ŞİFA.ÇT

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
hakan1507
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

ŞİFA.ÇT

Mesaj gönderen hakan1507 »

Arkadaşlar güncellemenin geleceği haberi ile birlikte tekrardan oyunda bişeyler yapmaya niyetlendim.
49 lvl fundi takıları ve ibni itemleri full bi şifacım var. junon ve sığınaklardan eksiğim yok. sadece çt den bir item bile almadım.
Çünkü çt ye hiç girmedim. yani girdim de bi sefer .

Konuyu açma sebebime gelecek olursak , çt ye alabilecek öğretecek yardımsever var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.
:relaxed:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: ŞİFA.ÇT

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Sürekli direnç aç, Gaffar Kaos yapınca(tepende semboller ve tik tak sesleri gelecek) kendine büyü bozma at, büyücülerden can kurtaranı eksik etme ve her fırsatta otur. :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
hakan1507
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen hakan1507 »

FiratCakiroglu yazdı: 06 Oca 2018 07:54 Sürekli direnç aç, Gaffar Kaos yapınca(tepende semboller ve tik tak sesleri gelecek) kendine büyü bozma at, büyücülerden can kurtaranı eksik etme ve her fırsatta otur. :)
Sanırım mantığı çözdüm :) eyvallah :grin:
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

FiratCakiroglu yazdı: 06 Oca 2018 07:54 Sürekli direnç aç, Gaffar Kaos yapınca(tepende semboller ve tik tak sesleri gelecek) kendine büyü bozma at, büyücülerden can kurtaranı eksik etme ve her fırsatta otur. :)
Eyvallah hocam :)
Kutto
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos
Lonca: İttihat Ve Terakki

Mesaj gönderen Kutto »

https://www.youtube.com/channel/UCjjezx ... g/featured

Yukarıda belirttiğim kanalda oynatma listesine gelip,şifacı rehberi seçersen sana yeterince yardımcı olur diye umuyorum.Şifa oynamak başlarda sana zor gelebilir fakat bir kaç el attıktan sonra ister istemez su gibi akıp geçecektir bölgeler.Ck yı eksik etme sana hs verildiğinde tüm grubu kapsayacak şekilde İyileştirme çemberi açarsan senin için daha rahat bir bölge olur.Daha detaylı şekilde videolarda anlatılıyor zaten.Şimdiden başarılar,inşallah istediğin yerlerde olursun.

IIxPaTRoNxII
IIDüZeNBaZII
RİTÜEL
En son Naveran tarafından 07 Oca 2018 22:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Link düzeltildi
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Şifa mantığı basit ve kolay hocam :)

Videolar ile biraz kavra 5+1 gruplarda büyü tanka odaklanacaksın gaffar keserken pek zorlayıcı bir şeyi kalmadı bölgelerde

Eminönü sunucusunda iseniz bir kaçtur olayı daha iyi kavramanız için yardımcı olabilirim.
Resim