ÜRETİM ?

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ÜRETİM ?

Mesaj gönderen MainPower »

Arkadaşlar merhaba.Maden yapmak isteyen birinin üretim puanları nasıl olmalı ? Maden-Sarraf-Lokman üçlüsünü de yapmak istiyorum.Tüm seviyelerdekini toplama şansım var mı 3 üne de puan vererek ?
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: ÜRETİM ?

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba

Hocam bir bayan arkadaşım e.öde maden çekiyor onun puanlarını şöyle ayarlamıştım

Madenci- 36 Puan
Sarraf-36 Puan
Lokman- kalan puanı lokmana verdirtmiştim.

Böylelikle altın Elmas ve bunların yanı sıra ot çekiyordu sürekli güzel para kasıyor :blush: :blush:
Resim
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

SPIEGLEIN yazdı: 17 Ara 2017 12:54 Merhaba

Hocam bir bayan arkadaşım e.öde maden çekiyor onun puanlarını şöyle ayarlamıştım

Madenci- 36 Puan
Sarraf-36 Puan
Lokman- kalan puanı lokmana verdirtmiştim.

Böylelikle altın Elmas ve bunların yanı sıra ot çekiyordu sürekli güzel para kasıyor :blush: :blush:
Hocam benim 38 Lv büyücümde hepsini sarraf-lokman vermişim.49 Lv savaşçı da 27 27 27 Maden Sarraf Lokman vermişim.Bunlar iş görür mü maden için ? Para kasabilir miyim ? Eskiden oynardım ama çoğunu unutmuşum bilmiyorum :) Yani bu üretim seviyeleri hepsini toplayabilir mi ? Ve hangi bölgede neler toplamalıyım yazar mısın :) Şimdiden teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Nerede ne çekicegini göre değişir örneğin hole inmeyeceksen sarraf 23 lokman45 gerisini madenciye ver hole iniceksen sarraf 45 gerisini lokmana tavsiyem bu yönde ben ankada iken böyle çekiyordum .
TETRADOX
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Tolgacan108 yazdı: 17 Ara 2017 14:45 Nerede ne çekicegini göre değişir örneğin hole inmeyeceksen sarraf 23 lokman45 gerisini madenciye ver hole iniceksen sarraf 45 gerisini lokmana tavsiyem bu yönde ben ankada iken böyle çekiyordum .
Teşekkür ediyorum :relieved: