanıdık geldin
Ahmet Kaya'nın dediği gibi; Yaşayanlar bir gün ölür elbette, Ağlayanlar bir gün güler elbette, Kısa çöpte uzun çöpten hakkını alır elbette..

deLiyüReK.

HellGuarD.^