Bir efsun ismi

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Esadullah
Mağara Şamanı
Mağara Şamanı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: Bir efsun ismi

Mesaj gönderen Esadullah » 08 Ağu 2013 13:53

SkyBlue yazdı:
dedekorkut yazdı:TncyEkoClgnUyksz yanlış hatırlamıyorsam 2007 sunucu şampiyonasında birinci olan şifacıydı. Onun isminide bir efsuna vermişlerdi.İyi oyunlar.
O efsun 4 karakter isminin birleşmesi sonucu oluşmuştur diye biliyorum ben.
Tek Şifa olduğunu hatırlıyorum ve bu nedenle Şifacı sınıfına verildi. Savaşçı ve Büyücü sınıflarındanda kazanan vardı.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; # esedullahAli(49), EsedullahŞifa(49) ve EsedullahBüyü(49) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Medine'nin Gül Efendisine hasretle..

Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Winter is Coming

Mesaj gönderen SkyBlue » 08 Ağu 2013 15:23

Esadullah yazdı:
SkyBlue yazdı:
dedekorkut yazdı:TncyEkoClgnUyksz yanlış hatırlamıyorsam 2007 sunucu şampiyonasında birinci olan şifacıydı. Onun isminide bir efsuna vermişlerdi.İyi oyunlar.
O efsun 4 karakter isminin birleşmesi sonucu oluşmuştur diye biliyorum ben.
Tek Şifa olduğunu hatırlıyorum ve bu nedenle Şifacı sınıfına verildi. Savaşçı ve Büyücü sınıflarındanda kazanan vardı.
Olgunn ve Eski itemleri de bunun gibi verilen efsunlara örnektir fakat TncyEkoClgnUyksz efsunu 4 karakterin isimlerinin birleşmesi sonucu oluşan bir efsun ismidir diye hatırlıyorum. Hatta TncyEkoClgnUyksz efsununa isim verenlerden biri Çılgınbiberon'du diye hatırlıyorum.
Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık, doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık.
Bob Marley

konfucyusss
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen konfucyusss » 10 Ağu 2013 13:54

29 seviye zamanındaydı eminönü taşkanat saldırısı altında kaldı ve bir etkinlik düzenlendi. 500 TAŞKANAT DERİSİ görevi verildi. Bunun sonucunda her sunucuda bu görevi ilk yapan kişilerin isimleri 39 seviyede efsun ismi diye verildi.

Eminönü Sunucusunda

Yönetici ESKİ vardı arkadaşlarıyla birlikte görevi yaptığı için efsun adı

Eski ve Arkadaşları oldu. Sınıfı savaşçı olduğu için sanırım max hasara verdiler. Diğer sunucularda görevi ilk teslim edenlerin isimleri verildi. Hatırladığım kadarıyla Olgun büyücü Tuncay Eko Çılgın ve Uykusuz'da şifacı gurubu idi.

konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: SOL
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar » 15 Ağu 2013 06:41

kuklacı sunucusunda keller olarak bilinen ekoxteam tncyxteam lar la ÇılgınBiberoN ve uykusuzz un birleşip kuklacı sunucusu adına taş kanat görevini yaptıkları karakterin kısaltma adıdır.
Resim

Kullanıcı avatarı
batugun
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen batugun » 17 Ağu 2013 23:01

Çoktan yazılmış ama evet 4 kişinin taş kanat görevindeki başarısı yüzünden isimleri efsunlara verildi
Johan (29) [2007-2008] Eskiteam (49) [2008-2010] Qralşifacı (49) [2009-2016] ] Batuqqan (49) [2013-2016]

Elveda İkv [Oyunu 4 kere bıraktım geri dönermiyim bimliyorum kesin konuşmayalım :)]

Kullanıcı avatarı
CooLBoY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen CooLBoY » 26 Ağu 2013 20:05

ACUN yazdı:Resim
Bunu yazan gözler kör oldu :lol: :lol:
SiR CHieF u

“Şifacı” sayfasına dön