Şifacı Tılsımları Hk.

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
babaklas
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Masumiyet

Şifacı Tılsımları Hk.

Mesaj gönderen babaklas »

Merhabalar;
Bu güne kadar hep savaşçı ve büyücüye tılsım ürettik.Bugünlerde bir de şifacı için üretelim diye düşündük.Sizce iyileştirme tılsımı mı yoksa şifa bilgisi veya iyileştirme çemberi tılsımları mı daha kullanışlı olur ?
Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

"DeePeSTFeaRIV"
<Masumiyet>
<Tigir Er>
Kullanıcı avatarı
caglayansezen
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: T L O O

Re: Şifacı Tılsımları Hk.

Mesaj gönderen caglayansezen »

Eğer şansın varsa şifa bilgi 3 ıyileştirme çemberi 1 3 ve 2 3 bide ıyileştirme tılsımi setini yap memnunum
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

İyileştime, Şifa Bilgisi 3, İyileştirme Çemberi 1 3, İyileştirme Çemberi 2 3, Büyü Bozma 3 şeklinde kullanıyorum. Oyuna zaman ayırıp girdiğimde beni memnun ediyor. Bunların hepsini ürettim peki değer mi? Değmez. Paran varsa üret.
İşler şöyle çok daha güzel oluyor. Çağrı 3, İyileştirme, Şifa Bilgisi 3, İyileştirme Çemberi 2 3, Zehirleme 3, Büyü Bozma 3 ve Ruh kalkanı.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
nisanyagmurum
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Ülkü

Mesaj gönderen nisanyagmurum »

SikayetVar yazdı:İyileştime, Şifa Bilgisi 3, İyileştirme Çemberi 1 3, İyileştirme Çemberi 2 3, Büyü Bozma 3 şeklinde kullanıyorum. Oyuna zaman ayırıp girdiğimde beni memnun ediyor. Bunların hepsini ürettim peki değer mi? Değmez. Paran varsa üret.
İşler şöyle çok daha güzel oluyor. Çağrı 3, İyileştirme, Şifa Bilgisi 3, İyileştirme Çemberi 2 3, Zehirleme 3, Büyü Bozma 3 ve Ruh kalkanı.
Bugra Abi yaşıyormuş :)
Ve gitmek gerekir çok yorduysa hayat.
DeLiKiSs
gemini
Resim
Resim
Rüveyda Akseki