[OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
aslanaga
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Mesaj gönderen aslanaga »

VatanXLydeR yazdı:

Büyücü Kesmek için

1- Max Hasar Olmanız Lazım ..

2- Yetenekler :

15 Şifa ve Şifa Bilgisi

15 Zehir

15 Asit ve Asit Bilgisi

15 Can Kurtaran

15 Ruh Kalkanı

En iyi Yeteneklerdir bence Eger Büyücü kesmek İstiyorsanız..

kesinlikle ...
Kullanıcı avatarı
Goblinking
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Goblinking »

en kolayı 15 puan asit ve 15 puan asit bılgeısı verıp ustunu hayvan icadı dızmek kesemeyecegın buyucu kalmaz bence
Goblinking
Sabrı öğütler zaman, oysa odur durmayan...
anektod
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen anektod »

yeni bölge geleli henüz 2 ay olmamıştı ki ben üstümü hayyan cevriyelerle donatmıştım eski foruma resmlerinide koymuştum sanırım yaratıklar üzerindeki etkilerini anlatabilmek maksadıyla.
neyse savaşçılar benim ozamna 46 olan halen öyledir :) şifacı charımı kesmek için yanaşsammı yoksa kaaçsammı diye ikilem içerisinde kendi kendine boğuşurken çoğu zaman yerde yatar vaziyette kendi kendine hmurdandıklarını duyuyordum. :D
gelelim büyücülere onların yeni gelen yetenekleri kullanmayı bilenleri dışında 2700 hasarla geri dönen zihinin süresinin dolmasını bekleyen yaklaşsada kutup açsam diyenleri çoktu ama genelde ben onlara yaklaştıkça onlar kaçıyordu. maksat şifacının menzilinden çıkmaktı :).
uzun lafın kısası kimisinin elinde eşyası olur beceremez yapamaz Allah vergisidir adeta yetenekleri güzel kullanamak..
kimiside Alperin dediği gibi bazı yolları çoktan aşmış eşyaya gereksinim duymadan bir çok kişiyi yere yıktıktan sonra çiğneyebilecek kadar iyi duruma gelmiştir ve bu kişilerden korkun çünkü bu kişiler sizi sadece yetenekleri ile yenerler ve zekaları ile :)) .
Resim

http://www.dailymotion.com/video/xgsjx9_dikkat-kyrylmaz-her-turk-yzlesin_shortfilms

Az söz erin yüküdür, çok söz hayvanın yüküdür. Bilene bu söz yeter sende cevher var ise. (Yunus Emre)
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

hahaha aynı ben adamlar çok siinir oluorlar itemleri yansıt diorlar yansıtıorum sn bunlarla beni nasıl yendin diyorlar kimisi bn neden sana en fazla 400 500 vuruorum kimisi neden bu kadar çok direniorsun gibi sözler söylüyorlar işin sırrı yeteneklerde ama itemde büyük rol oynar tabi hangi itemi nerede kullanacağına bağlı
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
hjkhjkhjkhjk
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hjkhjkhjkhjk »

konfucyus yazdı:
uğrasmaya gerek yok alın size güzel bir puanlama

şifa ve bilgisi 15

can kurtaran 15

zehir 15

asit ve bilgisi 15

geri kalan puanıda meditasyona basın.

tabi bu yetenek sadece büyücüler için dizilimdir.

zira vs ye başladığın anda konst. acan büyücüye zehiri at ki büyü atamasın

can kurtaranı bas ve asitlerle parala

anında yerde. tabi zehiri kullanmayıp ruh kalkanınada verebilirsiniz.

konfüçyüs

Büyücüler Elektirik Buz Kullanıyor Element Direnç 15 Olmalı Derim..
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen woLveRiNe »

konfucyus yazdı:asitle diğer yaratıklara 1000i geçemeyen vuruşlar yapabilirsin.

lakin yaratıklarla büyücüler arasında fark var. hangi büyücü direnç puanını asit'e yatırır yada zehire ?

