[OKO Taktikleri] Şifacı-Şifacıya karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
llarslanll81
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Şifacıya karşı

Mesaj gönderen llarslanll81 »

BNce Yetenkler Wsci Yetenkleri Yhani

Şifa VE Bİlgisi:15 (Hayatta Kalmanızı sağlar)
Ruh kalkanı:15 (Daha Az Hasar Yersnz)
Dİrençler 15: (Daha Az Yersiniz) ÖNemli Bİr NOt:Dirençlerm 15 Ama hayla çok yüksek yiyiorum diyorsanız Onlar MAx Dİzmişitr.MAx SAvaşçılara Kardşı pek şansınz yok MAnanızı koruyun ve KAçın
CAN kurtaran.15 (0/0 90 Hasar DÜşürür )
Geri 6 Puan KAlır
1 Büyü Bozma EMin Oln KÖtü Etkileri Geçirior
5 Medit Mananızı Yükseltir.

NSl Wsde Üstün Olurz!
sAdece Şİfacılar İçn diorm:

Max SEtiniz Varsa Onu Gİyin Ve Bİr MAqra Ve yha İbni Sİlah bırakn (Hİnt SOpası olabilr-Baş ağrısı olablr)

Asla MAna harcamayın ilk o Harcanz Eğer i Acemyse Hmn Mana Harcar BEklyn O bir Şifacı olduğu için Canınz 30 ALtına İNmedn Şifa Basmaynz VE şifa Basaren Şifa BÜyüsü ARtıracak Bİr Sİlahla Basn.BÖlyece KAzanacakSAnz MAnası Bİten Kaybeder MEdit Manznz 25 Olnca Basn kolay Artısn Ve Yendiniz . :) 39a BEn böyle YApıodm Tabi Ozmn 168 conk set vardı.

______________________________________________________________________________________________________________________

[Adyinguardb]

Sırtını Yaslıyacağın Bir Şifacın Yoksa Boşa Çabalama Sen Çoktan Ölmüşsün

Ağlarken yaz kendini sayfalara benim gibi içine sinen o adama bir bak bana mı cellat olacak kelimeler? Bence kelimeler de sefiller, kandırılan mutlulukların ardındaki yalancı hecelerden ibaretler hepsi.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
anubislider
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Konum: Kimsenin bilmediği ,bilipte gidemediği , gidipte göremediği , görüpte bulamadığı yerden
İletişim:

Mesaj gönderen anubislider »

eski vsler olurdu ' tupac , theKatliam ,AyxLorDu , xxejderxx , ' gibi vs tam 2saat civarında sürerdi tabi ozaman hasarı bilen yok millet büyü kritik & iyileştirme itemleri var vur Allah allah :roll: :roll: 2 saattede bitmezde işte kopan veya sıkılan olup bırakırdı şimdi kim bilir ne kadar sürecek :P :P
PcX.....
@nußis Lyd€r...
Kullanıcı avatarı
Seriously
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Seriously »

konfucyus yazdı:
1EngiN1 yazdı:
konfucyus yazdı:hyr biz epe kullanmayanlardanız. direk üst baş ile dalarız.
tabi şimdilerde yalan olduk ama bil are v.s. yapmaya başladğım zaman tekrardan resitaller sunarm :)
tabiki inno olmazsa olmaz :p

konfüçyüs

İnş. oyuna döndüğünüzde ws'lerde de görme şansımız olur :)

kısmet diyelim. ve bu arada madem püf nokta biraz bilgi vereyim. lakin yetenek dağılımını 39 seviyeye göre yapıcam gerisine siz karar verin.

şifa ve bilgisi, ruh kalkanı, meditasyon, direnç (element yada fiziksel seçim size ait.) 15 puan
genelde element direnci seçerler ki karakter puanlarına verilecek 240 puanla dirençleri eşitleme şansınız olur.
element direnci 15 puanda asit ve zehir 100 buz ateş ve elektrik ise 300 olur. karakterdeki 240 puanıda 120şer olarak paylaştırıldığı zaman
ateş 300
buz 300
elektrik 300
asit 240
zehir 240

dirençlere sahip olunur.

gelelim eşyalara. zira burda çok sağlam bir ekonomi lazım. eşya çeşitliliği herzaman çok önemlidir.
zira vs attığınız bir şifacı element direnç açar başka bir şifacı ise fiziksel direnç açar.
elbiseleriniz eğer asit yada zehir ise element direnç açanı ezer ama fiziksel direnç açandan fark yersiniz.

