Ws lik sifaci

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
R35PECT
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Ws lik sifaci

Mesaj gönderen R35PECT »

Yardimci gorevde oynamaktan sıkılmıs olan , birazda ws lere yonelik oynamak isteyen sifacilara oyunun tecrubeli kisilerinden yorum istiyorum.. Asit mi zehir mi konusuna ozellikle deginirseniz sevinirim. Forumda konusu daha once acilmis ama yeterli bulmadim :x . Aydinlatmanizi bekliyorum. İyi forumlar ...
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Re: Ws lik sifaci

Mesaj gönderen FireFighter095 »

VSci derken rakibin direncini yüksek tutarsa her türlü yutar seni :)
Ama Hayyan Solucan set ile yıkamayacağın rakip yok diye düşünüyorum.
Ayrıca büyücü için nasıl büyü bozma önemliyse gazap şifacı için de büyü bozma çok önemli.Asit her türlü iş görür ;)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Kullanmadım ancak arz kale çıkışında tepeden zehir atan şifalar var. Bazen de kalabalık savaşın içinde zehir atarak ortalığı temizleyen şifacılar var. Sadece zehir atıyorlar, savaşçı büyücü fark etmiyor kendi kendine ölüyorlar.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

TOLGARDA yazdı:Kullanmadım ancak arz kale çıkışında tepeden zehir atan şifalar var. Bazen de kalabalık savaşın içinde zehir atarak ortalığı temizleyen şifacılar var. Sadece zehir atıyorlar, savaşçı büyücü fark etmiyor kendi kendine ölüyorlar.
Bunun için tüm zehir tılsımları gerekli.Savaşlarda rakibin kaçmasını önlüyor,tılsım varsa eğer zehir etkisinden rakibini yere seriyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Retaliation yazdı:
TOLGARDA yazdı:Kullanmadım ancak arz kale çıkışında tepeden zehir atan şifalar var. Bazen de kalabalık savaşın içinde zehir atarak ortalığı temizleyen şifacılar var. Sadece zehir atıyorlar, savaşçı büyücü fark etmiyor kendi kendine ölüyorlar.
Bunun için tüm zehir tılsımları gerekli.Savaşlarda rakibin kaçmasını önlüyor,tılsım varsa eğer zehir etkisinden rakibini yere seriyor.
Ayrıca rakiplerde büyü bozma tılsımları varsa zehiri kolaylıkla bozuyor.Özellikle şifacılar yüzde yüz bozma özelliği var.
Ama asitte myle birşey yok.Asit hasarı rakibin oturup can ve kudret doldurmasını da engelliyor.Özellikle zihin atan büyücüler için harika bir özellik
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Şifada üstün olan sensin.O zaman konu sahibi arkadaşa reçetesini yaz bakalım. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

FireFighter095 yazdı:
Retaliation yazdı:
Ayrıca rakiplerde büyü bozma tılsımları varsa zehiri kolaylıkla bozuyor.Özellikle şifacılar yüzde yüz bozma özelliği var.
Ama asitte myle birşey yok.Asit hasarı rakibin oturup can ve kudret doldurmasını da engelliyor.Özellikle zihin atan büyücüler için harika bir özellik
Şifacılardan bahsetmedim zaten konu hakkında en bilgisiz olanı benim eğer bozamıyorsa oturamayacağı için kudret ve can artmasını zehirde önlemiş olmaz mı :D
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Estağfurullah Furkan.

Zehiri büyü bozma ile kaldırabiliyorsun.Ama asit atınca geriye ortalama 2-3sn boyunca 100 hasar ile asit hasarı bırakıyor.Hani dev kobralar var meteorda yada yine meteordaki tüftüf cinleri gibi hasar bırakıyor.O hasarı hiçbir sınıf ve hiçbir tılsım bozamıyor.E haliyle oturup dolum yapmaya da engel oluyor hasar verdiği için
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FireFighter095 yazdı:Estağfurullah Furkan.

Zehiri büyü bozma ile kaldırabiliyorsun.Ama asit atınca geriye ortalama 2-3sn boyunca 100 hasar ile asit hasarı bırakıyor.Hani dev kobralar var meteorda yada yine meteordaki tüftüf cinleri gibi hasar bırakıyor.O hasarı hiçbir sınıf ve hiçbir tılsım bozamıyor.E haliyle oturup dolum yapmaya da engel oluyor hasar verdiği için
Anladım.O zaman Zehir-Asit dengelemek gerekli?
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Retaliation yazdı:
FireFighter095 yazdı:Estağfurullah Furkan.

Anladım.O zaman Zehir-Asit dengelemek gerekli?
Vs için dengelemek iyi olur çünkü zehir de güzel hasar veriyor.
Ama ben gibi takılmalık ise zehiri rakibin ayaklarını tutmak için 5 puan yeter diye düşünüyorum