Oyunda Yeniyim (Yardım ! )

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
Remadiyye
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Oyunda Yeniyim (Yardım ! )

Mesaj gönderen Remadiyye »

Resim

Selamun Aleykum arkadaşlar, hepinize iyi oyunlar dilerim.Ben oyunda yeniyim.Ve oyunu beğendim oynamak isterim.Fakat bazı konularda sıkıntım var, ve sizden yardım isterim.Yukarıdaki linkte görüldüğü gibi şifacı sınıfının yetenekleri vardır.Ben 10 level oldum ve bende ilk iki satır açık.(RESİMİ İNTERNETTEN BULDUM , RESİM SİZİ YANILTMASIN ;) ) Bu yetenekleri neye göre nasıl , kaç puan . ve neden vereceğim .. Bana yardım ederseniz sevinirim ...Selametle...
Her şey incelikten, insanlar kalınlıktan kırılır.

-------Hazreti Mevlana Celaleddin Rumi--------
Kullanıcı avatarı
Gorkemlord
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karanlık Taraf

Re: Oyunda Yeniyim (Yardım ! )

Mesaj gönderen Gorkemlord »

Remadiyye yazdı:Resim

Selamun Aleykum arkadaşlar, hepinize iyi oyunlar dilerim.Ben oyunda yeniyim.Ve oyunu beğendim oynamak isterim.Fakat bazı konularda sıkıntım var, ve sizden yardım isterim.Yukarıdaki linkte görüldüğü gibi şifacı sınıfının yetenekleri vardır.Ben 10 level oldum ve bende ilk iki satır açık.(RESİMİ İNTERNETTEN BULDUM , RESİM SİZİ YANILTMASIN ;) ) Bu yetenekleri neye göre nasıl , kaç puan . ve neden vereceğim .. Bana yardım ederseniz sevinirim ...Selametle...
Aleyküm Selam , 49 level olana kadar yeteneklerin fazla önemi yok hol bölgesinde y2 bir arkadaştan rica et seni 1 güne 49 level yapar zaten , eğer böyle bir imkan bulamaz isen zehirleme ve şifa yeteneklerine ver meditasyon , ruh kalkanı vs 30 lv olduktan sonra asit , ve dirençlere verip başıboş ları kesersin kasılırsın 40 levelden sonra zaten iyilştirme olucan oyun asıl 49 seviyeden sonra başlıyor fullendikten sonra asitçi olursun kp kasarsın ne diyim iyi oyunlar :)

Kod: Tümünü seç

'' Teknik servis değilim ama bütün arızalar beni buluyor. ''        
Gunce - ConnectedToLİFE - Qwertyz
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Klan: Lodos

Re: Oyunda Yeniyim (Yardım ! )

Mesaj gönderen berkan587 »

Aleyküm Selam,
Oyunu daha önceden oynamayıp,yeni başladıysan kesinlikle kendini birine kastırıp 49 lwl olma,oyundan zevk alamazsın.
:arrow: viewtopic.php?f=51&t=48689 bu linke bakarak,görevlerini tamamlamaya çalış.Bazı görevler zor olacaktır burada yüksek seviyeli oyunculardan yardım alarak tamamlayabilirsin.Level kasarken kullanabileceğin yetenekleri ve toplama puanlarınını şöyle dağıtabilirsin ;
Yeteneklerin, yeniden dağıtabilmen için 30. seviyeye kadar her 5 seviyede bir kere ve son olarak 40. seviyede son kez ücretsiz olarak sıfırlanıyor.

Seviye 10 = 15 iyileştirme bilgisi,5 iyileştirme
Seviye 20 = 15 iyileştirme bilgisi,15 iyileştirme,10 zehirleme
Seviye 30 = 15 iyileştirme bilgisi,15 iyileştirme,15 zehirleme,15 ruh kalkanı(seviye atladığında 1 puanı büyü bozma,1 puanı meditasyona ver)
Seviye 40 = 15 iyileştirme bilgisi,15 iyileştirme,15 ruh kalkanı,15 çağrı,15 can kurtaran,1 büyü bozma,1 meditasyon,1 kaldırma,1 ruh kalkanı,1 asit
Seviye 49 = 15 iyileştirme bilgisi,15 iyileştirme,15 kaldırma,15 can kurtaran,15 fiziksel direnç,15 element direnç,5 büyü bozma,1 iyileştirme çemberi,1 meditasyon,1 çağrı şeklinde dağıtabilirsin.

Oyunda Tılsım adında oyundaki çantanın ilk 4 slotuna konulan bir yetenek geliştirme sistemi mevcut.Mavi ve Kırmızı karelerden anlarsın.Sana fiyatları pahalı olmayan 3 tılsım söyleyecem bunlarıda alırsan 49.seviye olana kadar sana yardımcı olurlar.Bunlar ortalama 1ml civarı tutar tabi oyunun başında o parayı dahi bulmak zor :) Eminönü sunucusunda oynuyorsan tılsımların parasını ve müsait oldukça görevlerine yardımcı olurum.

Ruh Kalkanı (I) Saldırı değerinin artışını %100 arttırır.(Kırmızı)
Zehirleme 1 (I) Zehir büyü hasarını %30 arttırır.(Kırmızı)
Zehirleme (I) Zehirlemenin yavaşlatma süresini 10 saniye yapar.(Mavi)

Toplama puanlarını ise seçeceğin 2 toplama yeteneğini(Lokman,Madenci,Sarraf) sırasıyla 45 puan verebilirsin.Seviye kasarken karşılaştığın madenleri çekersen,senin için gelir kaynağı olur.

Ben sana oyunu oynayarak öğrenebileceğin,biraz uzun sürebilecek bir yol gösterdim.İstersen bunları bir kenara atıp kendini birini kastırabilirsin fakat bu oyuna yeni başlamış birisi için ne kadar uygun bilemeyecem :) 49.seviye olduğunda grup bölgesi adlı bölgelerde ne yapman gerektiğine bu konudan bakabilirsin :arrow: viewtopic.php?f=17&t=102743 Bunlar haricinde aklına takılan bişe olursa sor.
Resim
Resim