[OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

NiennA yazdı:
1EngiN1 yazdı:
NiennA yazdı:Ya savaşçılarda durdurma yok mu? deparlar durdurur ve dalar. hadi öldüremedi dielim. sersemletip yine dalar. kudretini bitirmek içinde kanatma atar. bende savaşçı yener %90.

Deparlayıp durdurup beni nereye kesiyo ya ayrca da savaşçılara yeni yetenek mi geldi nasıl sersemletiyo ?
dikkat dağıtma var. keser bence her türlü.

Kudreti yetmez 8-)
Etolford ///// Eminönü //// Fierce
Kullanıcı avatarı
SuRReNDeR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen SuRReNDeR »

Aslında ben cevabı biliyorum :D
Fakat sanırım çok uzun bir cevap olur.
Herşeyi ince düşünün...Bi şekilde kazanırım değil kazanırım diyerek çıkın karşısına rakibin.
İlk başta savaşcıyı bilmek gerek ki ona göre tedbir alasınız.
Kudretiniz hat safada önemli bu vsde.
Direnciniz ve aynı zamanda zırhınızda güçlü olmalı çünkü yakın dövüşte savaşcıdan fazla hasar verecek bi karakter yok.
Onun çöplüğündeki bir horoz olmayı öğrenmelisiniz.
Unutmayın ki bir şifacıyı öldürmek hiç kolay değil.
Yapacağınız bir hata yada rakibin zihninizi tuttuğunda içinde bulunduğunuz durum sizi ölüme sürükleyebilir.
15 puanlık bir dikkat dağıtma sizden 30 savunma ve 30 saldırı çalar.Buda hasar vermekte kıtlığa hasar almakta bolluğa neden olacaktır.
Unutmayın bir yeteneği kullanmak ona 15 puan vermek demek değildir.
Deep !
Kullanıcı avatarı
Rukio
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Rukio »

1EngiN1 yazdı:
NiennA yazdı:
1EngiN1 yazdı:
NiennA yazdı:Ya savaşçılarda durdurma yok mu? deparlar durdurur ve dalar. hadi öldüremedi dielim. sersemletip yine dalar. kudretini bitirmek içinde kanatma atar. bende savaşçı yener %90.

Deparlayıp durdurup beni nereye kesiyo ya ayrca da savaşçılara yeni yetenek mi geldi nasıl sersemletiyo ?

Kudreti yetmez 8-)

Kanatma ile neyin kudretini bitiriyo söylermisin 10 Lv şifacınınmı kudretini bitiriyo
Kanatmanın en fazla 49 bi şifacıdan 10 kudret götürür ondan bile şüpheliyim
Kullanıcı avatarı
SuRReNDeR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen SuRReNDeR »

Rukio yazdı:
1EngiN1 yazdı:
NiennA yazdı:
1EngiN1 yazdı:

Kudreti yetmez 8-)

Kanatma ile neyin kudretini bitiriyo söylermisin 10 Lv şifacınınmı kudretini bitiriyo
Kanatmanın en fazla 49 bi şifacıdan 10 kudret #@!? ondan bile şüpheliyim
Ben bayılırım öle bonkörce kudret harcayan savaşcılara :D
Deep !
Kullanıcı avatarı
Buyukxuzlasma
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Buyukxuzlasma »

HADE LEN ORDAN depar atcakmıs kanat ma ıle kudretını bıtırcekmıs:D dıkkat atıp yavaslatcak kescekmıs ayrıca sıfacı nıye akcsın sen sıfacıdan kac:D dıyleım kı o max sende max o 1800 sen 2 k sen kudretı harcama dıkkat at bıde savunma kalkan verdıysen onu ac sıfa dırenclerı acar sen ara sıra sert at durdurmada ama ara sıra o ruh da accak sneın hasar 2 k dan hoppp 1300-1400 :D kalkan actın sen onunkı dusse dusse 1400- hade olsun 1 k :) hade dıyelım super skıl dagılımın var ındırdın canını dıyelım kanatma da ındırdı super kudretını :D 49 lvl bu adam 6 ıncı skılı medıtas yon sa ne yapacan:D ayrıca kanatma kudret ındırımı oda bellı degıl :D ADAMIN KUDRET 30-38 ACTI MEDİ.. YI KUDRET MEDİ 15 OLDUGU ICIN MUKEMMEL BIR SEKILDE DOLUYOR:d ADAM ICIN artık sen hıc bır sey degılsın :) kudretın aklmıs 20-16-15 fln onun kudret durmadan doluyor adamın elınde agır sılah oldugu ıcın ıyı vuruyor!!! :) senın can kac 35-40 :) onun 80-90 kudretı 90-95 :D ne yapıcan cok rahat alır sıfacı ben bu dırenc le ruh olamyınca sıfacıyı dusunemıyorum dusunsenıze sızın gucu azalltı dıkkat ve kalkanla 1200 vuruyponuz o 2 k can basmaktan adama vurmaazsınız medı de acsanız onun can 30 ken sızı coktan almıs olur ama bunlar sayesınde yıye cegınız hasar yarısına kadar ınıyor 600 dırencler ındırse ruh kalkanı 15 de %10 da artıyor :) %70 zırh daha zırhı sıfacının 250 hasar ındırıyor olsa ruh aklkanı sayasınde bı 175 ındırır :) 600+175= 775:D 2 k vurusun ztn ındı 1225 oldu sımdı demesınler bu adam savascı 2 k vuruyor dedı nıye sonra 1200 lere ındırdı:D
Kullanıcı avatarı
Legioner
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Legioner »

Şöyle bir durum var (yanılırsam söyleyin) bi savaşçı bi şifayı kesinlikle yatıramaz nedeni ise savaşçı yetenek kullanırken tüm manasını tüketirken şifa sadece kendine şifa basarar ayakta kalabilir savaşçının manası bitene kadar dayanabilirse son şifasını basar ve karşı saldırıya geçer bu durumda da savaşçının yapacak bişeyi kalmayacağından sadec vurur şifacıların da genel özelliği güçlü defans olduğundan ötürü rahatlıkla püskürtecek sonuçta kaybeden savaşçı olacaktır
Not : Savaşçının itemlerine göre değişir
Valemont
Legionerxcyclone

I'm Comin'
Kullanıcı avatarı
Legioner
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Legioner »

Buyukxuzlasma yazdı:HADE LEN ORDAN depar atcakmıs kanat ma ıle kudretını bıtırcekmıs:D dıkkat atıp yavaslatcak kescekmıs ayrıca sıfacı nıye akcsın sen sıfacıdan kac:D dıyleım kı o max sende max o 1800 sen 2 k sen kudretı harcama dıkkat at bıde savunma kalkan verdıysen onu ac sıfa dırenclerı acar sen ara sıra sert at durdurmada ama ara sıra o ruh da accak sneın hasar 2 k dan hoppp 1300-1400 :D kalkan actın sen onunkı dusse dusse 1400- hade olsun 1 k :) hade dıyelım super skıl dagılımın var ındırdın canını dıyelım kanatma da ındırdı super kudretını :D 49 lvl bu adam 6 ıncı skılı medıtas yon sa ne yapacan:D ayrıca kanatma kudret ındırımı oda bellı degıl :D ADAMIN KUDRET 30-38 ACTI MEDİ.. YI KUDRET MEDİ 15 OLDUGU ICIN MUKEMMEL BIR SEKILDE DOLUYOR:d ADAM ICIN artık sen hıc bır sey degılsın :) kudretın aklmıs 20-16-15 fln onun kudret durmadan doluyor adamın elınde agır sılah oldugu ıcın ıyı vuruyor!!! :) senın can kac 35-40 :) onun 80-90 kudretı 90-95 :D ne yapıcan cok rahat alır sıfacı ben bu dırenc le ruh olamyınca sıfacıyı dusunemıyorum dusunsenıze sızın gucu azalltı dıkkat ve kalkanla 1200 vuruyponuz o 2 k can basmaktan adama vurmaazsınız medı de acsanız onun can 30 ken sızı coktan almıs olur ama bunlar sayesınde yıye cegınız hasar yarısına kadar ınıyor 600 dırencler ındırse ruh kalkanı 15 de %10 da artıyor :) %70 zırh daha zırhı sıfacının 250 hasar ındırıyor olsa ruh aklkanı sayasınde bı 175 ındırır :) 600+175= 775:D 2 k vurusun ztn ındı 1225 oldu sımdı demesınler bu adam savascı 2 k vuruyor dedı nıye sonra 1200 lere ındırdı:D

özeti de benim dediğim kardeşim tebrikler süper analiz etmişsin
Valemont
Legionerxcyclone

I'm Comin'
Kullanıcı avatarı
bbsnake
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen bbsnake »

KoLay qeLsın x)
oNCeLikLe Savaşçı KarsıSıNDa Her zaman Hasar soLucan İtemniiz oLmaSı SART YücelenLeRLe daLaRSa SoLucanLaR HasarLaRLa dalarSa SizDe HaSaRLa daLıN KudReTi İyi ayarLaYın Can basaCaqıNız ZamaNı İyi ayarLaYın OLumLu SOnuc aLırsınz HeR zmn . . . ##
Hayattaki tek pişmanlığım yersiz yere iyi olduğum anlardır..

Euronymous
Behexen
Watain
Kullanıcı avatarı
Firexphoenix
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Firexphoenix »

şifacının üstü full element+saldırıysa gözündede hedef varsa ve yetenek dağılımı buysa

15 şifalama
15 şifa bilgisi
15 ruh
15 element kalkanı
15 fiziksel kalkanı
15 meditasyon
7 can kurtaran
1 büyü bozma

üstü full yücelen olsa bile en iyi savaşçıyı kesebilirsiniz. Size dikkat atsada saldırı itemleriniz sayesinde bu da pek bi işe yaramıyacaktır. Saldırıya odaklı bi şifacı her zaman daha isabetli vurur savaşçının sert vuruş ve ağır vuruş yetenekleri yüzünden savunma pek işe yaramaz. meditasyon da devamlı size kudret basar . Elinizde ashab olma ihtimalini saymıyorum bile.
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

Firexphoenix yazdı:şifacının üstü full element+saldırıysa gözündede hedef varsa ve yetenek dağılımı buysa

15 şifalama
15 şifa bilgisi
15 ruh
15 element kalkanı
15 fiziksel kalkanı
15 meditasyon
7 can kurtaran
1 büyü bozma

üstü full yücelen olsa bile en iyi savaşçıyı kesebilirsiniz. Size dikkat atsada saldırı itemleriniz sayesinde bu da pek bi işe yaramıyacaktır. Saldırıya odaklı bi şifacı her zaman daha isabetli vurur savaşçının sert vuruş ve ağır vuruş yetenekleri yüzünden savunma pek işe yaramaz. meditasyon da devamlı size kudret basar . Elinizde ashab olma ihtimalini saymıyorum bile.

bu yeteneklerle ve itemlerle savaşçı seni 70 canla keser.
Etolford ///// Eminönü //// Fierce