Gazap İçin Yetenek Dağılımı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Gazap İçin Yetenek Dağılımı

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

YusufK34 yazdı:
FiratCakiroglu yazdı:
YusufK34 yazdı:Üstte yazdığım tılsımların çoğu mevcut ve şunu söyleyebilirim çağrı tılsımı kesinlikle klan savaşında çöp.
Hayyan Solucan setim ve antilop iksirim bol bol var :D antilop iksir solucan set kullanabilirsin.
1 Direnç işe yaramaz söyliyim 10000 vurucağına 9500 falan vurur elektrik büyücü.
Ekstra olarak 1 meditasyon %2.5 olduğundan yine işe yaramaz.

Ayrıca bilmeyenler için söyliyim. Şifacıda bulunan bug nedeniyle 14 Zehir , 15 zehirden daha fazla vuruyor.
Hedefte veya farelerde deneyerek görebilirsiniz.
Zehiri 15 yapmayın.
Dirence ve meditasyona 1 vermeyin.
Zehir yavaşlatma tılsımı(500 binlik) olanı alıp antilop +çift ma ile zaten yakalanmıyprum:D elimde parça parça şifacı klan savaşı bir sürü videom var yakında bunları editleyince atarım foruma ;)
Antilop iksir mevzusunu hiç denememiştim.Deneyecem yarın , teşekkürler ;)
Rica ederim :) İmza yapıyosan istek alır mısın :D
Photoshop hakkında pek bilgim yok ancak ne istediğini özel mesaj olarak gönderirsen bir denerim :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen alpay1994 »

Gazapsız max vs de sıkıntın var hocam kime karşı neye karşı yazmamışsın. Şifacıya karşıysa evet büyü bozmaya 1 vermek mantıklı ama yine de fiziksel dirence verilmeli ki çağrı kullanılmasına çoğu arkadaş karşı da çıkacaktır. Çağrıya puan vermek yerine karşının yüksek ihtimall centurion takacağını düşünerekten fiziksel direnç verilmesi daha uygun. Ha eğer ben savaşçılarla vs atıyorum diyorsan benim genel olarak kullandığım ve zihin tutmadan hiçbir savaşçının kesemediği puanlama yöntemi de şu;
İyileştirme - Bilgi 15
Meditasyon 15
Büyü Bozma 15
Ruh kalkanı 15
Can kurtaran 15
Çember 10 veya 12
Diğer kalan 1 2 puanı da zehir veya çağrıya verip klan savaşında takılmak için kullanıyorum.
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent
Mami56
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Mami56 »

Dostlar zehir ve can oynuyorum nasıl bir yetenek dağılımı yapabilirim?