[OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
ozaerdenn
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Mesaj gönderen ozaerdenn »

ReVaNCHisTaa yazdı:Hidroflık Ayakkabı-Ceket-Pantalon-Eldiven-Zırh-Gözlük-ve ^Asa

Centrıum Kolye -Yüzük
15 Puan Fazla Olabilir Birini Kaldırabılırsınız.. ( Buyucu İçin Zehiri Kaldırabılırsınız..)
15 Ruh
15 Asit - 15 Bilgi
15 Zehir
15 İyileştirme -15 bilgi
1 kangal
15 Element ( Direnç Puanlarını Fiziksele Eşit Dagıtın)

1 )Büyücü WS cinde İlk Önce Kangal Salın
2 )Daha Sonra Zehir Atıp Yavaslatın
3 )Ve Asit İle Vurun Full Asit İle Düz 3bin Vurursunuz :) büyüye
4 ) Sonrası Pert Saten Büyücünün Asla Şansı Kalmaz

Verdiğim Yetenekleri Henuz Denemedim ama Mutlaka Buyucu Ws sinde ve Savascı WS sinde %100 İşe Yaracagını Tahmım Ederim

Hidro Eşyanız Yoksa Hayyan veya Oksıdant Dizebilirsiniz..

İyi Forumlar . ..

Yıl olmuş 2012 hala Centurion Takı kullananlar var :) Ve verdiğin yetenek sisteminde 106 puan kullanmışsın. +5 yetenekle bile 103 puan oluyor :)
pırasasapı
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Klan: Lodos

Mesaj gönderen berkan587 »

15 Asit
15 Asit Bilgisi
15 Gazap
15 Ruh Kalkanı
15 Elementel Direnç
15 Meditasyon
10 Çağrı

Bu şekilde hasarınız yüksek ise 3-4 vuruşta büyücüyü kesebilirsiniz.Dirençleri 240 Buza veriniz.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
hknzkn07
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Lonca: Earth Quake

Mesaj gönderen hknzkn07 »

hknzkn07 yazdı:Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar. Forumda çok dolanan birisi değilim ancak bu başlığı görünce bi kaç not yazmak istedim.Biraz kendimi tanıtayım. Ben Tılsım Sunucusunda MARS isimli şifacıyı kullanmaktayım. Eskiler Faşoşifa ismiyle tanır. Uzun zamandır Şifa sınıfı karakteri hayranlıkla kullanıyorum. Şifacı aşığıyım da denilebilir. Gel gelelim konumuza: Benim en favori silahım asit. 39 levelde bile asitte en az 1 puanım olurdu. Sığınak ve Mıgrat geldiği zamanlar Oksidant itemlerin çıkmasına Funditoreslerden daha çok sevindiğimi bilirim. Bu yüzden Motorinden Düşen Paracelsus icadı Cevriye sultan modeli asaya ve Mor Üretim Olan Hayyan icadı cevriye sultan modeli asaya yükseltme uyguladım. Zamanla çemberlitaş ın gelmesi ve bu bölgeden de sürekli asit itemler almam bu yolda devam etmemi kolaylaştırdı. Karakterimde 4 setten 2 parça eksık ama ben asit ve iyileştirme itemleri topladıktan sonra son 2 parçaya uğraşmama kararı aldım. Mor m2.5 şifa ve Mor m2.5 Asit gözlüklerle 2684 şifa / 1581 asitim var. Asit o kadar güzel bir yetenek ki rakibinizin elinden gelebilecek tek şey kaçmak. Çünkü asite büyü bozma zihin toplama gıbı yetenler etki etmiyor. ve rakibe asit etkisi birakınca sürekli hasar alan rakip oturamıyor. Bu etkiyi şifalar dahi bozamıyor. Ayrıca asit atarken karakteriniz sürekli koşuyor yani büyücüler gibi karakteriniz duraksamıyor. 3 aydır normal şifacı yeteneklerime dönmedim ve hep aynı yetenek dizilimini kullandım. Karşı klanın büyücülerinin bu yüzden beni fazla sevmediklerini duyuyorum :) Nedendir bilinmez şifacılarını asitçi yapıp bana karşı kullanmaya bile kalkışanlar var :twisted: Yani Çoğu kişi asiti benden görerek kullanmaya başladı. ;) Yetenek dağılımım aşağıdaki gibidir.

İyileştirme ve bilgisi 15 - 15
Asit ve bilgisi 15 - 15
Ruh Kalkanı 15
Element direnci 15
Can kurtaran 10
Geriye Kalan 3 puanı sizin zevkinize kalmış. Büyü bozma 1 Kangal 1 Şifa çemberi 1 Benim tercihim.

Bu dizilimde rahatlıkla bir büyücüyü yenebilirsiniz. Aynı yeteneklerle Savaşçı birz zorlasa da kesilebilir. 15 element ten kısarak ckyı 15 yaparsanız ve kangal , Meditasyon, Şifa çemberi gibi yeteneklere puan vererek birazda maraton itemlerin yardımıyla savaşçıları rahatlıkla arkanızda koşturarak kesebilirsiniz. Zahmet edip yazdıklarımı okuduğunuz için teşekkür ederim iyi forumlar..
Yeni gelen yükseltmelerle 3450 şifa / 2031(gazapla 2640) Büyü asite ulaştım acıyorum rakiplerime :)
Faşoşifa
MARS
Dragony
DarKMeSSİaH
NeRoN
LiVeİnTHeMoMeNT (39 tank)
Kullanıcı avatarı
Maynaqsifaci
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Just For Fun*

Mesaj gönderen Maynaqsifaci »

ozaerdenn yazdı: Yıl olmuş 2012 hala Centurion Takı kullananlar var :)
Savaşçı vssinde cent takının kullanılabilitesinin yüksek olduğunu belirteyim Yücelen solucan,halit,ardeneller,cevriye takı setlerim olmasına rağmen cent takıları kullanmaktayım gayet de memnunum :)

Burada da buldum seni kangaaaaaal çok aradım ama sonunda buldum :twisted:

:arrow:
hknzkn07 yazdı: Yani Çoğu kişi asiti benden görerek kullanmaya başladı. ;)
:cry:
Resim

ResimResim
Kullanıcı avatarı
hknzkn07
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Earth Quake

Mesaj gönderen hknzkn07 »

kangalll sen kendini çoğu kişi olarak görme kendine saygın olsun az :P sen 1 tanesin lan :D
Faşoşifa
MARS
Dragony
DarKMeSSİaH
NeRoN
LiVeİnTHeMoMeNT (39 tank)
Kullanıcı avatarı
yaLnizadam66
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen yaLnizadam66 »

varsa vs atacak şifacı eminönü /f kyLex

2 de avans
kyLex

*

teKzad

*

EMiN
Kullanıcı avatarı
BUYUKKRALl
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: BUYUKKRAL BUYUKKRALL tuccaraga ıbnıxsına bozayıı handanhanım

Mesaj gönderen BUYUKKRALl »

en guzelı bence bıtane buyu hasar ıksır alıp gazap yetengını acıp ustunu full solucan yapıcaksın ve saldırcaksın aga
ismail sahin salak dostum olacagına akıllı dusmanım olsun...
Kullanıcı avatarı
BySaygili
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Eyalet Askerleri

Mesaj gönderen BySaygili »

ozaerdenn yazdı:
ReVaNCHisTaa yazdı:Hidroflık Ayakkabı-Ceket-Pantalon-Eldiven-Zırh-Gözlük-ve ^Asa

Centrıum Kolye -Yüzük
15 Puan Fazla Olabilir Birini Kaldırabılırsınız.. ( Buyucu İçin Zehiri Kaldırabılırsınız..)
15 Ruh
15 Asit - 15 Bilgi
15 Zehir
15 İyileştirme -15 bilgi
1 kangal
15 Element ( Direnç Puanlarını Fiziksele Eşit Dagıtın)

1 )Büyücü WS cinde İlk Önce Kangal Salın
2 )Daha Sonra Zehir Atıp Yavaslatın
3 )Ve Asit İle Vurun Full Asit İle Düz 3bin Vurursunuz :) büyüye
4 ) Sonrası Pert Saten Büyücünün Asla Şansı Kalmaz

Verdiğim Yetenekleri Henuz Denemedim ama Mutlaka Buyucu Ws sinde ve Savascı WS sinde %100 İşe Yaracagını Tahmım Ederim

Hidro Eşyanız Yoksa Hayyan veya Oksıdant Dizebilirsiniz..

İyi Forumlar . ..

Yıl olmuş 2012 hala Centurion Takı kullananlar var :) Ve verdiğin yetenek sisteminde 106 puan kullanmışsın. +5 yetenekle bile 103 puan oluyor :)

Arkadaş asitci Oksidant yerine Cent giyio.İlginç. :geek:
Kullanıcı avatarı
LonelyBoy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen LonelyBoy »

Bence büyücüyü kesmek için asit kadar max Hasarda çok önemlidir bunun taktiği ise ;

Çağrı (Kangal Olmalı) ; 15
Can Kurtaran ; 15
Gazap ; 15
Ruh Kalkanı ; 15
Bozma ; 15
Zehir ; 15

Bu yeteneklerle önce zehir atarsınız ve adam yavaşlar sonra kangal atarsınız iyice sersemler ve bu size 3 sn kazandırır. 3 sn azda olsa yeterli bir vakittir 4000 Binden fazla max hasar ile büyücüyü iyi bir paralarsınız ben burada ruh itemi olanlar adına konuşuyorum. :geek:
VaTaNxKoMaNDo

Ejderhanınxgücü
Kullanıcı avatarı
BySaygili
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Eyalet Askerleri

Mesaj gönderen BySaygili »

LonelyBoy yazdı:Bence büyücüyü kesmek için asit kadar max Hasarda çok önemlidir bunun taktiği ise ;

Çağrı (Kangal Olmalı) ; 15
Can Kurtaran ; 15
Gazap ; 15
Ruh Kalkanı ; 15
Bozma ; 15
Zehir ; 15

Bu yeteneklerle önce zehir atarsınız ve adam yavaşlar sonra kangal atarsınız iyice sersemler ve bu size 3 sn kazandırır. 3 sn azda olsa yeterli bir vakittir 4000 Binden fazla max hasar ile büyücüyü iyi bir paralarsınız ben burada ruh itemi olanlar adına konuşuyorum. :geek:

Şifacı da vs tecrübem olmamasına rağmen asiti tek geçerim.Max hasar asit yanında pek uygun görünmedi bana.Anlayacağınız rakibin dilinden konuşmak gerek menzilse menzil , yakın dövüşse yakın dövüş. ;)

Not:Bildiğim kadarıyla Gazap açıkken ck da atılmıyor.Yanılıyor olabilirim.