Silinen Karakterler Geliyor,Üretim ve Toplama Sıfırlanıyor

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Kullanıcı avatarı
Nocomment
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Silinen Karakterler Geliyor,Üretim ve Toplama Sıfırlanıyor

Mesaj gönderen Nocomment »

Merhaba İKV,

Sizlerin de seveceğini umduğumuz iki güncellemeyi tamamlamış bulunuyoruz. Bu ön duyurudan sonra yarından itibaren bu iki özelliği kullanabilir olacaksınız.

Günler, haftalar, aylar hatta yıllar boyu emek verdiğiniz karakterlerinizin bir anlık dikkatsizlik nedeni ile kaybolup gitmesini artık önleyebileceksiniz. Üstelik bu hizmet geriye dönük olarak bir aylığına çalışabilmektedir. Koşullu bir destek hizmeti olarak sunulacak bu hizmetin detayları aşağıda paylaşılmıştır.

Karakter kurtarma nedir?

Herhangi bir nedenle hesaptan silinen karakterlerin, tamamen silinmeyip arka planda saklanması diyebiliriz. Karakterin saklanması için, karakter silindiğinde üyeliğiniz Plus Paket aboneliğine sahip olmalıdır. Her hangi bir Plus Paket aboneliği yeterlidir (1 aylık 3 aylık ). Aksi takdirde, karakteriniz silindiğinde üyeliğinizde Plus Paket yüklü değilse karakteriniz eskiden olduğu gibi direk olarak silinecektir.
Eğer karakteriniz silindiğinde üyeliğinizde Plus Paket yüklü ise bu karakterin kurtarılmasını bizden talep edebilirsiniz. Silinmiş karakterin kurtarılıp tekrar üyeliğinize iade edilmesi talebinde bulunabilmek için ise, o üyelikte herhangi bir zamanda yüklenmiş en az bir İKV Özel Sürüm Kutu olmalıdır.
Bu koşulların var olma nedeni ise; bu zorlu işlemlerin kötüye kullanılmasını engellemek ve gerçekten oyunu her anlamda destekleyen oyuncularımıza teşekkür ederek onlara bir ayrıcalık sunmak istememizdir.

Silinmiş karakterimi nasıl kurtarabilirim?

Silinen karakterinize geri ulaşmak destek formları arasında bulacağınız Karakter Kurtarma formunu doldurup bize ulaştırmanız yeterlidir.

Formu göndermek istediğimde hesabımda İKV Kutu Özel Sürüm olması gerektiğini söylüyor?

Evet. Bu destekten faydalanabilmek için kurtarılacak karakterin bulunduğu üyeliğe herhangi bir zaman diliminde en az bir adet İKV Özel Sürüm Kutu yüklenmiş olmalıdır.

İKV Kutu Özel Sürüm ile plus paket yükledim ama hala İKV Kutu Özel Sürüm olması gerektiğini söylüyor?

Evet. İKV Kutu Özel Sürüm ile yükleme yaptıktan 1 gün sonra Kutu ayrıcaklıklarından yararlanabilirsiniz.

Karakter kurtarmanın seviye limiti var mı?

Hayır. İstediğiniz seviye bir karakteri gerekli başvuruları yaptıktan sonra kurtarabilirsiniz.

Kurtarılan karakter üzerinde bir değişiklik olur mu?

Hayır. Kurtarılan karakter silindiği anda üzerinde ne varsa nerede duruyorsa aynen kurtarılır, karakterde hiçbir değişiklik olmaz.

Bir karakteri birden fazla kez kurtarabilir miyim ?

Evet şu an için herhangi bir limit yoktur.

Karakter kurtarma desteği gelmeden önce silinmiş bir karakterimi kurtarabilir miyim ?

Evet bu işlem geriye dönük olarak çalışabilir. Kurtarılacak karakterler için silinme tarihi 01.09.2010 tarihi ve sonrasıdır. Şu an için önceki tarihli karakterler kurtarılamamaktadır.

Karakterim silindikten sonra aynı isimden bir başka karakter daha açtım. Bu karakterimi kurtarmama engel mi?

Hayır. Karakterinizi yine de kurtarabilirsiniz. Bize mevcut isim kurallarına uygun ve sunucunuzda kullanılmayan bir karakter adı bildirdiğinizde eski karakterinizi size yeni adı ile iade edebiliriz.

Üretim ve Toplama Puanlarının Sıfırlanması

Üretim ve toplama puanlarının da sıfırlanabilmesi oyunumuzun ilk sürümünden bu yana oyuncularımızın istediği bir özelliktir. Bu özellik artık sizler için hayata geçirilmiştir. Bu ayrıcalığı da İKV Özel Sürüm Kutu almış oyuncularımıza bir teşekkür olarak sadece onların faydalanabileceği şekilde hazırlamış bulunmaktayız.

Üretim ve toplama puanlarımı nerede sıfırlayacağım?

Teşkilat bu işlemi gerçekleştirebilen GBM-0B 'yi Mısır Çarşısı'na yerleştirmiştir. Yetenek ve direnç puanlarını sıfırlayan GBM-0'a benzeyen bu tesisatı GB Anı'nın hemen yanında (1089, 961) bulabilirsiniz.

Üretim ve toplama puanlarını ne kadar oyun parası karşılığında sıfırlanmaktadır?

Bu cihaz 100 bin artı 15 seviyeden sonraki her seviye için 20 bin karşılığında üretim ve toplama puanlarınızı iade eder.

Üretim ve toplama puanlarımı sıfırladığımda daha önceden öğrendiğim reçetelerim silinir mi?

Hayır. Reçeteleriniz silinmez. Fakat bu reçeteleri kullanabilecek mesleklere gerekli puanı tekrar yatırmadığınız sürece kullanamazsınız. Burada tek istisna Şaheser eşya reçetelerindedir. Eğer herhangi bir meslek için verilmiş şaheser reçetesini öğrenip üretim ve toplama puanlarınızı sıfırladığınızda, tekrar o mesleğe puan vermeseniz de şaheser eşya reçetelerini kullanabilirsiniz.

İlgili güncellemelerin yayınlaması için 05.10.2010 sabah 09:30 sularında sunucularımız kısa süreliğine bakıma alınacak ve erişime kapanacaktır.

İKV camiasına duyurulur.
En son Orti tarafından 05 Eki 2010 10:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.
Sebep: Ekleme.