[OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

Unkown boş laflarla bu tartışmada haklı çıkamazsın boş yere kendini yoruyorsun kim nedir bilen biliyor ayrıca senin küçümsediğin o sayısal değerler hiç bir zaman boşa çıkmadı çıkmaz da çar silmekle olmuyor bu işler emin ol...
Etolford ///// Eminönü //// Fierce
Kullanıcı avatarı
konfucyus
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen konfucyus »

woLveRiNe yazdı:
xDD Bak SağDice Gülüyorum.... Büyüklükmüş gibi çarını ben kascam yok şu yok bu.. xD
4 çar siLdim dedim. evet bundan sanane?? Ben siLdim.. Ben kastım.. SanaNE??
Sen Eminde Oynuyorsun ben anka - TıLsım... SayısaL ver ne ?? Ne biLgisi? Millet Sağdice Kendi biLdiğini Okur. Kendi bildiğine Gider..

sunucunda istediğin eşyalarla ol farketmez ben; sen ve senin gibileri sadece tek efsun cevriyelerle paspas ettiğim günleride bilirim.
SeninLe Dallarımız Farklı. Sen şifa Ben büyücüyüm.
Sen Meydan okursan Ben sana Keseceksinmi diyeceğimm?? Senin asit ve Zehir Taktiğin varda... ben büyücüyüm diyeceğim birde Kendi Taktiğim olmayacak öyLemi..

Artık ÇAr kasmaktan o kadar sıkıldımki.. Çar isimlerimi bile unuttum.... Sen'in yapacağın Tek şey Ahkam kesmek En iyisi oLdugunu Sanmak.. ve bu yüzden Karşı Taraftakinin Bilgilerine İnanmadığın için " Çok SinirLi bir Anlatım Üslub'un olabiliyor. Bende sana kızdıgım ıcın Üslübumu abartım orada... Senın Karşıya saygın olmayacakta benımmi sana olacak?? Bekleme..

Ben Unkow'um..Hiç bir büyücüye Benzemem.. Benim için Ws 45 Sn'dir. FazLa sürerse Ws o Çar ve itemlerimi Silerim.
Ben işte bu Yüzden o 4 tane çarımı siLdim.
Kendini Birazda Alçak GözLe dışarı bakmayı Öğren.. Ders vermeye çalışmayı Değil ;)
Tamam.. Kesebilirsin beni Belki.. Fakat Asla Mağlup Edemessin..!!!!

EminÖnünde Çarlarım var.. Ama Sen kimsinki Benm çarımı kasacaksın...

Unkown....

sana tek söz sen beni 45 saniyede devir eminönündeki hesaplarımın hepsi senin.

ve güzel bir söz ile sana son mesajımı yazıyorum.

nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok. nice elbiseler gördüm içinde insan yok.

konfüçyüs
kazanılmış hiçbir başarı tesadüf değildir.

Cahiller; cehaletlerini kendilerine verilen yetkiyi kullanarak örtbas etmeye çalışırlar....
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen woLveRiNe »

contr yazdı:Unkuwon insanla aşşalamayı bıRak !! Senı birgün maqlup eden biri cıkar bunu unutma . Herzaman en üsste olacaksın dıye bıRsey yoK .
Kesebilirsiniz.. Asla mağLup edemessiniz.. ;)
O Şimdi ASKER..!
9'uncu Mot.P.Tug. 1'inci iç güvenlik Özel Taburu Muharebe Destek Bl.K.Lığı
Kars/ Sarıkamış..

http://www.facebook.com/fatih.ozbakan
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

konfucyus yazdı:

sana tek söz sen beni 45 saniyede devir eminönündeki hesaplarımın hepsi senin.

ve güzel bir söz ile sana son mesajımı yazıyorum.

nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok. nice elbiseler gördüm içinde insan yok.

konfüçyüs
Bu Sözler Boş sözler.. Evet mavlana güzeL kelime etmiş.. ama İnan Sana ve senin fikirlerine Senden korkanlar inanır bunuda unutma. ;)
O Şimdi ASKER..!
Kars/ Sarıkamış..

Kullanıcı avatarı
konfucyus
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen konfucyus »

bak güzel kardeşim öncelikle bu konuyu tartışma konusuna çevirmene gerek yok. cevabım sana açık ve net. eğer kendine güveniyorsan buyurgel.

ve elimde excalibur yok önüme geleni keseyim. kimseninde kimseden korkmasına gerek yok merak etme.

