Sobee Üyeliği Açıldı!

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Cevapla
Nerull
Developer
Developer
Mesajlar: 1168
Kayıt: 13 Eki 2009 16:47
İletişim:

Sobee Üyeliği Açıldı!

Mesaj gönderen Nerull » 18 Ara 2009 09:21

Sizlere pek çok kolaylığı bir arada sunacak olan Sobee üyelik tipi açılmıştır. Üye adınız olarak da kullanacağınız GSM numaranız ile pek çok işlemi kolayca ve ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Sobee üyeliğinizi hemen edinebilirsiniz.

Sobee üyeliği nedir?
İstanbul Kıyamet Vakti'ne ücretsiz olarak üye olup , ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir üyelik tipidir.

GSM numaramla kayıt olmam isteniyor. GSM numaram gizli tutulacak mı?
Evet. GSM numaranız diğer tüm kişisel bilgilerinizle beraber sadece bizimle olan iletişimlerinizde kullanılacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Aktivasyon için gelen SMS ücretli midir?
Hayır. İstanbul Kıyamet Vakti'nden gelecek tüm SMS'ler ücretsizdir.

Aktivasyon mesajım gelmedi ne yapmalıyım?
Kayıtlar güvenlik nedeni ile kayıt olunduktan beş dakika sonrasında silinmektedir. Bu süreç içerisinde yeni bir aktivasyon kodunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğer kaydınız silinmişse aynı GSM numarası ile tekrar kayıt olabilirsiniz.

Sobee üyeliğimle tüm sunucularda oynayabilir miyim?
Evet. Sobee üyeliğiniz ile diğer üyelik tiplerinde olduğu gibi tüm sunucularda oynayabilir, her sunucuda dört taneye kadar karakter yaratabilirsiniz.

Sobee üyeliğime Plus Paket yükleyebilir miyim?
Evet.ÜyelikAl ayrıcalığı ile edinebileceğiniz TTNET/Sobee E-Pin'lerini Sobee üyeliklerinizde de sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Unutmayın ki bir E-pin yalnızca bir üyelikte kullanılabilir.
Ayrıca kısa bir süre sonra GSM hattınızdan gerçekleştirebileceğiniz mobil ödeme seçeneği ile de Plus Paket alabileceksiniz.

Şifremi yitirdim. Ne yapmalıyım?
Kayıt olmuş olduğunuz GSM numarasına şifrenizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıca bu sistem 7/24 hizmet verdiğinden ve GSM numaranız asla değiştirilemeyeceğinden oldukça güvenlidir.

GSM numaramı kapattırdım. Üyeliğime ne olacak?
GSM numaranız kapansa yada değişse dahi üyeliğinizde değişiklik olmaz. Yine aynı üyeliğiniz ile devam edebilirsiniz. Fakat şifre yitirilmesi durumunda şifrenizi telefon numaranıza alamazsınız. Bu noktada ise hiçbir prosedüre gerek kalmadan direk İKV Destek Takımı'na başvurarak üyeliğinizi alabilirsiniz.

Sobee üyeliklerinde karakter transfer hakkı olacak mı?
Evet. Yakın zaman içinde ücretsiz olarak diğer üyeliklerden Sobee üyeliklerine ve Sobee üyeliklerinden diğer üyeliklere karakter transferi yapılabilecektir.

Cevapla

“Haberler & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir