Şifacı para kasamamak

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
mastarichy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Şifacı para kasamamak

Mesaj gönderen mastarichy »

Merhabalar ben 49lvl bi şifacı yaptım ama ct a filan giremiyorum yine birkaç kişi elimden tutu birkaç parça bişiyler düşürdümde sonrası yok acaba napmalıyım yani skilleri sıfırlıcak kadar para biriktirip başka bişiylermi yapiyim yeni çar kur dersenizde tek başına imkansız görevler var yani baya zor napmalıyım acaba??
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Şifacı para kasamamak

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Dostum şifacı karakteri uyanık olduğu sürece oyunda ayakta durur , uyanık olamadığın vakit yerini kaparlar .
Şuan grup bölgelerinin kullanımı aktif değil , bu yüzden git karaköye ve şifa arayan gruplarda takıl item düşürürsen satarsın , level kasılırsın . Kasıldığın leveller ile üretim puanın artacağı için maden çekimine de başlar ve dediğim gibi uyanık olup normal fiyatından bir tık üstüne satabilirsin . Böylece para kasımını da yapabilirsin . Evet dediklerim çok basit yazılsa da yapımı çok zahmetli . Ben de şifayım ve bu zahmetlerden kaçındığım için oyunda takılmıyorum bu aralar .

Hadi iyi forumlar : )) .