bu yeteneklerlede öl de göreyim {yıkılmaz şifacı}

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
amajestic1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: bu yeteneklerlede öl de göreyim {yıkılmaz şifacı}

Mesaj gönderen amajestic1 »

sa. vs için idaal puanlama ama sen o yetenekle klan savaşlarına katılamazsın sonradanda pişman olursun
Amajestic Amajesticxtwo IIAmAjEsTiCII IIxMaJeSTiCxII
Resim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

o yetenekler bnde vardı büyücüler bnden kaçardı fakat ufak bi değişikliği vardı 5 medi. 1 asit 1 büyübozma 1 kaldırma beni kesmeye büyücülerin kudreti yetmiordu ve 1-2 taktiğimle büyücüleri kesebiliordum ama şimdi wsciyim gene taktik geliştirdim ve eskisinden farkım yok çünkü kullanmasını çok ii biliorum

+
bide antilop iksirim vardı günde 20 tane üretebiliorum üretimi çoooooooook kolay
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
kfat4
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kfat4 »

ikvm yazdı:o yetenekler bnde vardı büyücüler bnden kaçardı fakat ufak bi değişikliği vardı 5 medi. 1 asit 1 büyübozma 1 kaldırma beni kesmeye büyücülerin kudreti yetmiordu ve 1-2 taktiğimle büyücüleri kesebiliordum ama şimdi wsciyim gene taktik geliştirdim ve eskisinden farkım yok çünkü kullanmasını çok ii biliorum

+
bide antilop iksirim vardı günde 20 tane üretebiliorum üretimi çoooooooook kolay

Aynen katılıyorum. Meran sunucusunda beni bu yeteneklerim varken tek başına kudreti bitmeden kesebilen bir büyücü olmadı daha. Çemberi savunan arkadaş vardı. Denedim gördüm çemberci 3 kez kudret doldurup boşalttı ve hala 50 kudretim duruyordu anlıcan çember fıs.
KORLEG
ZÜLKARNEYN
GHOSEN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen GHOSEN »

10 Numara Yetenkler Daha Ne ;)
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

çemberci konusuna gelirsek bnm element max ve ibn-i sina takımlarım var max hasarlarımı giyerim çemberci bana yakın olmak zorunda bnm canımı azaltabilmesi için bana yakın olursada bnm için sadece 5 vuruşluk bir kayıp sağlar 5 vuruşda ölür büyücü üstelik hiç zırh item yoksa en az bi 1900 hasar yer bnden
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
GHOSEN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen GHOSEN »

ikvm yazdı:çemberci konusuna gelirsek bnm element max ve ibn-i sina takımlarım var max hasarlarımı giyerim çemberci bana yakın olmak zorunda bnm canımı azaltabilmesi için bana yakın olursada bnm için sadece 5 vuruşluk bir kayıp sağlar 5 vuruşda ölür büyücü üstelik hiç zırh item yoksa en az bi 1900 hasar yer bnden
Boşver İlla Bir Açık Bulucak ya Konuşuyor Hesapsız Kitapsız :|

Çember Atacaksa Yanına Gelmek Zorunda Zaten Bir Sıkımlık Canı Var :)

Kanatma Desen Savaşçının Kudretini Sömürüyor, Şifacının da Kudreti Kolay Kolay Bitmez ;)
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

kanatmanın şifacıya ne gibi bi zararı olabilirki medi. var 15 puan anında toparlar kritik büyü verior ii şifa bastırır
ResimResimResim
By06Fire
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen By06Fire »

Bütün yetenek puanlarını harcamışsın (49*2=98) ve ne bir zehir ne bir asit ne de bir kaldırma var? Bu nasıl bir şifacı o zaman ((o:

Varsayalım büyü ile vs atıyorsun Büyü yerinde durmayacak sen onu nasıl yakalayacaksın? Başka bir şifa ile vs yapıyorsun karşı taraf hayvan çıkardı sen hayvanı mı keseceksin yoksa rakibini mi (ki bir de rakibin zehir asit gibi özelliklerden biri warsa kaçar durur ((o: )

Savascı ile vs atacaksın rakip sana bi dondurma atacak (bir de zihin denk gelirse vay haline) ardından bi sert wuruş bi normal bi de ağır yapacak o zaman sen ne yapacaksın ((o:

Kısacası böyle şifa yeteneği olmaz ((o:
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

sanırım sen verilen cewapları okumadın ama bn veriyim cewaplarını

büyücü yerinde durmasın fark etmez sen onu kovala zaten kudreti yetmior seni kesmeye bide büyü attığında büyücü bir anlık duraksama yaşıyor haliylede sen onu rahatlıkla kesebilirsin o duraksamada bu snn yeteneğine balı bişi charın deil

zehir asit ne işe yarıorki şifacıda zehir olsun hadi şifacıya zehir atınca büyübozması mutlaka 1 puandır o 1 puanda bozmaya yetiyor zaten hayvan konusunada gelirsek zaten sn hariç herkese dalar o hayvan merak etme sn

hiç bir şifacı şunu aklından çıkarmaz can 50 nin altına inmemeli ki zaten inmezse durdurma attığında 1 sert vurur bir ağır vurur hadi bide normal vursun be zaten savaşcının hasarını düşürdük biz 1300 anca vuracakdır x3 3900 e senin canın 50 12 bin canın var /2 6 bin hani nie ölmedin daha canın var elementte olsa maxda olsa mutlaka ıskalar ölmezsin savaşcılarda ii bilir bunu şifacıya 50 üstündeyken durdurma atılmaz çünkü işe yaramıyor

ben bu yetenekleri hala kullanıyorum şu ana kadar yıkılmadım tek savaşcıya
ResimResimResim
By06Fire
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen By06Fire »

ikvm yazdı:sanırım sen verilen cewapları okumadın ama bn veriyim cewaplarını

büyücü yerinde durmasın fark etmez sen onu kovala zaten kudreti yetmior seni kesmeye bide büyü attığında büyücü bir anlık duraksama yaşıyor haliylede sen onu rahatlıkla kesebilirsin o duraksamada bu snn yeteneğine balı bişi charın deil

zehir asit ne işe yarıorki şifacıda zehir olsun hadi şifacıya zehir atınca büyübozması mutlaka 1 puandır o 1 puanda bozmaya yetiyor zaten hayvan konusunada gelirsek zaten sn hariç herkese dalar o hayvan merak etme sn

hiç bir şifacı şunu aklından çıkarmaz can 50 nin altına inmemeli ki zaten inmezse durdurma attığında 1 sert vurur bir ağır vurur hadi bide normal vursun be zaten savaşcının hasarını düşürdük biz 1300 anca vuracakdır x3 3900 e senin canın 50 12 bin canın var /2 6 bin hani nie ölmedin daha canın var elementte olsa maxda olsa mutlaka ıskalar ölmezsin savaşcılarda ii bilir bunu şifacıya 50 üstündeyken durdurma atılmaz çünkü işe yaramıyor

ben bu yetenekleri hala kullanıyorum şu ana kadar yıkılmadım tek savaşcıya
Yine büyücü ile başlayalım. Kudreti yetmiyor değil yetiyor 15 kala zihin saldırısı yapıyor 15 sn medtasyon 15 ile oturuyor (meditasyon 15 olmasada 50 ye kadar dolduruyor) sonra yine kovalamaca başlıyor. o kaçıyor sen yakalama calışıyorsun. Benim yeteneğime laf atmışsın ama sanırım büyücü nedir ne değildir bilmiyorsun sanırım. Buz oku kritikte kişiyi 1 sn durdurur. Yıldırım arda arda 2 kritikte çifte hasar werir. Meteroit krtikte zırhı yüzde 25 azaltır... Bonus hasarlar geldi biliosunuz buz kritik 4bin wuruyor (Hoş bana 2binden yukarı pek wuramıyor) azat cevriye takımı olan biri de 3500 de yıldırım cakar 7500 etti mi ( en kötü ihtimal ile buz bin yıldırım da 900 wursun) 1900 can gitti bunun 10 sefer gerçekleştiğini sayarsak (ki ondan çok fazladır eminim) 19bin demektir bu da şifacı canının 1.5 katıdır. (karşındaki neden hep ezik görüyorsunuz anlamam)

Şifacıya gelirsek şifacının bi özelliği vardır (deneyen arkadalar mutlaka vardır ) peş peşe hasar alırsa saldırısı düşer çok ıskalar. Ws den bahsettiğimizi unutmayalım (etrafta başka bi düşman yok) hayvan kime dalacak? Neden asidi değil de zehiri düşündün? Asit 300 hasar werirse her seferinde (300 hasarı ck karşılamaz) ?

1300 1500 wurma konusunda haklısın ama sen kendi kudretini hiç saymıyorsun? kaçyamacaksın arkadasım ws yapacaksın Bu yetenekleri denedim ben de ama olmuyor ölüosun adamı kesemiyorsun yani. bir şifalama yüzde 11 kudret götürüyor ( bu da 9 defa şifalamak demektir hadi bir tane de arada dolsun 10 etti ck yi ruh kalkanını saymıyorum) sonuc ? siz karar werin