[OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Mesaj gönderen berkan587 »

Maynaqsifaci yazdı:Kestiğim arkadaşların 2 si 5244 maxlı teki 4940 maxlı idi :)
O zaman gerçekten tebrik ediyorum,4200 max 524 hasar zehirim 65.0 zırhım olduğu halde full savaşcıları kesmekte zorlanıyorum.Latif seri seri indirdiği darbeyi hiç bir silah indirmiyor.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Maynaqsifaci
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Just For Fun*

Mesaj gönderen Maynaqsifaci »

berkan587 yazdı:
O zaman gerçekten tebrik ediyorum,4200 max 524 hasar zehirim 65.0 zırhım olduğu halde full savaşcıları kesmekte zorlanıyorum.Latif seri seri indirdiği darbeyi hiç bir silah indirmiyor.
Haftaya tılsıma uğrayabilirsen vs atarım bir savaşçı ile daha yararlı olur canlı izlemek . Şu an için yolcuğum var bu hafta yokum ama haftaya gelebilirsen haberleşiriz kal sağlıcakla.
Resim

ResimResim
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen berkan587 »

Maynaqsifaci yazdı:
berkan587 yazdı:
Haftaya tılsıma uğrayabilirsen vs atarım bir savaşçı ile daha yararlı olur canlı izlemek . Şu an için yolcuğum var bu hafta yokum ama haftaya gelebilirsen haberleşiriz kal sağlıcakla.
Tamam en yakın zamanda izlemek isterim :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AnyoneStopMe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Nefesi

Mesaj gönderen AnyoneStopMe »

Çift maraton takıp asite boğmak benim taktiğim, bazı full savascıları rahat alıyorum bazıları az canda kaçtığı oluyor.
Birde hidro asayı parlatırsanız şansınızı artırırsınız.
Kullanıcı avatarı
Adanaufuk898
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: İstanbul

Mesaj gönderen Adanaufuk898 »

berkan587 yazdı:
Maynaqsifaci yazdı:
berkan587 yazdı:15 Gazap
15 Ruh Kalkanı
15 Asit
15 Asit Bilgisi
15 Zehir
15 Çağrı
12 Meditasyon
1 Büyü bozma

Hidroflik setiniz ve Partatılmış Hidro Asa varsa,(Bide zehirlemek için Siyanür eşyalar) 2670 Asit ve 2300 Zehir oluyor.(Gazap skili ile birlikte)Bunlarla beraber savaşcıyı çok rahat kesebilirsiniz.Zehir ve Köpek savaşcının size yaklaşmasını baya bir zorlaştırır.
Berkan kardeşim güzel söylemişsin lakin merak ettiğim bir husus var. Gazap+Ruh açtığında 50 kudretin kalacak.Zehir 13-14 kudret asit 8-9 kudret yiyor. Yani kudret açısından çok sıkıntıya giriliyor. Gazap açtıktan sonra oturuyorum dersen ona birşey diyemem çünkü ben attığım wslerde karşımdaki ile eşit şartlarda olmayı tercih ederim yani o skil açıp kudretini yenileyemiyorsa benim de mantık olarak (en azından kendi bakış açıma uygun bir şekilde) yapamamam gerekir. Ben derim ki yakın dövüşten vazgeçmeyin şifacıya kaçmak yakışmaz :) ( Klan savaşında kaçabildiğiniz kadar kaçın :D) şifacının yakın dövüşü öldü demeyin uygun yeteneklerle (ki çoğunuz az çok çıkartabilirsiniz) ve uygun itemlerle ( bu konuda yeni itemlerin fayda sağladığını gördüm,şahit oldum) kesilebiliyor. 3 savaşçı ile vs atabildim bende korkuyordum yakın dövüş bitti diye lakin ilkini 10-7 ikincisini 5-3 üçüncüsünü 3-0 kazandım bilginizle...

Tılsımdan sevgiler..

Maynaqşifacı

Yakın dövüşte Full bıçak sırtı + latifi olan bir savaşcıyı kesmek bana göre imkansız gibi geliyor :) Bu arada bizim sunucuda skil açıp oturmaya izin veriliyor.

öncelikle yukarıdaki yorumları okudum herkesin ama hiç biride işe yaramaz Nasıl yaramaz ?... hiç bir büyü şifacıya ws teklif etmez .. Şifa ws Şİfa veya Şİfa ws Savaşçı Şifa ws Savaşçıda Mev asa takıcaksınız.. zırhı 70 leyeeceksiniz kangal 15 olcak şifa 15 bilgi 15 medi 15 ruh 15 ck 15 başka yeteğene gerek yok sonra gelsin savaş kesebiliomu ... Fakat Latifli Savaşçıyı kesmek zordur .. ama o da kolay ... da oda bana kalsın :)
Konuşmasını Biliyorsan,Konuşta İBRET Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan,Susta ADAM Sansınlar
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Mesaj gönderen goktanri »

AĞZI OLAN KONUŞUYOR
^^KARAŞEYH^^Şeyh^^BARBAR^^göklerinşifacısı^^Ahuramazda

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
Kullanıcı avatarı
ChileCashh
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Inci Caps

Mesaj gönderen ChileCashh »

asit hasarı 2670 oluyor diyen arkadaş asit gazapla beraber en fazla 2640 oluyor
Istanbul Universty - Student in Economics And Law ;
Marginal And Hedonistic Student

Ω @yasin_p(twitter) Ω

ChileCash
[ ** ] _ [Her Asa :p(^)]
ChileCashh [ * ] _ [Kıyamet Asa(^)]
ByChileCash [ * ] _[Bıçak Sırtı Kılıç(^)]
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

ChileCashh yazdı:asit hasarı 2670 oluyor diyen arkadaş asit gazapla beraber en fazla 2640 oluyor
30 hasarın lafınımı yapıyon 30 eksik 30 fazla söylesen ne olur
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

goktanri yazdı:AĞZI OLAN KONUŞUYOR
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
ORHANBEY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Ata

Mesaj gönderen ORHANBEY »

Herkese iyi forumlar

Can sıkıntısından bir video hazırladım.Videonun konusu şifacıların sadece iyileştirme olarak kullanılmaması gerektiği istenildiğinde birer ölüm makinasına dönüşebileceğine dikkat çekmekti.Video görüntüleri 3 saatlik savaş ve yine bu 3 saat dilimindeki OKO dan oluşuyor.

Videonun sonundaki savaşçının tamamen bıçak set dizili olduğunu hatırlatmak istedim :)

Keyifli seyirler...