şifacı - şifacı sınıfında sağlam bir v.s. ci olmak istiyorsanız yıkılmaz olmak istiyorsanız eşya çeşitliliği olması şart.

nedir bu eşya çeşitliliği.

mesela savunma eşya kullanan şifacı iseniz:

1 takım element hasar veren eşyalar ( hasar elektrik, hasar ateş, hasar buz)
1 takım fiziksel hasar veren eşyalar ( hasar asit, hasar zehir)

mesela saldırı eşya kullanan şifacı iseniz ;

1 takım element hasar veren eşyalar ( hasar elektrik, hasar ateş, hasar buz)
1 takım fiziksel hasar veren eşyalar ( hasar asit, hasar zehir)

buda çantanızda yer kalmayacak anlamına gelir. ve bu kadar para harcamaya değmeyeceğinden en iyisi siz v.s. ci olmayın :D

konfüçyüs

kesinlikle katılıyorum. ws ci olacaksanız zengin bir ekonominiz olmalı. Yani her babayiğidin harcı değil.
Seriously

Seriouslyxbüyü

Seriouslyxşifa
Kullanıcı avatarı
Drowxcorellon
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Drowxcorellon »

hahahahaha bir şifacı anca bu kadar wsden soğutulur :lol: :lol:

la giyin kutadgu bilig + solucan dalın :lol:

şaka bir yana alper abinin dedikleri doğru şunuda ben ekleyim üstadıma saygısızlık gibi olmasın max dizdiğinizde bazı ufak tefek avantajınız olur mesela ruh kalkanını şifacı açmayı unutur :lol: çak 1200 farkına varana kadar bide konuşdur onu oyala aklına bile gelmez

şifa ws sinde çağrıyı 15 yaparsınız fakat karşıdada çağrı varsa şifaya deil yaratığa dalmalısınız yaratığa verdiğiniz hasar daha fazla olacakdır öldüğünde sizin yaratık var olacak 800 vursanız tam hatırlamıorum ama hayvanda 300 vursa 1100 karşıdan aldınız hasar 800 siz 1100 vuruosunuz gayet avantajlı bence + şuda var şifacılar seri darbe aldığında vuruş hızı 1.50 olmasına rağmen 2.50 gibi vuruş gecikmeside yaşanıyor buda + bi avantaj sağlanıyor. Diye düşünüyorum benim fikrim hep böyle savaşdım böylede yendim
Drowxdadawa
Kullanıcı avatarı
Senetor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Senetor »

haha :D
Kullanıcı avatarı
Kanqal
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Kanqal »

Dirençlerin zehir ve asit olmaları önemlidir..
-_-_-_-_Jenqaa-_-_-_-_-[/b]
Kullanıcı avatarı
Xxjoker
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Xxjoker »

Nerull yazdı:Diğer şifacılara karşı birebir dövüşlerdeki tecrübelerinizi, kritik noktaları ve ipuçlarını buradan diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.
Xxjoker-Xjokerx-Ucube-Ucubee-ROWxUCUBE /////jopjoker\\\\

Her Gece Pub Larda Muzlu Süt İçen Uqur Varya O Benim İşte

PEMBEYLE YAZDIM KENDİ TARZIMI YANSITSIN DİYE ;) ;) ;)
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

Xxjoker yazdı:
Nerull yazdı:Diğer şifacılara karşı birebir dövüşlerdeki tecrübelerinizi, kritik noktaları ve ipuçlarını buradan diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.

git postunu başka yerde kas @
Etolford ///// Eminönü //// Fierce
Kullanıcı avatarı
DavuTT
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DavuTT »

sen o adama hiç bulaşma şizofren o ne durdan anlar ne çüşdün cewap verirsen daha çok musallat olur
...
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi

Mesaj gönderen Auril »

DavuTT yazdı:sen o adama hiç bulaşma şizofren o ne durdan anlar ne çüşdün cewap verirsen daha çok musallat olur

çok doru tarif ettmişsin :arrow: