Şifacı wsŞifacı yetenekleri nelerdir ?

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
nisanyagmurum
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ülkü

Şifacı wsŞifacı yetenekleri nelerdir ?

Mesaj gönderen nisanyagmurum »

Merhaba Şifaya şifa karsı Gazapsız wslerde yetenekler nasıl olmalıdır ?
Hangi itemler giyilmeli ?
Tılsım Kombinasyonun Hangi tılsımlar olmalıdır?
Ve gitmek gerekir çok yorduysa hayat.
DeLiKiSs
gemini
Resim
Resim
Rüveyda Akseki
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Re: Şifacı wsŞifacı yetenekleri nelerdir ?

Mesaj gönderen SikayetVar »

nisanyagmurum yazdı:Merhaba Şifaya şifa karsı Gazapsız wslerde yetenekler nasıl olmalıdır ?
Hangi itemler giyilmeli ?
Tılsım Kombinasyonun Hangi tılsımlar olmalıdır?
Abicim özelden istersen yardımcı olabilirim. Sağlam bir bütçe lazım tabi ki.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Yetenekler çok mühim değil fakat olay Şifacı Tılsımlarına gelince çok masraflı oluyor her türlü Tılsım şifacının içine yaramaktadır, Şifa Bilgisi III, Meditasyon III, İyileştirme Çemberi 1 III, '' '' 2 III, Çağrı III, saymakla bitmez :)
Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kralmusti »

Sifaci vs sifaci yetenekleri konusunda benim dusuncem soyle;

Ruh Kalkani 15
Gazap 15
Cagri 15
İyilestirme Cemberi 15
Meditasyon 15
Element direnc 15
Buyu bozma 10

Ben bir sifaci ile vs atsam yetenekleri boyle yapardim karsi tarafta gazabi kullanirsa cok iyi olur cunku iyilestirmeli olursa o vs bitmez kabak tadi verir. Gazap acikken iyilestirme cemberi yapiliyomu onun hakkinda bilgim yok cunku cok zamandir oyuna girmiyorum onu bir bakarsin.

İtemlere gelince;

Karsindakide ruh kalkanini 15 yapacagi ve tek direnc verir oda buyuk ihtimalle o yuzden ruh doven sete bir kac parca hasar zehir ve hasar asit veren element item katabilirsin.

Ornegin;

Arsenikli Solucan
Zilifallon Solucan

İkinci itemi solucan olmasi gerekiyorki ruh kalkaninida acinca zirhi fullemen gerek zirhi fullersen ruh doven itemlerle sana fazla hasar veremeyecektir.

Bence zilifallon ve arsenikli solucanlari takilari yapabilirsin.

Ceket pantolon silah bunlari ruh doven yap bence senin full ruh doven oldugunu tahmin etsin dirence yonelmesin eger element parca taktigini fark ederse birkac parca direnc item giyebilir. Element taktigin belli olmassa direnc bile acmayabilir.

Tilsima gelince tilsimdan pek anlamam ama gazap tilsimi iyilestirme cemberi tilsimi meditasyon tilsimina yonelebilirsin.

Direnclere gelince;

240 direncin olacak

Direnc kullanirsa buyuk ihtimal tek direnc kullanacaktir oda element olur cunku element 3 birim cogaltiyor fiziksel 2

Sende tek direnc kullanacagin icin actigin direnc ates buz elektrige yeter o yuzden vede oda hasar asit ve zehir item katmayi akil edebilir. O yuzden direnc asit e 120 direnc zehire 120 verebilirsin.

Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kralmusti »

Tam olarak yazdigini okumadim kusura bakma kardesim gazapsiz vs yazmissin o zaman soyle;

İyilestirme 15
İyilestirme Bilgisi 15
Ruh Kalkani 15
Element Direnc Alani 15
Meditasyon 15
Cagri 15
Buyu bozma 10

Bence gazapsiz yetenekler boyle olmalidir ama buyu bozma yerine fiziksel direnci 10 yapabilir ve geri kalan 3 u buyu bozmaya verebilirsin. ;)

Tabi +5 li yetenek bu.

İtemler bence yine ayni direnc de tabi ama birkac parca iyilestirme + buyu kritik itemler bulundurman lazim envanterde ki can basarsan takarsin. İyilestirme cemberine puan vermedim cunku iyilestirme varken gerek yok.

Mevlana Asa ve ceket taksan can basarken yeterli olacaktir.

Bu arada oncekindede gozlugu yazmayi unuttum gozlugu sen buyuk ihtimal hedef takacaksin

Ama ben olsam hedef takarim ama yanimda fiziksel gozlukte bulundururum.

Senin element direnc 15 oldugu icin oda bunu tahmin eder hasar asit ve zehir itemler kullanabilir ve senin asit ve zehir direncin 120 120 oldugu icin azdir bu sana iyi hasar verebilir bunu fark ederken vs yaparken vuruslarina sana verdigi hasara iyi bak senden fazla vuruyorsa hemen fiziksel gozlugu takip direnci arttirabilirsin. ;)