GAZAP 1 3 ZEHİR 1 3 AÇILIMI

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
ahmet2525
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

GAZAP 1 3 ZEHİR 1 3 AÇILIMI

Mesaj gönderen ahmet2525 »

Merhabalar arkadaşlar öncelikle şifacıların ne kdr hasar verdiği bizleri oyunda çok ilgilendirir aşağıda asit 3 açılımını yapmışım diğer çardan hepsi dorudur şimdi ise zehirin açılımı yapacam tabi çoğu kişi bu tılsıma önemsiz bakıor bb3 bozar onu diolar ama bb3lü olanları bile sadece zehirle kestim herkes bilmez tabi zehiri ardardına atarsan bb3 etkilemez istedi kadar bozsun önemli olan hızlı olmak neyse konumuza dönelim gazap 1 3 yüzde 150 sağlam tılsım bu bile güzel hasarlar verdirir ancak zehir 1 3 yüzde 100 zehir hasarı 2 katı 1500.2=3000 (fullseniz tabiki) düz olarak full sinyanür olan bi şifacı 3000 vurur krtikte 3.5k görür iksirle bu oranlar yükselir 4k civarı kritikte görülebilir 8 kere zehir saldırır şöle 15 puanda 26sn olur zehir 8.3=24k düz hasarın toplamı 24k iksirle 8.4=32k hasarın toplamı rhtlıkla bi ofans bozamadı sürece ölür büyücü desen bb3 yoksa anında erir genede şans belki bozar bb3 olsa bile teke tekseniz hızlı davranırsanız mesafenizi korursanız rht kesersiniz oyundaki hasarımı anlatayım sizlere karşımda 2 büyücü var meteoritçi zehiri bi atıyorum 3.5k önemli olan uzaktan vurmak yakın temas asla yapmayın atın kaçın yoksa konsla öperler sizi menzildende uzaklaşmayın kp gelmez sonra zehiri yiyen büyücüler tabi deli oldular ne yaptılar sizce büyücünün yeteneği var hemen ona sarıldılar ismini vermek istemedim bilerek ama o yetenek onları kurtarırmı kutup bittikten sonra zehir devam 2sinide kestim temizinden 200kp gazap 1 3 zehir 1 3 varsa çok seri kp kasarsınız burda şunu belirtmek istiyom KS Bİ SANATTIR :D arkadaşlar bunu herkesin artık anlaması lazım gazap 1 3 zehir 1 3 varsa arkadaşım sadece zehirini at kaçışları seyret eğlenceli bi tılsımdır herkese tavsiye ederim tabi dirençliler böle hasar yemez(400 civarı dirençte) 2k yer gene ama dirençsiz adamdan çok ne var klan savaşında adamların kaçmasını engellersiniz.Okuğunuz için teşekkürler
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Re: GAZAP 1 3 ZEHİR 1 3 AÇILIMI

Mesaj gönderen vahdet »

Sağol bilgilendirmen için. Çok işimize yarıyacak.
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: GAZAP 1 3 ZEHİR 1 3 AÇILIMI

Mesaj gönderen alpay1994 »

Güzel tılsım fakat iyileştirmeyken kullanırsan 2 bin 2500 civarı bir hasarın olur. İyileştirme fırsatını da kullanırsan daha iyi olacağını düşünüyorum. Gazap 1 3 yerine de şifa bilgisi veya iyileştirme takarsan birebire gireceğin zaman bile çok etkili olacaktır.
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent