[OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Katekuli
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Mesaj gönderen Katekuli »

ek yapmak istiyorum kangala arrtırıcı aldığınzda savaşçıya 500 600 arası hasar veriyor arrttırıcısız 200 400 arası hasar veriyor.
Kullanıcı avatarı
Tekadam
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tekadam »

savaşçı karşısında yakın dövüşecekseniz med 15
iyileştirmeler 15 çember de 15 ck 15 ruh 15

bb ye 13 kalıyor çemberle bb yi değişebilirsiniz ama medi 13 yapmanızı tavsiye etmem

item dizilimi nasıl olmalıdır
Malum şifaların ışık takısı olmadıığndan her iki takısı da cent zırhı bence cent ama ruh dövende olabilir üstü olabildiğine ruh döven gözü keslnlikle hedef olmalıdır

ruh döven olmayan parçalarını yücelen plevne veya solucan dizmelidir nedense mantıksız görünsede düz vuruşlar zırhtan etkilenmediğinden plevneyi öneririm

elinde ağır silah varsa düz vuruşlarını latif veya diş varsa ağır vuruşlarını ck ile savuşturmaya çalışın kudretinizi ilk harcadığınız anda ck ve çemberinizle donanın

ayakta kalırsanız zaten kesecekseniz

peki kangal ?

Kudret her şey olduğundan ya 15 ya 0 verebileceğiz ancak bb yi çok daha faydalı buluyorum şahsım adına dikkatini bozarak kudret sıkıntısı yaşatabilir zihin tutulmasından belki kurtulabiliriz

not: şifacıyla vs atmışlığm yok , hiç biri denenmemiştir , denenememiştir
Yalnızlık paylaşılmaz ..
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Lestrange »

Tekadam yazdı:savaşçı karşısında yakın dövüşecekseniz med 15
iyileştirmeler 15 çember de 15 ck 15 ruh 15

bb ye 13 kalıyor çemberle bb yi değişebilirsiniz ama medi 13 yapmanızı tavsiye etmem

item dizilimi nasıl olmalıdır
Malum şifaların ışık takısı olmadıığndan her iki takısı da cent zırhı bence cent ama ruh dövende olabilir üstü olabildiğine ruh döven gözü keslnlikle hedef olmalıdır

ruh döven olmayan parçalarını yücelen plevne veya solucan dizmelidir nedense mantıksız görünsede düz vuruşlar zırhtan etkilenmediğinden plevneyi öneririm

elinde ağır silah varsa düz vuruşlarını latif veya diş varsa ağır vuruşlarını ck ile savuşturmaya çalışın kudretinizi ilk harcadığınız anda ck ve çemberinizle donanın

ayakta kalırsanız zaten kesecekseniz

peki kangal ?

Kudret her şey olduğundan ya 15 ya 0 verebileceğiz ancak bb yi çok daha faydalı buluyorum şahsım adına dikkatini bozarak kudret sıkıntısı yaşatabilir zihin tutulmasından belki kurtulabiliriz

not: şifacıyla vs atmışlığm yok , hiç biri denenmemiştir , denenememiştir
Kangal'sız bir şifacı şu anki savaşçıların durumuna bakırlırsa bir hiçtir. + siz bb'ye 15 verdiğiniz takdirde bozmama ihtimali'de var. Bunun için kangal şart ve savaşçının attığı her dikkat dağıtma eğer yeteneği 15 ise -95 (8) olarak kudret'ine yansımaktadır sürekli dikkat atarak bir savaşçının kudretini çabuk bitirme riskine gireceğini sanmam.
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
Tekadam
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Tekadam »

savaşçı şifa vslerinde benim gözlemlediğim şifacı can basma süresini yetiştiremiyor
bb yi ayı ihtimaline karşı koymak mantıklı gibi

kangalın faydası hasar ve saldırı sektirme ihtimali
ancak puan yetişmiyor o zaman da
Yalnızlık paylaşılmaz ..
Kullanıcı avatarı
aken
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: İzmir

Mesaj gönderen aken »

benım kendi geliştirdiğim bir sıstem var
Zehır ve kangal
Zehırı atıp kangalı sal ve cevresınde donmeye basla
o sana vurmaya calıssın ruh kalkanı 15 oldugu ıcın (2 parca cent ıtem gıyıyorum zehır etkısı varken ) sıze cok afakı hasarlar vuramıyor buda zıhın tutulması durumunda hayatta kalmanızı saglıyor ayakta maraton, gozlukte m.saygılı oldgu zaman zaten savascının yapabılecegı bırsey kalmıyor
cogunlukla savascı vslerınde 40 kk ve uzerı kalıyorum
çoğu vsde bıtmıyor zaten böle vs olmaz dıyıp bırakıyorlar :)
Yeteneklerı ıse su sekılde dagıtıyorum
15 şifa
15 şifa bılgısı
15 ck
15 zehır
15 ruh kalkanı
1 bb
1 şifa cemberı
10 kangal
geri kalanda medııtasyona
kangala 10 verme nedenıım 15 puanla arasında angalı tekrar canlandırmak ıcın 15 sanıye oynuyor eger vnın basında savascı kangalı keserse (kesme anında 1 ck 1 sıfa basmanız durumunda 10 sanıye cıvarı kaybedıyor 30 sanıye sonra kangalı tekrar canlandırabılıyorsunz)
belediye _barella-arsxgaladriel - ekna
rakıpeynirkavun- cehennem cevdet- aken
arsxcastiell
enak

2013 emekli
Kullanıcı avatarı
KEMALIZMX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen KEMALIZMX »

@Merhaba
Savaşçı vs Şifacıdaki yetenek kombinasyonu sizinle paylaşmak istiyorum.
15 Kangal
15 Ruh kalkanı
15 Can kurtaran
15 Can basma
15 Can bilgisi
15 Meditasyon
Geriye kalan 13 puan kalıyor sanırım büyü bozmaya verebilirsiniz.
İtem dizilimini aktarmak istiyorum.
Öncelikle cent takı seti giyin.
Zırh cent olmalıdır.
Ruh doven ayakkabı
Ruh doven eldıven
Ashab-ı keyf
Ruh doven ceket
Ruh doven pantolon
İtemleri böyle giyiniz zaten geri vs düzeni size kalmıştır ;)
Dünyada hiçbir şeye minnet etme,özgürlüğünü ancak bu şekilde koruyabilirsin.
Kullanıcı avatarı
IMMORTAL55
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen IMMORTAL55 »

KEMALIZMX yazdı:@Merhaba
15 Kangal
15 Ruh kalkanı
15 Can kurtaran
15 Can basma
15 Can bilgisi
15 Meditasyon
Zırh cent olmalıdır.
Ruh doven ayakkabı
Ruh doven eldıven
Ashab-ı keyf
Ruh doven ceket
Ruh doven pantolon
Sen bu şekilde balyozlu full bıçak bir savaşçıyı kes 2500 akçe vericem hadi savaşçıya vuruşun 2100 desen krtik vursan 2500 savaşçının canı 24000 o balyozlu savaşçı sana 3 kez sert ağır vuruşlarını yapsa o şifacı ayakta kalırsa helal olsun.

Yazdığın itemlere baktımda pantolon dahi ruh döven :) yücelen solucan mor pantolonu takmazsan zırhın 70 olmaz bu şekilde vs atarsa şifacı 3 sert 2 ağır 4 düz vuruşa gider birde zihin tuttuğunu düşünürsek 2 sert 2 ağır 3 düz vuruş :) bence sen tılsımdaki vs tarzında büyücü vs si atmaya devam et şifacı vs savaşçıda krtik can basmadığın sürece o vs yi alamazsın.
Sınıfların en ölümcül olanı şifacıdır.Seni zehirler,asit köpüğünde öldürür.

Resim
Kullanıcı avatarı
KEMALIZMX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

IMMORTAL55 yazdı:
KEMALIZMX yazdı:@Merhaba
15 Kangal
15 Ruh kalkanı
15 Can kurtaran
15 Can basma
15 Can bilgisi
15 Meditasyon
Zırh cent olmalıdır.
Ruh doven ayakkabı
Ruh doven eldıven
Ashab-ı keyf
Ruh doven ceket
Ruh doven pantolon
Sen bu şekilde balyozlu full bıçak bir savaşçıyı kes 2500 akçe vericem hadi savaşçıya vuruşun 2100 desen krtik vursan 2500 savaşçının canı 24000 o balyozlu savaşçı sana 3 kez sert ağır vuruşlarını yapsa o şifacı ayakta kalırsa helal olsun.

