Şifadan iyi anlayanlar bakabilirmi

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
NaSaReDDiT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Şifadan iyi anlayanlar bakabilirmi

Mesaj gönderen NaSaReDDiT »

merhaba asit setten bir kaç item düşürdüm ve asitci olmaya karar verdim asayı parlatmam gerekirmi ucuz bütçeli hangi tılsımları alabilirim birde bir merak ettim konuda var solu itemleri savaşçıylamı savaşırken takıyoruZ😅Cevaplarsanız sevinirim
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!

https://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Şifadan iyi anlayanlar bakabilirmi

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Bir kaç item ile asitçi olmak bence seni erken pes ettirir bu konuda.Eksiklerini tamamlayıp ondan sonra asitçi olmanı tavsiye ederim.
Asa mutlaka parlamalı , hasarı çok fazla etkisi var.Hasarla beraber kritik etkisi de önemli.
Düşük bütçeli Gazap 1(II) tılsımı çok kaliteli tılsım.Zamanında bu tılsım ile terör estirdiğimi hatırladım.Yanında Asit Bilgisi 1 yada 2 tılsımı her türlü iş yapacaktır.Mavi Ruh Kalkanı tılsımını da mutlaka kullanmalısın.
Solucan itemler meteorit atan büyücüler ile savaşçı sınıfında kullanmalısın.Şahsen ben öyle yapıyordum , gayet de iyi performansım vardı ;)
Met bir büyücüye karşı zırhın 40lı seviyelerde olursa çok ama çok kısa sürede ölmüş olursun , ama zırh 70/70 yaparsan 2 tane asit 1 zehir yada çağrı hasarı ile indirebilirsin büyücüyü.Savaşçılarda ise sana vereceği hasar düşük olacağı için zorlanmazsın bence.

Şansın bol olsun. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı