39 için tavsiye

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
okanbnl
İskele Babası
İskele Babası

39 için tavsiye

Mesaj gönderen okanbnl »

Merhabalar,

Ben 39 Level bir şifacıyım. EÖ server'ında oynuyorum. Bundan sonraki oyun gidişatında nelere dikkat etmeliyim neler yapmalıyım, tecrübeli şifacıların tavsiyelerini duymak isterim.

1- Yetenek dağılımı nasıl olmalı? +5 yetenek puanım var. Rahat kasabileceğim ve oyundan zevk alabileceğim bir dağılım olsun isterim.
2- Hangi silah ve eşyalara odaklanmalıyım? 7 m kadar bir bütçem var. Hangi item ve tılsımları almalıyım? Aynı seviyede hatta daha da düşük seviyede büyücüler patır patır keserken, (bunu bilerek başladım şifacıya) şifacıda nasıl ilerlemeliyim?
3- Elimde bir çok maden ve lokman var. EÖ piyasası için az çok demeden bilgisi olanlar PM'den yazabilir mi? Gerekirse elimdeki tüm maden, lokman ve sarrafları yazarım.
4- Oyundaki grup bölgeleri, sığınak, migrat vs bunlar hk fazla bir bilgim yok. Şifacının bu oyunlarda yeri nedir ne yapmalıdır? Eğitici video vs var mıdır?

Aklıma gelmeyen sorular için de peşinen yazabilen tecrübeli şifacıların yardımını rica ederim.

iyi oyunlar.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: 39 için tavsiye

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhaba;

1- İyileştirme yetenekleri dışında yetenek vermeni tavsiye ederim. Şifacı yetenekleri konusunda pek fikir sahini olamasam da gazap 15 olarak işe başla. Çünkü, tek başına kasmaya çalışacaksan çok işe yarar.
2- Hiçbir şey almana gerek yok. Görevden verilen ganimetler işini görecektir. Tılsıma da gerek yok ama I. Kademe iş görecek tılsımlarla başlayabilirsin.
3- Şu sıralar piyasalar alt üst. Herkes elindekini çıkarmak için ucuzdan veriyor. 1M'den 7M'e kadar materyal var piyasada.
4- Aslında şifacı, grup bölgelerindeki en rahat dizilebilen karakterdir. Üstelik işi de kolaydır. 50-60 tane Kudret iksiri stoklayarak işe başlayabilirsiniz. Akabinde buradaki linke tıklayarak rehberden bilgi sahibi olabilirsiniz.
Resim
ikvTDK
İskele Babası
İskele Babası

Re: 39 için tavsiye

Mesaj gönderen ikvTDK »

ben gazap pek önermiyorum iyileştirme+zehir+çağrı daha iyi kasılabilirsin gibi geliyor bana. 1 puan da asite verirsin bombacı kesmek için.