Yazdığın itemlere baktımda pantolon dahi ruh döven :) yücelen solucan mor pantolonu takmazsan zırhın 70 olmaz bu şekilde vs atarsa şifacı 3 sert 2 ağır 4 düz vuruşa gider birde zihin tuttuğunu düşünürsek 2 sert 2 ağır 3 düz vuruş :) bence sen tılsımdaki vs tarzında büyücü vs si atmaya devam et şifacı vs savaşçıda krtik can basmadığın sürece o vs yi alamazsın.
Hiç bir şifacı 3 vuruşta yatmaz yatırma gibi bir imkan yoktur dilersen sunucunu yaz karakter bulurum o sunucudan deneriz ;)
Kullanıcı avatarı
IMMORTAL55
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen IMMORTAL55 »

KEMALIZMX yazdı:
Hiç bir şifacı 3 vuruşta yatmaz yatırma gibi bir imkan yoktur dilersen sunucunu yaz karakter bulurum o sunucudan deneriz ;)

Bak şimdi balyozun kaç vurduğunu biliyormusun bıçak itemleriyle oraya yazdım senin itemlerine göre o şifacının zırhı 64 ten yukarı çıkmaz bu yazdığım hasarlar zırhı 70 olan bir şifacının aldığı hasarlar seninkilere göre o adam 5000 5200 düz 5700 5800 krtik vurur ne demek istediğimi anlarsın,zırhının tam 70 olmadığı için bunu deneyebilirsin şifacının toplam canı kaç 18 bin sen vs ye başlarken c.k yı attığın gibi adama daldın gidine kadar 2 sn geçsin adam sertle c.k yı aldı düz vuruşu kondurdu düz vurdu diyelim 5 bin gibi hasar şifacının canı 13 bin kalır o da canı 60 65 gibi can kalacak sen direk can bastın hadi krtik olsun c.k na 6 7 sn can basmana 5 sn adam 2 düz vuruş atıp durdurması zihin tutarsa zaten ölürsün el tutsa toplam 5 düz 2 ağır 2 sert düz vuruş ihtimali veriyorum dahada yükseğe çıkmaz sen o yücelen solucan mor pantolonu takmadığın sürece daha çok yeri boylarsın senin attığın savaşçıların maxı 4 bini geçmiyorsa orası değişir.
Sınıfların en ölümcül olanı şifacıdır.Seni zehirler,asit köpüğünde öldürür.

Resim
Kullanıcı avatarı
KEMALIZMX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

IMMORTAL55 yazdı:
KEMALIZMX yazdı:

Bak şimdi balyozun kaç vurduğunu biliyormusun bıçak itemleriyle oraya yazdım senin itemlerine göre o şifacının zırhı 64 ten yukarı çıkmaz bu yazdığım hasarlar zırhı 70 olan bir şifacının aldığı hasarlar seninkilere göre o adam 5000 5200 düz 5700 5800 krtik vurur ne demek istediğimi anlarsın,zırhının tam 70 olmadığı için bunu deneyebilirsin şifacının toplam canı kaç 18 bin sen vs ye başlarken c.k yı attığın gibi adama daldın gidine kadar 2 sn geçsin adam sertle c.k yı aldı düz vuruşu kondurdu düz vurdu diyelim 5 bin gibi hasar şifacının canı 13 bin kalır o da canı 60 65 gibi can kalacak sen direk can bastın hadi krtik olsun c.k na 6 7 sn can basmana 5 sn adam 2 düz vuruş atıp durdurması zihin tutarsa zaten ölürsün el tutsa toplam 5 düz 2 ağır 2 sert düz vuruş ihtimali veriyorum dahada yükseğe çıkmaz sen o yücelen solucan mor pantolonu takmadığın sürece daha çok yeri boylarsın senin attığın savaşçıların maxı 4 bini geçmiyorsa orası değişir.
Deniyelim sunucu söle ?