bunu yapacak oyunda hiçbir büyücü yoktur. varsa bile ben ona aptal derim(klan dışında kalanlar hariç.). cünkü oyun içerisinde asit ve zehir direnci ile uğraşmazlar genelde herkes element eşyta düzdüğü için element dirençlere verir. büyücüler klanda diğer büyücülere yem olmamak için elektrik buz ve ateşe basar.
buda asit puanlarının boşa çıkması anlamına gelir. bu bağlamda bir asitçi şifacı büyücüye 1000 üzerinde rakamlarla öpücük atar. bunun aksini idda eden eminönündeyim buyursun. hemde hayyan cevriyelerle değil sadece cevriyelerle karşısına cıkıcam.

onun haricinde karşında full hayyan cevriye şifacı çıkarsa bence direk zihini atıp kaçmaya başla yoksa işin cidden cok zor. senin vuracağın kritik büyüler ck ya denk gelecektir. ve sen büyü bozma ile en fazla 2 asit büyüsünü bozabilirsin. nitekim ki hesaplama yapalım şimdi.

şifacının canı 10 bin diyelim 1 şifası minimum 2000 maksimum 12600 (denenmiş ispatlanmıştır. resmi laptopta yollayacam)

büyücünün canı ise keza 10 bin civarı olduğunu varsayalım

şifacının 1 asiti 9 kudret alır 1 can basması ise 11 kudret

1 asiti de 1000 hasar #@!? varsayalım ( büyücünün üzerinde kalan etkileri hari
9 asit attımı büyücüyü öldürecek kadar canını alır geriye kalan 19 kudretle cankurtaran ve can basmayı halleder.

büyücü ne yapabilir ? zihin atar ve oturur ama küre ve büyü bozmayı 15 yapan büyücünün zihnide yoktur.

nitekim kıssadan hissesi asitci bir şifacı kullanan biri olaraktan sana tavsiyem asitci bir şifacı gördünmöü arkanı dönüp kaç yoksa çok fena madara olabilirsin.

konfüçyüs

Fark edermi.. Beklerim ben.. Eminde çarım var.. arz.. istersen kabadayıda ws atabilirz. fakat daha 40 lwl =)
Ankada 49 lwl çarlar var.. onlarla Meydan okuyabilirim.
Çünki Her horoz Kendi Çöplüğünde öter.
Benim itemlerim'i neredeyse herkez bilir sunucumda. NasıL oynadıgımıda tüm büyücüler neredeyse..
Ankada 4 tane 49 lwl çar sildim. 1 büyücü 2 savaşcı 1 şifacı....Hepside 49'du.
şimdi Stoneoflife'nin çarlarını oynuyorum.. eğer Gelirsen Ankaya beklerim... Korkunun KesiLmeye bir faydası yok =)

Sen beni Kesebilirsin Fakat AsLa MağLup edemessin ;)
O Şimdi ASKER..!
9'uncu Mot.P.Tug. 1'inci iç güvenlik Özel Taburu Muharebe Destek Bl.K.Lığı
Kars/ Sarıkamış..

http://www.facebook.com/fatih.ozbakan
Kullanıcı avatarı
konfucyus
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen konfucyus »

woLveRiNe yazdı: Fark edermi.. Beklerim ben.. Eminde çarım var.. arz.. istersen kabadayıda ws atabilirz. fakat daha 40 lwl =)
Benim itemlerim'i neredeyse herkez bilir sunucumda. NasıL oynadıgımıda tüm büyücüler neredeyse..
şimdi Stoneoflife'nin çarlarını oynuyorum.. eğer Gelirsen Ankaya beklerim... Korkunun KesiLmeye bir faydası yok =)

neden meydan okumayı kendinizde meziyet olarak görürsünüz ? ha meydan okudun ankada 4 tane char sildin başın göğe mi erdi ? burda anlatmak istediğin ne ? ankada herkes üstünü başını biliyormuş bundan banane ?

öncelikle burda birilerine meydan okumak için bir konu açılmadı bunun bilincine var. kesebileceğini idda edenlere sadece sayısal olarak bilgiler verildi. inanmayana ispatlaması kolay dendi bu kadar basit.

sunucunda istediğin eşyalarla ol farketmez ben; sen ve senin gibileri sadece tek efsun cevriyelerle paspas ettiğim günleride bilirim.

kesebileceğini idda eden varsa eminönünde herdaim beklerim. gelen gelir gelmeyen ise havasını alsın gerisi önemli değil. konular altına aptal abuk sabuk cevaplar yazmaya gerek yok.

eminönündeki charını ben kasarım ve istediğin eşyaları ben bulurum yeterki gel tamam ?

konfüçyüs
kazanılmış hiçbir başarı tesadüf değildir.

Cahiller; cehaletlerini kendilerine verilen yetkiyi kullanarak örtbas etmeye çalışırlar....
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen woLveRiNe »

konfucyus yazdı:
woLveRiNe yazdı: Fark edermi.. Beklerim ben.. Eminde çarım var.. arz.. istersen kabadayıda ws atabilirz. fakat daha 40 lwl =)

neden meydan okumayı kendinizde meziyet olarak görürsünüz ? ha meydan okudun ankada 4 tane char sildin başın göğe mi erdi ? burda anlatmak istediğin ne ? ankada herkes üstünü başını biliyormuş bundan banane ?

öncelikle burda birilerine meydan okumak için bir konu açılmadı bunun bilincine var. kesebileceğini idda edenlere sadece sayısal olarak bilgiler verildi. inanmayana ispatlaması kolay dendi bu kadar basit.

sunucunda istediğin eşyalarla ol farketmez ben; sen ve senin gibileri sadece tek efsun cevriyelerle paspas ettiğim günleride bilirim.

kesebileceğini idda eden varsa eminönünde herdaim beklerim. gelen gelir gelmeyen ise havasını alsın gerisi önemli değil. konular altına aptal abuk sabuk cevaplar yazmaya gerek yok.

eminönündeki charını ben kasarım ve istediğin eşyaları ben bulurum yeterki gel tamam ?

konfüçyüs

xDD Bak SağDice Gülüyorum.... Büyüklükmüş gibi çarını ben kascam yok şu yok bu.. xD
4 çar siLdim dedim. evet bundan sanane?? Ben siLdim.. Ben kastım.. SanaNE??
Sen Eminde Oynuyorsun ben anka - TıLsım... SayısaL ver ne ?? Ne biLgisi? Millet Sağdice Kendi biLdiğini Okur. Kendi bildiğine Gider..

SeninLe Dallarımız Farklı. Sen şifa Ben büyücüyüm.
Sen Meydan okursan Ben sana Keseceksinmi diyeceğimm?? Senin asit ve Zehir Taktiğin varda... ben büyücüyüm diyeceğim birde Kendi Taktiğim olmayacak öyLemi..

Artık ÇAr kasmaktan o kadar sıkıldımki.. Çar isimlerimi bile unuttum.... Sen'in yapacağın Tek şey Ahkam kesmek En iyisi oLdugunu Sanmak.. ve bu yüzden Karşı Taraftakinin Bilgilerine İnanmadığın için " Çok SinirLi bir Anlatım Üslub'un olabiliyor. Bende sana kızdıgım ıcın Üslübumu abartım orada... Senın Karşıya saygın olmayacakta benımmi sana olacak?? Bekleme..

Ben Unkow'um..Hiç bir büyücüye Benzemem.. Benim için Ws 45 Sn'dir. FazLa sürerse Ws o Çar ve itemlerimi Silerim.
Ben işte bu Yüzden o 4 tane çarımı siLdim.
Kendini Birazda Alçak GözLe dışarı bakmayı Öğren.. Ders vermeye çalışmayı Değil ;)
Tamam.. Kesebilirsin beni Belki.. Fakat Asla Mağlup Edemessin..!!!!

EminÖnünde Çarlarım var.. Ama Sen kimsinki Benm çarımı kasacaksın...

Unkown....
O Şimdi ASKER..!
9'uncu Mot.P.Tug. 1'inci iç güvenlik Özel Taburu Muharebe Destek Bl.K.Lığı
Kars/ Sarıkamış..

http://www.facebook.com/fatih.ozbakan
bayburt69
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen bayburt69 »

Şifacı zazıyı bi salsa saten büyücü nün canı bayagı gider bide asit bide zehir hooop tmm :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
Kullanıcı avatarı
contr
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen contr »

Unkuwon insanla aşşalamayı bıRak !! Senı birgün maqlup eden biri cıkar bunu unutma . Herzaman en üsste olacaksın dıye bıRsey yoK .