ÇEMBERLİTAŞ!

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

ÇEMBERLİTAŞ!

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Resim
Bu konuda anlayan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. 1154 büyü şifam bulunuyor. Tılsım ile 154 daha artıyor ve elimde bol miktarda ibni sina iksir var 302 şifa veriyor. buna rağmen grup bulamıyorum. Sizce yeterli değil mi? İksir ile olmaz diyorlar bazen de, bazen ise çok 1200 çok düşük diyorlar.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: ÇEMBERLİTAŞ!

Mesaj gönderen Seven »

Ben yeni şifacım ile gaffara bile girebiliyorum. 1180 iyileştirmem var zırh yok fundi takılar yok. Buna rağmen grup bölgesine alıyorlar. İlk başlarda girmek için tanıdıklarına söyle zaten gerisi gelir şifacın için.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Legendhunter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Hunters

Mesaj gönderen Legendhunter »

Tankın üstü full olursa o zaman yeterli olabilir ama tankta tam full değilse gaffarda sorun olabiliyor hele ki düz kesim yapılıyorsa yani semiha ile gaffar aynı anda kesiliyorsa tank iksir içsede ölme ihtimali yüksek belki bir zırh,ceket veya asa üretirsen grup bulman çok daha kolaylaşır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Cotyora
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Cotyora »

Bahsettiğiniz tılsım şifa bilgisi I ise büyü sifayı arttırmıyor.