şuan eminönü sunucusuna giriyorum. oyundan bana ulaşırsın gel olurmu ?

konfüçyüs
kazanılmış hiçbir başarı tesadüf değildir.

Cahiller; cehaletlerini kendilerine verilen yetkiyi kullanarak örtbas etmeye çalışırlar....
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

1EngiN1 yazdı:Unkown boş laflarla bu tartışmada haklı çıkamazsın boş yere kendini yoruyorsun kim nedir bilen biliyor ayrıca senin küçümsediğin o sayısal değerler hiç bir zaman boşa çıkmadı çıkmaz da çar silmekle olmuyor bu işler emin ol...
EtoL Seni biryerLerden gözüm ısırıyor. Sanırsam

Meteorda ben / ARz klanındaydım / sende şifacılarımızdandın.. ben orada 2 şifacıyı kovalarken ustume metereoit yağıyo.. Ki ben sağdice 2. gelen etkiden etkilenirim... canm su gibi azalıo senn gurubunda Ölüyordum Sen daha beni şifalayana kadar ölmüştüm.. xS (ama tam emin değilim. :S )
Evet. Konfucyus'u bende tanırım.. millet'e saygınlıkla yaklaşır. bende onu denedim.. 1 yere kadar.
Ben bana değer veren kadar değer veririm. insanları laga luga sözlerle gözüne girmek daha kolaydır. ama ben senin dediğin gibi Unkown'um ;) Beni kimse Anlayamaz...
En son woLveRiNe tarafından 16 Şub 2010 20:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
O Şimdi ASKER..!
Kars/ Sarıkamış..

Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

konfucyus yazdı:
bak güzel kardeşim öncelikle bu konuyu tartışma konusuna çevirmene gerek yok. cevabım sana açık ve net. eğer kendine güveniyorsan buyurgel.

ve elimde excalibur yok önüme geleni keseyim. kimseninde kimseden korkmasına gerek yok merak etme.

şuan eminönü sunucusuna giriyorum. oyundan bana ulaşırsın gel olurmu ?

konfüçyüs
Ya konfücyus.. Seni Tanırım ve bilirim. Benimde olayı germeme gerek yok.. Sen diyorsunki Ben büyücüyü Keserim iddasında bulunuyorsun..
Benimde yaptıgım Kesemessin demek.. Neden emin önüne geLeyim. benim orada birşeyim yokki.
Sen Anka sunucusuna geL?? istersen özeLden konuşuruz.. weya Ws atarız burada.. Emin Benim için artık kapandı...
O Şimdi ASKER..!
Kars/ Sarıkamış..

Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

woLveRiNe yazdı:
1EngiN1 yazdı:Unkown boş laflarla bu tartışmada haklı çıkamazsın boş yere kendini yoruyorsun kim nedir bilen biliyor ayrıca senin küçümsediğin o sayısal değerler hiç bir zaman boşa çıkmadı çıkmaz da çar silmekle olmuyor bu işler emin ol...
EtoL Seni biryerLerden gözüm ısırıyor. Sanırsam

Meteorda ben / ARz klanındaydım / sende şifacılarımızdandın.. ben orada 2 şifacıyı kovalarken ustume metereoit yağıyo.. Ki ben sağdice 2. gelen etkiden etkilenirim... canm su gibi azalıo senn gurubunda Ölüyordum Sen daha beni şifalayana kadar ölmüştüm.. xS (ama tam emin değilim. :S )
Evet. Konfucyus'u bende tanırım.. millet'e saygınlıkla yaklaşır. bende onu denedim.. 1 yere kadar.
Ben bana değer veren kadar değer veririm. insanları laga luga sözlerle gözüne girmek daha kolaydır. ama ben senin dediğin gibi Unkown'um ;) Beni kimse Anlayamaz...

Emin değilsen konuşmucaksın arkadaşım.Ayrıca da şifacılığımızı beğenmiyen olursa çok basit sağ click gruptan çık umarım anlatabildim...
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

konfucyus yazdı:
neden meydan okumayı kendinizde meziyet olarak görürsünüz ? ha meydan okudun ankada 4 tane char sildin başın göğe mi erdi ? burda anlatmak istediğin ne ? ankada herkes üstünü başını biliyormuş bundan banane ?

öncelikle burda birilerine meydan okumak için bir konu açılmadı bunun bilincine var. kesebileceğini idda edenlere sadece sayısal olarak bilgiler verildi. inanmayana ispatlaması kolay dendi bu kadar basit.

sunucunda istediğin eşyalarla ol farketmez ben; sen ve senin gibileri sadece tek efsun cevriyelerle paspas ettiğim günleride bilirim.

kesebileceğini idda eden varsa eminönünde herdaim beklerim. gelen gelir gelmeyen ise havasını alsın gerisi önemli değil. konular altına aptal abuk sabuk cevaplar yazmaya gerek yok.

eminönündeki charını ben kasarım ve istediğin eşyaları ben bulurum yeterki gel tamam ?

konfüçyüs

Konficyus Tamam KAs benim çarımı 49 yap..!!!
49 lwlde istediklerim.! Giyebildiklerim fuLL * ( yıldızlı ) olacak.!
itemlerim Çember Cevriye olacak..!!
Elimdeki asa ise Ejder Asa olacak..!!
Birde FuLL Fevzibey itemler Aynı cevriyeli..!!
Yine Yıldızlı olacaklar..!!
Bunları Ver bana eminde Kasın çarımı.. Bak şifacının Sesi nasıl kesiliyormuş öğren..!!!

Görelim bakalım Hangimiz daha Yaaver..!! Hangimiz Daha kıvrak..!!!

Ve Ben kazanırsam İtemlerin Tümünü..!!!! Sen kazanırsan Benim Üyeliğimi!!! ARtı 5 ay da plus Paketi Benden..!!!
Ve artı Ben kazanırsam Sen çarlarını sıleceksın.. Aynı isim altında açoılmayacak Ve artı Sen kazanırsan Bende büyücü oynamayacağım..!!!

KabuL edersen...!!! Etmiyorsan Keyfi Bilir.!!!
O Şimdi ASKER..!
Kars/ Sarıkamış..

Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

woLveRiNe yazdı:
konfucyus yazdı:
neden meydan okumayı kendinizde meziyet olarak görürsünüz ? ha meydan okudun ankada 4 tane char sildin başın göğe mi erdi ? burda anlatmak istediğin ne ? ankada herkes üstünü başını biliyormuş bundan banane ?

öncelikle burda birilerine meydan okumak için bir konu açılmadı bunun bilincine var. kesebileceğini idda edenlere sadece sayısal olarak bilgiler verildi. inanmayana ispatlaması kolay dendi bu kadar basit.

kesebileceğini idda eden varsa eminönünde herdaim beklerim. gelen gelir gelmeyen ise havasını alsın gerisi önemli değil. konular altına aptal abuk sabuk cevaplar yazmaya gerek yok.

eminönündeki charını ben kasarım ve istediğin eşyaları ben bulurum yeterki gel tamam ?

konfüçyüs

Konficyus Tamam KAs benim çarımı 49 yap..!!!
49 lwlde istediklerim.! Giyebildiklerim fuLL * ( yıldızlı ) olacak.!
itemlerim Çember Cevriye olacak..!!
Elimdeki asa ise Ejder Asa olacak..!!
Birde FuLL Fevzibey itemler Aynı cevriyeli..!!
Yine Yıldızlı olacaklar..!!
Bunları Ver bana eminde Kasın çarımı.. Bak şifacının Sesi nasıl kesiliyormuş öğren..!!!

Görelim bakalım Hangimiz daha Yaaver..!! Hangimiz Daha kıvrak..!!!

Ve Ben kazanırsam İtemlerin Tümünü..!!!! Sen kazanırsan Benim Üyeliğimi!!! ARtı 5 ay da plus Paketi Benden..!!!
Ve artı Ben kazanırsam Sen çarlarını sıleceksın.. Aynı isim altında açoılmayacak Ve artı Sen kazanırsan Bende büyücü oynamayacağım..!!!

KabuL edersen...!!! Etmiyorsan Keyfi Bilir.!!!

Senin ws atmana gerek yok konfüçyüs seni kasıyo item diziyo eline veriyo ejderi daha ne istersin böyle ws teklifi atan varsa ben de atıyım...