Yardım

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
hastamarangoz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Yardım

Mesaj gönderen hastamarangoz »

Selamın aleyküm öncelikle. Ben oyuna yeni başladım önceki bazı oyunlardada oynadığım gibi şifacı karakteri oldum şu anda 13 levelim. Kasılamıyorum full zehir ve ruh kalkanı veriyorum şuan. Bana kasılmak için nerelerde ne kesceğimi söylerseniz sevinirim. Eğer böyle bir konu var ise moderetörlerimizden öncelikli olarak özür dilerim . Yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın.
Resim

BİR GÜN ÖLECEĞİMİZİ BİLDİĞİMİZ İÇİN YAŞIYORUZ !

R.I.P AMARU "TUPAC" SHAKUR
Eviren
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: Yardım

Mesaj gönderen Eviren »

Selam,

İlk olarak şifacı seçmek cesaret ister, tebrik ederim :) (şifacının hasarı diğer sınıflara oranla biraz daha az olduğu için böyle diyorum yanlış anlaşılma olmasın).
Burada dükkandan Sobee tarafından oyunculara armağan edilmiş ücretsiz yaz paketini alırsanız yaratıklardan daha fazla tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Bu da seviye atlamanızı hızlandırır, kolaylaştırır.
Bunun dışında Açıklamalı Görev Listesi'nde ki görevleri takip edecek olursanız büyük çoğunlukta seviye atlamak için ekstra çatışmaya girmeniz gerekmez, görevler seviye atlatır.
Ayrıca launcher'ı çalıştırdığınızda üstte bulunan 'oyun rehberi'ne tıklarsanız oyun açısından işinize yarayacak faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Şifacı ustaları da elbette bu konu üzerinden size yardımcı olacaktır. :)

Kudretiniz bol olsun, iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
hastamarangoz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Yardım

Mesaj gönderen hastamarangoz »

Çok teşekkür ederim . Çok yararlı oldu benim için .

Sağolun. Sizede iyi forumlar. Tabi başka yorumlarda bekliyorum her arkadaştan.
Resim

BİR GÜN ÖLECEĞİMİZİ BİLDİĞİMİZ İÇİN YAŞIYORUZ !

R.I.P AMARU "TUPAC" SHAKUR