Çemberlitaş Tek Şifa Yetenekleri DENENMİŞTİR

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Çemberlitaş Tek Şifa Yetenekleri DENENMİŞTİR

Mesaj gönderen goktanri »

Öncelikle şunu belirteyim bu yazdığım yeteneklerle tek şifa yol savaşçısı kesip çıktık ilerisi için iş görürmü bilemiyorum ama yol savaşçısı kesip çıkacaklar için gayet başarılı.

grup 1 şifa 1 tank 1 ofans 3 büyü idi büyülerin kutupları 15

element direnç 15
fiziksel direnç 15
cankurtaran 15
diriltme 15
büyü bozma 15
şifa bilgisi 15
şifa verme 12
çember 1
toplam 103 ediyo bende + 5 yetenek yüklü
eğer 98 yetenek puanınız varsa
işte o zaman bilmiyom tek şifa ne yapar ama 103 puanla çok fazla zorlanmadan toplamda 4 adet 25 lvl kudret iksiri ve 3 adet ibni sina iksir içtim. (NOT: şifa büyüm iksirsiz 2021 kritik 24.00)
1 çember çıraklarda çok işe yarıyo aman ha taarruzlarda açmayın sakata gelirsiniz.

Ben denedim gayet güzel oldu sıkıntısız kesip çıktık ama farklı yetenekler deneyip olumlu sonuç alan varsa lütfen paylaşsın.
^^KARAŞEYH^^Şeyh^^BARBAR^^göklerinşifacısı^^Ahuramazda

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Çemberlitaş Tek Şifa Yetenekleri DENENMİŞTİR

bişey daha eklemek istiyorum GBM leri keserken (boss olmayan) yücelenleri giyip ofans savaşçıyla beraber bende daldım 800 900 vuruyo epey faydası oluyo mutlaka yücelenleriniz yanınızda olsun 2 GBM yi keserken

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Bilgi İçin Teşekkürler. Eline Sağlık
Kullanıcı avatarı
SHeCToRGooD
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SHeCToRGooD »

15 İyileştirme
15 Şifa Bilgisi
15 Can Kurtaran
15 Can Verme
15 Fiziksel Direnç Alanı
15 Element Direnç Alanı
5 Büyü Bozma
1 Meditasyon
1 Çağrı
1 İyişleştirme Çemberi

Not: +5 Olanlar Büyü Bozmayı 10 Yapmalıdır...

LooTuS'
SoLBeK
Kullanıcı avatarı
FATIHUSTUN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Duman

Mesaj gönderen FATIHUSTUN »

Çemberlıtaşta dün denedık.Ck yerıne BB 15 Verdik.Cok rahat kesıldı sadece sifacının 6 ejderha iksiri vardı.Yolsavascıda 4 kalfalardada 1 er kudret harcadı
DuMaNLaNDIM
Kullanıcı avatarı
konfucyus
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen konfucyus »

grup bölgelerinde özellikle şifacı için herkesin vermiş olduğu yetenek diliminleri bellidir. lakin şunu unutmamanızı her zaman söylüyorum şifacı öleni kaldıran değildir...

bu bağlamda grubunda şifacı olan arkadaşlar gelişigüzel oynayıp nede olsa şifacı var ölsemde birşey olmaz havasındadırlar. ama düşünmezler ki ölen kişinin kudreti 90'da şifacı kaldırdığı zaman 30'a düşecek bunun artısı şifacıya 20 kudret zarar olacak...

evet grup bölgeleri her grup üyesinin hatasız oynaması gerektiği bir gölgedir. bu yüzden öleni kaldırmayı artık boşverin. sizin işiniz şifacılık YARADILIŞIN YARDIMCILARI dikkatinizi çekiyorum cenaze nakil aracı şoförü değil...

2 şifacılı bir grup ölmeme konusunda sağlam ama yavaş ilerler. tek şifacılı bir grup grup üyelerinin uyanıklığı sayesinde ölmeme konusunda sağlam ve hızlı ilerler...

bu bağlamda benim kullanmış olduğum yetenek dilimi :

şifa ve bilgisi 15
dirençler 15
büyü bozma 15
meditasyon 15
şifa çemberi 10

grup üyelerinin karakter direnç puanları = ateş...

bu şekilde hiçbir yaratıkta zorlanmadan çok rahatlıkla kesimlerinizi yapabilirsiniz... lakin grup üyeleri aktif bir şekilde oynarsa ve sadece hızlı öldürmenin yanında ölmemek için çabalaması gerektiğini anlarsa yaklaşık 40 dakikada yol savaşçısına varırsınız.

teşekkürler... iyi oyunlar

konfüçyüs

kazanılmış hiçbir başarı tesadüf değildir.

