Şifacı Tılsım

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
Typeous
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Şifacı Tılsım

Mesaj gönderen Typeous »

Tılsım sisteminden sonra oyuna ara verdiğim için pek bir bilgim yok. Sizden ricam savaşmaya yönelik zehir/asit kullanan bir şifacıya uygun tılsımları ve üretim maliyetini öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)
Tyger! Tyger! burning bright 
In the forests of the night, 
What immortal hand or eye 
Dare frame thy fearful symmetry?
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Şifacı Tılsım

Mesaj gönderen Esadullah »

Typeous yazdı:Tılsım sisteminden sonra oyuna ara verdiğim için pek bir bilgim yok. Sizden ricam savaşmaya yönelik zehir/asit kullanan bir şifacıya uygun tılsımları ve üretim maliyetini öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Tılsımlardan daha çok Skill ve Efsunların önemli olduğunu biliyor musun?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
SToP
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Altınordu

Mesaj gönderen SToP »

Typeous yazdı:Tılsım sisteminden sonra oyuna ara verdiğim için pek bir bilgim yok. Sizden ricam savaşmaya yönelik zehir/asit kullanan bir şifacıya uygun tılsımları ve üretim maliyetini öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)
Gazap I (III) Var Asit Zehir Max hasarları %150 arttıror sonra Gazap II Var Gazap Yeteneği açıkken Can basabiliyorsun.
En Değerli Bunlar Bence Yani bunlarla Arz Sancağa Giren adamları görüyorumda.Pert ediyorlar :D
Kullanıcı avatarı
IIxSaDoSaDoxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Cihan I Hükümdar.
İletişim:

Mesaj gönderen IIxSaDoSaDoxII »

KIRMIZI TILSIMLAR
Gazap 1 (III)
Asit Saldırısı (III)

MAVİ TILSIMLAR
Ruh Kalkanı
Asit Verme İhtimali (III)

:arrow: http://www.istanbuloyun.com/BuyukHolWarrior.aspx
Resim
KaLipTRa
xKaLipTRa
Resim

Resim