Şifacı karakteri hakkında aklıma takılan birkaç soru.

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
ikvcibeo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Şifacı karakteri hakkında aklıma takılan birkaç soru.

Mesaj gönderen ikvcibeo »

Merhaba arkadaşlar.Size şifacı karakteri ile ilgili birkaç sorum olacak.Özellikle bu sorumu profesyonel şifacı karakterini oynayan kişilere soruyorum.Sorularımı madde halinde yazacağım ve sizde bu sorularımı madde halinde belirterek cevaplarsanız sevinirim.Sorularıma başlıyorum.
1-)Şifacı karakterini nasıl hızlı kasabilirim?
2-)Şifacı karakterini güçlü bir karakter yapabilirmiyim ve nasıl güçlü yapabilirim?
3-)Şifacı karakteri masraf istermi?İstersede ortalama ne kadar isteyebilir?
4-)Şifacı karakterinin Grup Bölgelerine ve Çemberlitaş'a gitmesi için çevreye ihtiyacı varmıdır yoksa şifacı karakteri çok arandığı için basit girebilirmiyim grup bölgelerine?
5-)Şifacı karakterini iyi bir yerlere getirebilmek için çevreye ihtiyaç varmıdır?
6-)Şifacı karakteri en basit dizilen karaktermidir?
Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.Okuduğunuz için,vereceğiniz cevap için ve anlayışınız için hepinize teşekkür ederim.İyi günler ve iyi oyunlar dilerim hepinize. :) :D
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Re: Şifacı karakteri hakkında aklıma takılan birkaç soru.

Mesaj gönderen firaridadas »

1-zehir ve asit ya da max eşya kullanarak hızlı kasabilirsin (asla can basmaya grup bölgelerine girene kadar puan verme)
2-Güçlü yaparsın grup bölge itemlerini fullemeye bak gerisi rahat ;)
3-Neredeyse hiç masraf istemez.
4-Çevre falan gerekmez ibni set dizmeye çalış kenanı migoyu fulle çtye rahatça girersin.
5-Çevreye ihtiyacın yok. Ben büyücü kasıyorum hiç çevrem yok ve şuan iyi biyerlerde sayılırım gelişmeyede devam ediyorum. Bu oyunda çevren yoksa bişey yapamassın lafı falan saçmalık. İhtiyacın olan tek şey sabır...
6-Evet fakat savaşçıyla hemen hemen aynı hızda dizersin.
Not: Şifacı her zaman doğru seçimdir ;)
Kullanıcı avatarı
ikvcibeo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Peki şifacıyı ws konusunda nasıl iyi yapabilirim ve Tılsım dizme işide kolaymıdır şifacıda?
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Ben şahsen tek başıma büyücüyken gazapçı bi şifa görünce kaçarken arkama bile bakmıyorum :D tabi bende sadece m1 tılsımı var. Tılsım kasmak için de bi gruba girip saate kadar gidebilirsin. Ya da asitçi olup sağ örste milyonlar kasabilirsin.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Karakter sınıfı konularına cevap vermek her zaman hoşuma gidiyor bu yüzden bir de ben cevaplayayım :D

1-)Şifacı karakterini nasıl hızlı kasabilirim?

Şifacı karakterini kasmak diğer karakterler kadar kolay değildir genellikle yardım gerekebilir ama sonunda bunun hakkını veriyor.

2-)Şifacı karakterini güçlü bir karakter yapabilirmiyim ve nasıl güçlü yapabilirim?

Şifacı kadar güçlü bir karakter olduğunu düşünmüyorum özellikle yeni gelen tılsımlar ile örneğin bb tılsımı olmayan bir büyücüyü veya direnci olmayan bir savaşçıyı sadece zehirle öldürebilir gazap tılsımı sayesinde kendine bunu yaparken can basabilirsin. Bunun yanında şifacıyı bir tankta yapabilirsin, asit yeteneği ile büyücü de yaparsın seçim sana kalmış hatta gazap tılsımı ile hepsini bir arada yapabilirsin ama puanlarını dikkatli vermen gerekecektir bu durumda.

3-)Şifacı karakteri masraf istermi?İstersede ortalama ne kadar isteyebilir?

Şifacı karakterinin bir masrafı yoktur aksine her zaman para kazanabilme şansı vardır.

4-)Şifacı karakterinin Grup Bölgelerine ve Çemberlitaş'a gitmesi için çevreye ihtiyacı varmıdır yoksa şifacı karakteri çok arandığı için basit girebilirmiyim grup bölgelerine?

Eğer gazap olmayı değilde sadece para kasmayı amaçlıyorsan bölgeye girmek şifacı için yapılacak en gereksiz şeydir. 500 şifa yapsan o bile yetecektir. Büyük Hol bölgesinde bir büyücü ile grup olup gezinmek para kazanmanı sağlar ve hiçbir yetenek gerektirmez.

5-)Şifacı karakterini iyi bir yerlere getirebilmek için çevreye ihtiyaç varmıdır?

Hayır cevabı ise bir üstteki soru ile aynı.

6-)Şifacı karakteri en basit dizilen karaktermidir?

Şu zamanda savaşçıdan pek farkı kalmadı gibi yani daha önce bir savaşçı dizdiysen bunu kesin dizersin.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

TOLGARDA yazdı:
Şifacı kadar güçlü bir karakter olduğunu düşünmüyorum özellikle yeni gelen tılsımlar ile örneğin bb tılsımı olmayan bir büyücüyü veya direnci olmayan bir savaşçıyı sadece zehirle öldürebilir gazap tılsımı sayesinde kendine bunu yaparken can basabilirsin. Bunun yanında şifacıyı bir tankta yapabilirsin, asit yeteneği ile büyücü de yaparsın seçim sana kalmış hatta gazap tılsımı ile hepsini bir arada yapabilirsin ama puanlarını dikkatli vermen gerekecektir bu durumda.
Kesinlikle katılıyorum henüz bugün bir şifacı bana sadece zehir attı canım 27ye düştü sonra da öldüm :o
Kullanıcı avatarı
ikvcibeo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Benim hiç 49 level karakterim yok ve eğer şifacı açarsam bu çarım genel çarım olacak.Acaba hangi karakteri seçmeliyim şifacımı savaşçımı büyücümü peki?Hangisi bana saha uygun.Madde olarak yazacağım :D.Bari bir karakter stratejisi verseniz ilk önce hangi karakteri açıyım sonra ne yapiyim bunlarla ilgilide tavsiye verirseniz sevinirim. :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

ikvcibeo yazdı:Benim hiç 49 level karakterim yok ve eğer şifacı açarsam bu çarım genel çarım olacak.Acaba hangi karakteri seçmeliyim şifacımı savaşçımı büyücümü peki?Hangisi bana saha uygun.Madde olarak yazacağım :D.Bari bir karakter stratejisi verseniz ilk önce hangi karakteri açıyım sonra ne yapiyim bunlarla ilgilide tavsiye verirseniz sevinirim. :D
Tabiki de şifacı çünkü savaşçının görevler ve gb için grup bulması daha zor büyücünün durumu ise vahim şifacı ile iyi parada kasarsın.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ikvcibeo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Hala cevaplarınızı bekliyorum ve tekrardan sorumu cevaplayanlara teşekkür ediyorum.