Cahiller; cehaletlerini kendilerine verilen yetkiyi kullanarak örtbas etmeye çalışırlar....
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Sizde farrklı yetenek kombinasyonları paylaştığınız için öncelikle teşekürler
Lakin nacizane fikrim CK şifacının yalnızca şifacı ws sinde işine yaramayan bir yetenek gibi geliyor bana
CK hem kudretten hem anlık ölümleri engellemek için çok faydalı
Bu sebepten bence kesinlikle 15 puan verilecek bir yetenek
Saygılar

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

konfucyus yazdı:
grup bölgelerinde özellikle şifacı için herkesin vermiş olduğu yetenek diliminleri bellidir. lakin şunu unutmamanızı her zaman söylüyorum şifacı öleni kaldıran değildir...

bu bağlamda grubunda şifacı olan arkadaşlar gelişigüzel oynayıp nede olsa şifacı var ölsemde birşey olmaz havasındadırlar. ama düşünmezler ki ölen kişinin kudreti 90'da şifacı kaldırdığı zaman 30'a düşecek bunun artısı şifacıya 20 kudret zarar olacak...

evet grup bölgeleri her grup üyesinin hatasız oynaması gerektiği bir gölgedir. bu yüzden öleni kaldırmayı artık boşverin. sizin işiniz şifacılık YARADILIŞIN YARDIMCILARI dikkatinizi çekiyorum cenaze nakil aracı şoförü değil...

2 şifacılı bir grup ölmeme konusunda sağlam ama yavaş ilerler. tek şifacılı bir grup grup üyelerinin uyanıklığı sayesinde ölmeme konusunda sağlam ve hızlı ilerler...

şifa ve bilgisi 15
dirençler 15
büyü bozma 15
meditasyon 15
şifa çemberi 10

bu şekilde hiçbir yaratıkta zorlanmadan çok rahatlıkla kesimlerinizi yapabilirsiniz... lakin grup üyeleri aktif bir şekilde oynarsa ve sadece hızlı öldürmenin yanında ölmemek için çabalaması gerektiğini anlarsa yaklaşık 40 dakikada yol savaşçısına varırsınız.

konfüçyüs

kesinlikle doğru bir fikir her zaman düşünmüşümdür bunu
amaaaaaa
genelde grup üyeleri ölsemde gam yemem dediği için mecburen bu dizilime geçtim

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

konfucyus yazdı:

şifa ve bilgisi 15
dirençler 15
büyü bozma 15
meditasyon 15
şifa çemberi 10

konfüçyüs

Fakat Biraz riskli bir olay , Yol savaşcının 5 canı var tank ölüyor , İşte grup o zaman teker teker dökülür :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
DavutVideo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen DavutVideo »

Dün arkadaşım şifasıyla çemberliye girmemi istedi x i kesecekmişiz 2 şifa giriyoruz diye gbm yaptım ve

15 iyileştirme ve bilgisi
15 can verme
15 bb
15 ck
15 çember
10 medi

yetenekleri bu şekilde dağıttım arkadaşın iyileştirmesi 1914 mevlana zırhı vardı fakat ashab parlamamıştı çemberi açtığımda hayal kırıklığı yaşamıştım yinede yan etkileri vardı fakat grubun beklediği özellik çok fazla düşüktü bu olumsuz yönü şuydu

iyileştirmesi 1300 üstüne çıkmamasıydı ne yapsam olmadı full cevriye giyeyim dedim çıkarttım fundileri mevlanaları vs. cevriye taktım max. 11000 bastı ve kritik sayısı değişmedi :? ben o rakamı 1 puan çemberde yapıyordum bugün plus aldık bakalım bide benim şifada denicem 15 çemberi acaba ashab parlayınca dahamı çok artıyor :? yada benim gözden kaçırdığım bir fark dahamı var
Resim
Ҩİstanbul Kıyamet VaktiҨ
֝Sunucu ANKA֙
"""""""""""""

╬ Null ↔ Null ↔ Null ↔ Null ╬