Ashab-ı Keyf Hakkında

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
physX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Şan I Hükümdar

Re: Ashab-ı Keyf Hakkında

Mesaj gönderen physX »

En içten şekilde söylemek isterimki ashap üretmek parayı çöpe atmak demektir çünki akrep asa ashaptan çoğu zaman daha fazla can basıyor mevlana asayı sorarsan mevlana asa şifacı için teknolojinin en son harikası gibi bir şey yükseltilmiş mevlana asa şifacıyı aşırı derece rahatlatıyor düz yaklaşık 7000 bin can basıyorsun fakat bana sorarsan ne ashap ne de mevlana asa üretmeni tavsiye ederim benim şifacımda ibni cevo mor asa vardı yükseltmedim dahi herşeyi tamdı 1400 küsür şifası vardı şuan şifacı karakter tamamen dizili loncamda sağolsun yardımcı oldular fakat loncam olmadığı zamanlardada grup bulmakta hiç sıkıntı yaşamadım tavsiyem hiç bir şey üretmemenden yanadır 10 15 milyon gibi cüzzi bir miktar ile ejderha iksir çekersen charını dizersin.
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Zaten ashab üretenlerin bir çoğu kudret sorunundan üretmişlerdir eminim.
Resim
Kullanıcı avatarı
ilker1765
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ilker1765 »

IMMORTAL55 yazdı:
olbingo yazdı:
Arkadaşlar ben Ashab üretmeye karar verdim ama kafamı karıştıran çok şey var.

Bazıları diyor Ashab yapma mevlana asa yap diyorlar ama Ashabı bile zar zor yapıyorum.

Para biriktirmeye kalksam çok çok zor olur.

Ashab üretmez isem Çemberliye giremem çünkü oyunda kimseyi tanımıyorum kendi halimde oynuyorum.

Oyunda birisine klandan sordular "Mevlanayı ürettin mi" diye. Oda "Mevlana üreten geri zekalıdır" demişti.

Sorum şu Ashab-ı Keyf üretmeli miyim?

Sen iyi bir iyileştirmeci şifacı olmak istiyorsan Mevlana / Funditores takıları düşürmen gerekir.Yok ben hasar vermek istiyorum dersen ruh döven ve kesinlikle hidroflorik set yapmanı öneririm.O '' Mevlana üreten gerizekalıdır.'' diyen arkadaşada geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
Adam ne diyor sen ne diyorsun. Adam ashab üretiimmi dio sen diosunki hasar vermek istiosan ruh döven set lazım. Adam iyileştirmeci olarak çemberlitaş a gircek ordan mevlana setini dizcek sonrada düşen ruh döven setlerlede ws atcak vs. Söylesene iyileştirmeci olmadan o ruh döven itemleri nerden bulacak ?

Senın sorunuda cevapliim ashab üretmen şart. Tanıdığım yok diyosun ve bu yuzden uretmek zorundasın. Çok zor bişi değil
buchBlowscush
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

En sevdiğiniz şarkıcı Konser biletleri

Mesaj gönderen buchBlowscush »

En sevdiğiniz grubun konser biletleri satın almak için Agalloch tour
Nanotik55
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Nanotik55 »

benim dusun cem su

asap bas zirhi cikar gaffar a git gaffar dan asa vb. seyleri cikart ama mev asa daha iyi dir vaktn bol ise asap bas gersini ct den cikar