Bir efsun ismi

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Bir efsun ismi

Mesaj gönderen Esadullah »

SkyBlue yazdı:
dedekorkut yazdı:TncyEkoClgnUyksz yanlış hatırlamıyorsam 2007 sunucu şampiyonasında birinci olan şifacıydı. Onun isminide bir efsuna vermişlerdi.İyi oyunlar.
O efsun 4 karakter isminin birleşmesi sonucu oluşmuştur diye biliyorum ben.
Tek Şifa olduğunu hatırlıyorum ve bu nedenle Şifacı sınıfına verildi. Savaşçı ve Büyücü sınıflarındanda kazanan vardı.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Esadullah yazdı:
SkyBlue yazdı:
dedekorkut yazdı:TncyEkoClgnUyksz yanlış hatırlamıyorsam 2007 sunucu şampiyonasında birinci olan şifacıydı. Onun isminide bir efsuna vermişlerdi.İyi oyunlar.
O efsun 4 karakter isminin birleşmesi sonucu oluşmuştur diye biliyorum ben.
Tek Şifa olduğunu hatırlıyorum ve bu nedenle Şifacı sınıfına verildi. Savaşçı ve Büyücü sınıflarındanda kazanan vardı.
Olgunn ve Eski itemleri de bunun gibi verilen efsunlara örnektir fakat TncyEkoClgnUyksz efsunu 4 karakterin isimlerinin birleşmesi sonucu oluşan bir efsun ismidir diye hatırlıyorum. Hatta TncyEkoClgnUyksz efsununa isim verenlerden biri Çılgınbiberon'du diye hatırlıyorum.
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
konfucyusss
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen konfucyusss »

29 seviye zamanındaydı eminönü taşkanat saldırısı altında kaldı ve bir etkinlik düzenlendi. 500 TAŞKANAT DERİSİ görevi verildi. Bunun sonucunda her sunucuda bu görevi ilk yapan kişilerin isimleri 39 seviyede efsun ismi diye verildi.

Eminönü Sunucusunda

Yönetici ESKİ vardı arkadaşlarıyla birlikte görevi yaptığı için efsun adı

Eski ve Arkadaşları oldu. Sınıfı savaşçı olduğu için sanırım max hasara verdiler. Diğer sunucularda görevi ilk teslim edenlerin isimleri verildi. Hatırladığım kadarıyla Olgun büyücü Tuncay Eko Çılgın ve Uykusuz'da şifacı gurubu idi.

konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

kuklacı sunucusunda keller olarak bilinen ekoxteam tncyxteam lar la ÇılgınBiberoN ve uykusuzz un birleşip kuklacı sunucusu adına taş kanat görevini yaptıkları karakterin kısaltma adıdır.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
batugun
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen batugun »

Çoktan yazılmış ama evet 4 kişinin taş kanat görevindeki başarısı yüzünden isimleri efsunlara verildi
Johan (29) [2007-2008] Eskiteam (49) [2008-2010] Qralşifacı (49) [2009-2016] ] Batuqqan (49) [2013-2016]

Elveda İkv
Kullanıcı avatarı
CooLBoY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen CooLBoY »

ACUN yazdı:Resim
Bunu yazan gözler kör oldu :lol: :lol:
SiR CHieF u