[OKO Taktikleri] Şifacı-Şifacıya karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Fatbjk1
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Şifacıya karşı

Mesaj gönderen Fatbjk1 »

mitmet yazdı:
Fatbjk1 yazdı:Arkadaşlar Alman set dizin 15 şifa 15 bilgi 15ruh kalkanı 15 meditasyon zaten adam direk gider
1. alman set 49 lvlde işe yaramaz.
2. karşındaki element giyerse 15 puanın boşa gider.

zaten ben bunu 49 lvl için yapmadım ki 39 lvlde bu taktik çok işe yarar
Kullanıcı avatarı
Kastella
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Kastella »

Şifa ws si 49 seviye 1 saat 27 dk galip ben kudret farkı 30 şifa şifada ck ya gerek yok
KaSTeLLa
Kullanıcı avatarı
hamzayilmaz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen hamzayilmaz »

yeni dönem şifacıya şifacı ws lerinde yetenek dizilişleri en uygun şekilde
iyileştirme 15 şifa bilgisi 15 ruh kalkanı 15 element direnç 15 çağrı 15 iyileştirme çemberi 15 kalan 8 puanda meditasyon ancak bu şekilde yetenekleri verdiğiniz zaman sadece şifacıalra karşı üstün olursunuz can kurtarana puan vermemişseniz sağlam savaşçılar için kolay lokma olabilirsiniz. bu yetenekler ile birlikte kendi fikrimce her karaktere karşı üstünüz hasar + zırh olmadılır( yücelen solucan veya element solucan ) şifa ile ws atarken bir anda yüksek hasarlar alamıyacağınız için ws esnasında çantanızda bulundurduğunuz iyileştirme itemlerini takıp çember açabilirsiniz. tabi bu arada ashabınız yok ise meditasyonu açmayı unutmayın. canınız yarılara indiği zamanlarda can basın böylece kudretinizi en tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. gözünüz sürekli ruh kalkanında olsun bittiği an açın aksi taktirde rakibiniz sizi zor duruma sokabilir. ayrıca şifacı şifacı ws lerinde ws bitmeden sonuç genelde belli olmaz geride giderken açabileceğiniz bir kritikli çember sizi 15 saniyede öne geçirebilir.
ŞaHxWoDKa hamzayılmaz Hamzaylmz ŞaHxHaNıM
Kullanıcı avatarı
ozaerdenn
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ozaerdenn »

mitmet yazdı:
Fatbjk1 yazdı:Arkadaşlar Alman set dizin 15 şifa 15 bilgi 15ruh kalkanı 15 meditasyon zaten adam direk gider
Ruh Kalkanı boşa gitmez. "Adam element ise direnç açarım. Max ise Ruh Kalkanı kullanırım." deyip bırakmayın. Saldırı ve Savunma her vs'de hayatî önem taşır.
pırasasapı
Kullanıcı avatarı
subuty10
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen subuty10 »

barkido yazdı:
Nerull yazdı:Diğer şifacılara karşı birebir dövüşlerdeki tecrübelerinizi, kritik noktaları ve ipuçlarını buradan diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.
şunu söyliyim oyunun en uzun vs.si olur :D:D
haklısın :D :D :D
Kullanıcı avatarı
xxJUN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Zuğauça
İletişim:

Mesaj gönderen xxJUN »

LeoNaRR yazdı:ŞiFacı vs LerınDe sıze verebıLecekım en buyuk taktıkk az ve öz anlayan arkadaşlar anlar :))

sıze verılen dırençlerı sadece zehıre basmak 240 +element yerıne fızıksel dırenç+FuL savunma .)) pekı neden dırenç zehır onemı dersınız ashabı keyf cent takı setı ve cent zırh dersem anlaRsınız :)) ıyı forumlar
Yeni gördüm oyüzden herkes mazur görsün :mrgreen:
Ancak şuanda cent takı setiyle vs atan şifacı varsa hayla acıyorum :) :D :mrgreen:
AyakLıHasTane
IMECAZMİRAI
xJUN
xJUNII
xJUNIII
TAKA
Myicefreezeyou

Devler gibi eserler bırakmak için, Karıncalar gibi çalışmak lazım.
Kullanıcı avatarı
Kastella
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Kastella »

Şifacı Şifacıya RUh kalkanı Ruh kalkanı olan biri ve ise kaşınız maximun hasar ile ona yarı etki verirsiniz fakar cent set +asap +zehir itemler ile cok rahat maximum hasarına ulaşabilirsiniz 15 çember YEterli olur
KaSTeLLa
Kullanıcı avatarı
Bymadxlord
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Bymadxlord »

mitmet yazdı:
Hadi yaaaaaaa.
Kullanıcı avatarı
ozaerdenn
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ozaerdenn »

Savaşçı ve Büyücüler savaştı. Sıra şifacılara gelince Ölüm Oyunu iptal edildi. O zaman vs attık ve arkadaşı 3-0 yendim. Haberiniz olsun Can Kurtaran, Şifacı VS'sinde işe yaramıyor. Şifacı VS'sinde çok fazla deneyimim olmadığı için 15 Puan vermiştim Can Kurtaran'a. Ama 90 Saniyede bi attım Can Kurtaranı arkadaş hiç götüremedi yani :)

Resim

Resim

Not: Arkadaşın nickini gizledim ayıp olmasın :)

Özetle; Şifacı VS'sinde Ruh Kalkanı + Fiziksel Direnç açarsanız karşınızdaki Ashab-ı Kehf'in ne denli gereksiz olduğunu anlayacaktır. Direnç Puanlarınızı Zehir'e yatırın. Fiziksel Direnç açın zaten 540 oluyor. 1 Parça Vadi Kobrası giyin. 600 Direnç Zehir yeterli 1000 yapmaya bile gerek yok. Çünkü Cent Set + Ashab ve kalanları Ruh Döven giyiyorlar. Burada devreye Yücelen Solucan Pantolon & Ruh Kalkanı giriyor. Tabi bunlar birçok değişkenlik gösterebilir ve ben henüz acemi sayılılırım. O yüzden bana pek aldırmayın yanlışlarım vardır :)
pırasasapı
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen kubi07 »

10 DK WS ATMAK EĞLENCELİ DEĞİL
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)