Gaffarda Şifacı...

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
Schzanger
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Biz Size Yeteriz

Gaffarda Şifacı...

Mesaj gönderen Schzanger »

Merhaba arkadaşlar herkesin kafasında bir soru işareti var Gaffarda şifacı ne yapmalı vs. Şöyle birşey düşündüm. Sesli şekilde Gaffarın kesimini hem keseceğim hem anlatacağım. Sizce yararı olur mu ?
GöNLüYoRGuN
Voys
QuALiTyxAeRoLiTe
ııHERAıı
LasTCoRLeONe
Handbrake
Halown

<Biz Size Yeteriz>
Derdi olan varsa simdi konussun...
Kullanıcı avatarı
FedoREmelianenKO
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Gaffarda Şifacı...

Mesaj gönderen FedoREmelianenKO »

Schzanger yazdı:Merhaba arkadaşlar herkesin kafasında bir soru işareti var Gaffarda şifacı ne yapmalı vs. Şöyle birşey düşündüm. Sesli şekilde Gaffarın kesimini hem keseceğim hem anlatacağım. Sizce yararı olur mu ?
Benim Sistemim Yeterli Olsa Süper Videolar Çekeceğim De Sistem Kötü PC Falan , Sürekli Donuyor Rezil olmayalım Diye Cekmiyorum Ayy Fakire Bak Pcsi Donuyor Demesinler Dedim :D Sen Cek Bari :D
Ais EzheL , Hidra ...
Kullanıcı avatarı
Schzanger
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Biz Size Yeteriz

Mesaj gönderen Schzanger »

Aynı dert bendede var :D Teyzemi bekliyorum yeni nesil i5 mi ne pc si var onunla çekeceğim :D
GöNLüYoRGuN
Voys
QuALiTyxAeRoLiTe
ııHERAıı
LasTCoRLeONe
Handbrake
Halown

<Biz Size Yeteriz>
Derdi olan varsa simdi konussun...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Schzanger yazdı:Merhaba arkadaşlar herkesin kafasında bir soru işareti var Gaffarda şifacı ne yapmalı vs. Şöyle birşey düşündüm. Sesli şekilde Gaffarın kesimini hem keseceğim hem anlatacağım. Sizce yararı olur mu ?
Konu hakkında bilgisi olmayanlar için süper olur. Videolu anlatım en doğrusudur. Başarılar dilerim
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: